Koniec Arkadii

Forum wieści z Arkadii.
Gixx
Posty: 81
Rejestracja: 05 cze 2017 01:34

Koniec Arkadii

Post autor: Gixx »

Skoro czarodzieje postanowili zniszczyć jakiekolwiek poważne traktowanie Arkadii przez usunięcie kary za zgona, proponuję urządzić sobie zakłady - obstawiamy termin śmierci gry.

Proponuję w następującym formacie:

Czas boomu - czyli czas, przez który będzie się logować po 100 osób, żeby ostatni raz nacieszyć się zgonami.
Czas powrotu - kiedy arkadia powróci do aktualnego stanu - 50 osób (licząc puste logi z komórki, żeby sobie non stop expić cechy)
Czas zgonu - uznajmy za zgon kiedy topowo będzie logować się 20 osób.

[liczby w miesiącach]

Kto najlepiej trafi będzie mógł najgłośniej powiedzieć "a nie mówiłem?".
Gixx
Posty: 81
Rejestracja: 05 cze 2017 01:34

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Gixx »

6
10
14
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Torgen »

Od chyba 2005 roku co chwile pojawiaja sie osoby 'blogoslawione' ktore wieszcza koniec czy tez smierc arkadi w ten czy inny sposob. Mamy rok 2019, to chyba najdluzej umierajaca gra na swiecie w ktora dalej ludzie graja :D Skonsultujcie sie moze z wrozbita Maciejem.

Zmiany na plus dla mnie.
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Crer »

Popieram Torgena.

:)
Awatar użytkownika
Tyndal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:59

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Tyndal »

Poważne traktowanie Arkadii dla ludzi, którym pesel zaczyna się poniżej pewnych cyfr wiązało się z tym, że nie mieli czasu ani ochoty w nią grać. Ja osobiście zgon z mocnego wielce odrabiam rok z hakiem. Mam córkę, którą traktuję poważnie. Mam żonę, którą traktuję poważnie. Pracę też mam, i ją też siłą rzeczy muszę traktować poważnie. Gra ma być przyjemnością i odskocznią.
Zmiany na wielki PLUS :)
Wizowie stworzyli Arkadię, aby cwiczyc wiernych...
Gixx
Posty: 81
Rejestracja: 05 cze 2017 01:34

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Gixx »

Wstyd nie zmiany. Już widze jak będzie chciało się wam zalogować za rok, kiedy na łopatki będzie waz rozkładał każdy, kto przesiedział ten rok idlując na komórce.
Hargrim
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2018 11:45

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Hargrim »

Niewiarygodne brednie.

Nie karmcie trolla.
Rankor
Posty: 30
Rejestracja: 13 lip 2017 08:32

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Rankor »

Świetne zmiany, przede wszystkim te niemagikowe
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Tercoral »

Zwycięstwo! :D
Tęczowe serce... :oops:
Gixx
Posty: 81
Rejestracja: 05 cze 2017 01:34

Re: Koniec Arkadii

Post autor: Gixx »

To taka radość Tercoral, że ktoś zrezygnuje z gry, bo ubłagałeś MG, żeby wprowadzili najgłupszą rzecz w historii? To jest jak rokroczne błaganie, żeby zaniżyć poziom nauczania, żeby dzieci zdały. A potem narzekanie, że poziom za niski. Jak sie sto razy, kolejno z każdą zmianą, urywa jajca grze, żeby łatwiej się grało, to nie ma co oczekiwać, że potem ktoś będzie zainteresowany.

I nie czaję, jak możecie nie widzieć tego, że matki z dziećmi co mają levele i boją się je stracić, zostaną po raz kolejny wyoutowani. Wcześniej się liczyły dwie rzeczy - exp i umiejętność jego utrzymania. Teraz będzie się liczyć tylko idloexp. Rok expa z komórki, ginięcie co tydzień, nietrzymanie klimatu, bo nic nie stracę, będzie warte stokroć więcej od skilla, wlasciwie od wszystkiego. Faktycznie, pozostaje już tylko wybudować wszystkim domki i upierdzielić arke jak barsawie. To jest najglupsza rzecz, jaką zrobiliście w historii.
Zablokowany