Zmiany w zdobywaniu magikow

Forum wieści z Arkadii.
Maro
Posty: 32
Rejestracja: 13 lut 2016 17:08

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Maro »

Rafgarcie,
A czy przewidzieliscie to żeby magik np opal nie restartował się dwa razy w tym samym miejscu? Czy będzie to zależne od jakiegoś algorytmu? Głupio by było np jakby w wieży golemów 3 razy pod rząd restartował się trójząb albo Szczerba.
Reforma bardzo fajna jak na mój gust. Daje dużo możliwości.
I jeszcze jedno pytanie - co z magikami typowo przewidzianymi pod ciemną stronę mocy - np szata czy też miecze arlekina? Czy też będą losowo dostępne?
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Ulav »

Mam nieśmiałe pytanie odnośnie zmian w zdobywaniu magików.

Mam straszną ochotę pograć (pewnie większość graczy PVE też czeka z zaciekawieniem na zmiany), ale Twój komunikat Rafgarcie był dla mnie nieprecyzyjny. Czy przyszły weekend to ten następny niż najbliższy? Zakładałem, że zmiany miały wejść 8-9, ale teraz mnie olśniło. W internecie zdania co do używania słowa "przyszły" są podzielone, więc wole dopytać. Zmiany w ten weekend? <3
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Vyrg »

Rafgart pisze: 02 cze 2019 23:52 W tym tygodniu bedziemy przenosic wszystkie magiczne przedmioty i od przyszlego weekendu powinny byc juz losowane w skarbcach.
Drogi Rafgarcie,

Poza reforma magikow na ktorej ukonczenie z niecierpliwoscia czekamy, statystyki expa ewidetnie wskazuja, ze i w tym wzgledzie sporo mieszacie.
Mozesz sprecyzowac o co chodzi, dlaczego jest jak jest, czy mamy traktowac to jako blad i cierpliwie czekac na dokonczenie wszelakich zmian, czy tez mamy gdybac i utwierdzac sie w wyrobionej opinii?

Pozdrawiam.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Torgen »

re Vyrg
Mozesz pokazac te statystyki? Chetnie poczytam.
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Vyrg »

Roznice pomiedzy typowym dla mnie (i nie tylko) expem, a tego co doswiadczylismy ostatnio siegaly nawet 25% wzwyz. I nie chodzi tu o czas expa, ten mozna optymalizowac, a o potrzebna - do tej pory wlasciwie stala - ilosc npc na okreslonych expowiskiach. Blad, czy tez zmiana(?) dotyczy wyzszych lvli.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Torgen »

re up
To w dalszym ciagu nie sa statystyki na ktore sie powolujesz.
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Vyrg »

Uznaj to za tajemnice gildiowa. Jesli Wy nie zaobserwowaliscie anomalii w expie - swietnie dla Was :) Byc moze nasze fanaberie to tylko wielce wyczekiwany przez wielu balans ogrzych cech? ;)
Villon
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2016 20:00

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Villon »

Vyrg ma racje
Do niedawna w określonym miejscu (by pojawiły mi się postępy nieznaczne) należało zabić ok 32-38 mobków
Teraz jest to o ok 10 więcej.
Potwierdzone kilkunastoma obserwacjami

@Torgen
Czy takie statystyki Ci wystarczą?

Pozdrawiam
V
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Blob »

Mam wrazenie ze zmieniaja sie albo wspolczynniki od jakosci uzbrojenia wroga albo za grupe przeciwnikow.
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Zmiany w zdobywaniu magikow

Post autor: Vyrg »

Blob pisze: 19 cze 2019 13:03 Mam wrazenie ze zmieniaja sie albo wspolczynniki od jakosci uzbrojenia wroga albo za grupe przeciwnikow.
Zmiennych jest tak duzo, ze na prozno gdybac co moglo zostac zmienione. Efekt natomiast widac golym okiem, a im wyzszy lvl tym wyrazniej. Co jest zrozumiale.
Zablokowany