Pytania do czarodziejów vol xx

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Munin
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2019 15:35

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Munin »

To ja mam konkretne pytanie. Padlo mi sie. Cechy mam kosmicznie niskie, system twierdzi, ze musze wbic spore by przestalo naliczac mi sie karne doswiadczenie.

Teraz pytanie - czy postepy (lub tez sila bojowa) sa naliczane obecnie od umow (no te nie spadly) i od STARYCH cech (przed padem) czy od obecnych umow i NOWYCH cech?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Werbat »

Od starych, było wiele razy.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Ghorza
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2019 19:31

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Ghorza »

Czy planowane jest zróżniocowanie dropa magików? Na chwilę obecną 95% dropa to bronie, przynajmniej w imperium. W tym tygodniu zdobiliśmy 7 magików, z cztego 100% to bronie. Obecne zmiany są nieco krzywdzące w stosunku do gildii które nie maja templarek czyt. wbudowanych darmowych magicznych zbroi.
Awatar użytkownika
Munin
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2019 15:35

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Munin »

Hmmm, no to chyba trafilem w sytuacje, ze bylem dokladnie na granicy spore/zadowlajace bo zabilem kilka mobow i ilosc potrzebnego expa do odrobienia expa spadla o poziom. Stad pytanie bo cos za szybko by to wyszlo ;)
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Rork »

Czy z jakiegoś konkretnego powodu praktycznie wszystkie kwoty przedstawione są teraz słownie? Czy można to zmienić gdzieś w opcjach?

Kod: Zaznacz cały

Oto umiejetnosci, w jakich mozesz sie szkolic:
  Umiejetnosc:               Koszt sesji treningowej:
-------------------------------------------------------
  wspinaczka                dwie zlote, siedemnascie srebrnych i dziewiec miedzianych monet
  lowiectwo                 jedna miedziana moneta
  znajomosc jezykow         jedna miedziana moneta
  topory                    jedna miedziana moneta
  plywanie                  jedna miedziana moneta
  sztylety                  jedna miedziana moneta
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Cyzel »

Mialem podobny problem z odpowiedziami na komendy kupieckie w CKN. Zglosilem blad w pierscieniu Cechowym i zostalo to szybko naprawione. Polecam zglosic blad w trenerze.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Pytania do czarodziejów vol xx

Post autor: Rork »

Cyzel pisze: 10 lip 2019 16:34 Mialem podobny problem z odpowiedziami na komendy kupieckie w CKN. Zglosilem blad w pierscieniu Cechowym i zostalo to szybko naprawione. Polecam zglosic blad w trenerze.
Sęk w tym, że dotyczy to wszystkich trenerów, wypłaty pieniążków z paczek. Więc chciałem najpierw ustalić, czy to błąd czy zmiana. Ale spróbuję zgłosić. Dzięki.
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Zablokowany