Ostatnie wieści

Forum wieści z Arkadii.
Anatolij
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2019 16:37

Re: Ostatnie wieści

Post autor: Anatolij »

Nrdan pisze: 02 kwie 2019 18:10Kolego Anatolij skończ już może śmieszkować.
Kolega Torgen robi sobie heheszki, to niech i ja mam odrobinę rozrywki :D
Nrdan pisze: 02 kwie 2019 18:10Rpgowo zapyskowałeś, dostałeś w papę, a na koniec pobiegłeś na skargę do MG i stąd m.in. całe to zamieszanie. Więc serio mi - na Twoim miejscu - byłoby głupio już cokolwiek komentować w tym temacie.
Cytując klasyka "w dupie byłeś, gówno widziałeś" ale się wypowiadasz.

Że niby mam się tego wstydzić czy coś, że zgłosiłem sytuację, która w tamtym momencie wydawała mi się złamaniem zasad (atak zawodowca na GP, nie pytanie o imię)? o_O Serio? Po to jest "zgłoś" i po to są Wizowie, żeby o tym rozstrzygać. A wizowie (czyt. Rafgart) uznał rację atakujących :roll:
Awatar użytkownika
Ozum
Posty: 28
Rejestracja: 01 cze 2012 13:18

Re: Ostatnie wieści

Post autor: Ozum »

Anatolij pisze: 02 kwie 2019 18:57 Że niby mam się tego wstydzić czy coś, że zgłosiłem sytuację, która w tamtym momencie wydawała mi się złamaniem zasad (atak zawodowca na GP, nie pytanie o imię)? o_O Serio? Po to jest "zgłoś" i po to są Wizowie, żeby o tym rozstrzygać.
No ja bym się akurat wstydził, bo gdy zaczynałem grać w tę grę, to ginęło się z rąk zawodowców dosyć często. Nikomu jednak nie przychodziło do głowy żeby kogoś za to zgłaszać, jedynym wyjściem było dostać się do gildii, wytrenować i wbić odpowiedni poziom aby móc samemu wymierzyć sprawiedliwość.
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Ostatnie wieści

Post autor: Valdethruda »

Ozum:

Niestety to przesuwa się w całym społeczeństwie, we wszystkich jego dziedzinach i Arkadia nie jest tu wyjątkiem.
Kiedyś na opakowaniach od ryby nie pisano że może zawierać ości, Twoja mama nie wzywała pogotowia do dziecka chorego na grypę, a i każdy wiedział, że plastikowa zabawka nie służy do jedzenia, pomimo braku ostrzeżeń o tym.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Ostatnie wieści

Post autor: Torgen »

Anatolij pisze: 02 kwie 2019 18:57 Kolega Torgen robi sobie heheszki, to niech i ja mam odrobinę rozrywki :D

Ja sobie nie robie heheszkow. Pisze calkiem powaznie. Jakis czas temu dostalismy nowe narzedzie ktore mialo nam pomoc w grze, niestety nie mamy nad tym narzedziem wlasicwej kontroli. Kazdy kolejny przedstawiony gp wypycha z przedstawionych innych. A mnie np kompletnie nie iteresuja gracze ktorzy zakladaja postacie w celu mapowania, tylko na tydzien, lub do testow. I potem biegaja i przedstawiaja sie na lewo i prawo. Skoro ja nie moge pytac o imie bo to grozi kasacja, wiec prosze tez kasowac tych ktorzy bez mojej zgody sie przedstawiaja i robia mi burdel w przedstawionych. I nie jestesmy kolegami.
Awatar użytkownika
Dviella
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2017 16:38

Re: Ostatnie wieści

Post autor: Dviella »

A gobliny były bardziej zielone.
The Age of Mortals is coming to an end. Fools! Seek refuge in faith or madness, for there's no longer any other place to hide. The Realm of Chaos has begun!...
Astor
Posty: 37
Rejestracja: 05 sty 2015 22:57

Re: Ostatnie wieści

Post autor: Astor »

Dviella pisze: 03 kwie 2019 12:25 A gobliny były bardziej zielone.
Tylko buraki pozostały bez zmian. :D
Zablokowany