Strona 1 z 5

Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 18:24
autor: Gixx
Skoro czarodzieje postanowili zniszczyć jakiekolwiek poważne traktowanie Arkadii przez usunięcie kary za zgona, proponuję urządzić sobie zakłady - obstawiamy termin śmierci gry.

Proponuję w następującym formacie:

Czas boomu - czyli czas, przez który będzie się logować po 100 osób, żeby ostatni raz nacieszyć się zgonami.
Czas powrotu - kiedy arkadia powróci do aktualnego stanu - 50 osób (licząc puste logi z komórki, żeby sobie non stop expić cechy)
Czas zgonu - uznajmy za zgon kiedy topowo będzie logować się 20 osób.

[liczby w miesiącach]

Kto najlepiej trafi będzie mógł najgłośniej powiedzieć "a nie mówiłem?".

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 18:24
autor: Gixx
6
10
14

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 18:31
autor: Torgen
Od chyba 2005 roku co chwile pojawiaja sie osoby 'blogoslawione' ktore wieszcza koniec czy tez smierc arkadi w ten czy inny sposob. Mamy rok 2019, to chyba najdluzej umierajaca gra na swiecie w ktora dalej ludzie graja :D Skonsultujcie sie moze z wrozbita Maciejem.

Zmiany na plus dla mnie.

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 18:37
autor: Crer
Popieram Torgena.

:)

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 18:41
autor: Tyndal
Poważne traktowanie Arkadii dla ludzi, którym pesel zaczyna się poniżej pewnych cyfr wiązało się z tym, że nie mieli czasu ani ochoty w nią grać. Ja osobiście zgon z mocnego wielce odrabiam rok z hakiem. Mam córkę, którą traktuję poważnie. Mam żonę, którą traktuję poważnie. Pracę też mam, i ją też siłą rzeczy muszę traktować poważnie. Gra ma być przyjemnością i odskocznią.
Zmiany na wielki PLUS :)

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 18:56
autor: Gixx
Wstyd nie zmiany. Już widze jak będzie chciało się wam zalogować za rok, kiedy na łopatki będzie waz rozkładał każdy, kto przesiedział ten rok idlując na komórce.

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 19:11
autor: Hargrim
Niewiarygodne brednie.

Nie karmcie trolla.

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 19:20
autor: Rankor
Świetne zmiany, przede wszystkim te niemagikowe

Re: Koniec Arkadii

: 20 cze 2019 20:50
autor: Tercoral
Zwycięstwo! :D

Re: Koniec Arkadii

: 21 cze 2019 02:58
autor: Gixx
To taka radość Tercoral, że ktoś zrezygnuje z gry, bo ubłagałeś MG, żeby wprowadzili najgłupszą rzecz w historii? To jest jak rokroczne błaganie, żeby zaniżyć poziom nauczania, żeby dzieci zdały. A potem narzekanie, że poziom za niski. Jak sie sto razy, kolejno z każdą zmianą, urywa jajca grze, żeby łatwiej się grało, to nie ma co oczekiwać, że potem ktoś będzie zainteresowany.

I nie czaję, jak możecie nie widzieć tego, że matki z dziećmi co mają levele i boją się je stracić, zostaną po raz kolejny wyoutowani. Wcześniej się liczyły dwie rzeczy - exp i umiejętność jego utrzymania. Teraz będzie się liczyć tylko idloexp. Rok expa z komórki, ginięcie co tydzień, nietrzymanie klimatu, bo nic nie stracę, będzie warte stokroć więcej od skilla, wlasciwie od wszystkiego. Faktycznie, pozostaje już tylko wybudować wszystkim domki i upierdzielić arke jak barsawie. To jest najglupsza rzecz, jaką zrobiliście w historii.