Reklama!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Reklama!

Post autor: Slewhut »

Adres w tytule oszustwem nie jest.

Historii nie chce przekoloryzowac, kazdy opis MUSI byc arkowy. Ale mozna by pominac 90% ciosow wpisac tylko te najciekawsze smaki. Tropienie jest. Namyslanie sie i wplatanie gestow tez. Wiec o co chodzi? Opis musi byc wycisnieciem z Arki najlepszych smakow. Stwory tez bulgocza, rycza itd... maja swoj opis. Wszystko jest. Tylko ladnie dobrac w odpowiedniej kolejnosci.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Reklama!

Post autor: Tercoral »

Kiepsko mnie rozumiesz...
Na arce nie ma wiedzminow i nie da sie trzymac pochodni w rece. Jest tez druga domena ktora takich cudow nie oferuje, a niektorzy przeklafaja warhammera nad Sapkowskiego. Lepiej nie oferowac mrzonek...
No i moim zdaniem wielki adres na srodku plakatu wygladal by conajmniej brzydko. (moge sie mylic)
A tekst nie musi byc jednolity kolorystycznie. pokolorowac trzeba tak zeby bylo widac jak sie gra teraz (kolorami) i wtedy adres bylby widoczny dla czytelnika.

edit.
I jeszcze polskie znaki... log z nimi czy tez nie.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Reklama!

Post autor: Slewhut »

Tytul gry to arkadia wiec taki powinien widniec tytul plakatu, kwestia jak dobrym jestes grafikiem aby to dobrze przedstawic:
Arkadia.rpg.pl

Co do wyzszosci Wiedzmina nad Warhammerem albo vice versa to kwestia osobista. Jak jest problem sugeruje 2 plakaty. Ja jestem (nie)doswiadczonym graczem wiec opisu nie zloze. Grafika ma tylko przykuc oko. Jak nie da sie trzymac pochodni to narysuj lampe przytroczona do pasa u tego krasnoluda. Nie ma wiedzminow, nie ma sprawy slowo wiedzmin pasc nie musi, ale mozesz miec miecz na plecach, skorzane buty, rekawice, noz na nodze, medalion na szyji itd...

Co do opisu:
Czlowiek wpierw tropi. Wyciaga ziola z woreczka i spożywa. Podaje woreczek elfce. Ta tez spozywa. Krasnolud zaprzecza ruchem glowy, ciagnie z buklaka. Bohaterowie przygotowuja bron. Krasnolud dolewa oliwy do lampy. Elfka naciaga kaptur na glowe. Czlowiek wskazuje kierunek. Zmiana lokacji. Opis potwora jego jeki no i zarzarta jatka. Pada kilka komend. Krasnolid zaslania elfke przyjmuje na siebie jakis cios. Przerwalbym opis przed finalem walki aby pozostawic otwarte zakonczenie.

Chyba taki opis jest mozliwy co? Ja tam za cienki jestem. Podaje tylko co by bylo mocne.

Widze ze na forum idzie wieksza bitka niz w grze. W tym topicu na poczatku proponuje Burze Mozgow, wiec kazdy pomysl mile widziany. Jezeli czyjs sie nie podoba to w zamian zaproponuj lepsze i tyle.

Log bym wrzucil niczym z gry bez polskich znakow i z kolorami z oficjalnego klienta.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Reklama!

Post autor: Tercoral »

Uwazam ze mam duzo lepszy pomysl, ale nie chce mi sie go realizowac bo nie wiem jakiego formatu bedzie plakat i ile tekstu sie zmiesci.

wersja dla ubogich to wydrukowac dwie kartki formatu A4 z logami i linkiem.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Reklama!

Post autor: Slewhut »

Ponawiam prośbę o przygotowanie porządnego, zachęcającego opisu "loga" z gry. Ja jestem zbyt (nie)doświadczony.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Reklama!

Post autor: Nrdan »

Czuje, ze na naszych oczach rodzi sie tutaj epicka historia... ;)
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Gixx
Posty: 81
Rejestracja: 05 cze 2017 01:34

Re: Reklama!

Post autor: Gixx »

Trzymam kciuki za plany!

Ja tam bym radził, żeby ktoś kto umie rysować podzielił się umiejętnościami i oprawił np w jakąś epicką bramę, lub co tam mu fantazja przyniesie kod QR do strony arkadii. I nic więcej. Zero tekstu.
Awatar użytkownika
Galning
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2013 19:40

Re: Reklama!

Post autor: Galning »

Tercoral pisze: 09 lut 2019 11:30 Na arce nie ma wiedzminow...
Są. Widziałem.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Reklama!

Post autor: Derdhang »

Teraz to juz tylko martwi.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Stomir
Posty: 11
Rejestracja: 03 gru 2017 19:33

Re: Reklama!

Post autor: Stomir »

Niby kto powiedział, że nie ma?
ODPOWIEDZ