Pytania do cz.

Forum wieści z Arkadii.
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Pytania do cz.

Post autor: Vyrg »

Tu raczej chodzi o to, by atakowany byl wpierw na liscie gildii jako wrog - imiennie :D :lol: :mrgreen: :roll: :? :( :!:
Astida
Posty: 45
Rejestracja: 26 lut 2017 15:09

Re: Pytania do cz.

Post autor: Astida »

MC nie popiera grupowego plakania do wizów.

Zgłosił to zgłosił a wizowie zrobili co uważali.

My na tych którzy nam zrobili krzywdę mamy takie fajne pale w świątyni. Można protestować.
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Pytania do cz.

Post autor: Kvark »

Vyrg pisze: 30 sie 2019 19:20 Tu raczej chodzi o to, by atakowany byl wpierw na liscie gildii jako wrog - imiennie :D :lol: :mrgreen: :roll: :? :( :!:
uśmiałem się :mrgreen:
Maro
Posty: 32
Rejestracja: 13 lut 2016 17:08

Re: Pytania do cz.

Post autor: Maro »

Kvark z czego się usmiales? Dla mnie to logiczne.

Ataman pozdrawiam. Następnym razem ciut więcej RPG a nie bindow.
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Pytania do cz.

Post autor: Zetu »

Szukacie problemow gdzie ich nie ma.

Pod F1 oprocz zabij xxx,przedstaw xxx

ustawcie krzyknij SMIERC Wrogom (tu wstaw gildie)
I po problemie

Problem uznaje za rozwiazany.
Nie dziekujcie :-)
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Pytania do cz.

Post autor: Valdethruda »

Ataman pisze: 30 sie 2019 13:50 Akurat w tym wypadku to ja wydalem rozkaz Ataku wiec jesli jakis problem sie z tego zrobil to chyba z mojej winy. Nie rozumiem jednak dlaczego taki list otrzymali wszyscy skoro. Kilka godzin wczesniej przez zabiciem postaci widzielismy ja w druzynie z MC, ktora nas atakowala na pustkowiach chaosu. Po zabiciu widzielismy mase mutujacych przedmiotow w plecaku ktore chyba nie znalazly sie tam przypadkowo. I co mialem zrobic w takiej sutuacji przechodzac traktem zamiast atakowania, wrocic i wyglosic przedmowe ze Atakujemy cie bo ty atakowales nas ? I jasnym jest ze widzac osoby w druzynie ktore atakuja nas posyla sie ostrzezenie o nich do sojusznikow i mowi zeby na nich uwazac a najlepiej zabic.
To i tak pestka - swojego czasu zabito w obronie Imperium malego ogra gp, ktory .... napil sie przy dzielnych rycerzach Imperium bimbru z Gor Szarych.

Pamietajcie, alkohol zabija :!:
Awatar użytkownika
Stomir
Posty: 11
Rejestracja: 03 gru 2017 19:33

Re: Pytania do cz.

Post autor: Stomir »

Idźcie nie zadawać pytań do czarodziejów na inny temat.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Pytania do cz.

Post autor: Ormen »

Rafgarcie, czy mógłbyś proszę dać znać, ze ten list to pomyłka, bo nie sprawdziłeś logów i nie wiedziałeś, że ta postać atakowała nas razem z MC na pustkach? Jakich więcej dowodów potrzebujemy na to, ze ma złe intencje? Czy mutujące kamienie znalezione w ciele wystarczą jako potwierdzenie czy kolejnym razem jak go spotkamy musimy próbować go namawiać do porzucenia drużyny mutantów i drogi chaosu?
Villard
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2019 23:12

Re: Pytania do cz.

Post autor: Villard »

Napisałem zgłoszenie, bo sytuacja była dla mnie niejasna. Zgłoszenie było pytaniem i wyraźnie zaznaczyłem że byłem widziany wcześniej z drużyną na pustkach. Później zostałem zaatakowany bez podania jakiegokolwiek powodu jeszcze dwa razy. Czy ja mogę jako mutant lać i zabijać GP o levelu kozy bo nie mają mutacji albo chodzą z ekipą wrogiego stowarzyszenia? MC nie mają z moim zgłoszeniem absolutnie nic wspólnego. Postawcie sobie łuk triumfalny, sprawiliście że nie chcę już w to grać. Żegnam.
Vaynhard
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2019 17:42

Re: Pytania do cz.

Post autor: Vaynhard »

Uf, jednego mniej. Ilu jeszcze będzie zdziwionych, że za chodzenie sobie z jedną stroną są atakowani przez drugą stronę?
Zablokowany