Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Tahira »

Napiszemy i zakoduja w Impie :P Obok Drachen! albo w Gorach Szarych.

I w sumie racja. Jak sobie zwiedzalam rozne dziwne miejsca po Isztarowie to nie spotkalam nikogo. A spedzilam wiele czasu gdzie byly stwory ktore pokonywalam na 5 ciosow. Takze sa expowiska, ale trzeba mysle poszukac i znalezc odpowiednie dla siebie i zawodu. Choc na poczatku to wszedzie jest tragedia :D
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Awatar użytkownika
Brokan
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2016 23:44

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Brokan »

Zetek jak coś napisze to poprostu załamka.
:o
Awatar użytkownika
Neritris
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2018 17:52
Lokalizacja: GB
Kontakt:

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Neritris »

ale jaki jest uroczy :DDD
Awatar użytkownika
Tuko
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2016 12:24

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Tuko »

Gritta pisze: 04 gru 2018 18:53 Dodać do tego wiedźmińskie smaczki wszędzie gdzie się da i na pewno nie zakodują w impie. :twisted:
Czy to jest wyzwanie? :P
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Artak »

Tuko pisze: 05 gru 2018 19:25
Gritta pisze: 04 gru 2018 18:53 Dodać do tego wiedźmińskie smaczki wszędzie gdzie się da i na pewno nie zakodują w impie. :twisted:
Czy to jest wyzwanie? :P
Jak chcesz, to potrzymam Ci piwo :D
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Gritta »

Tuko pisze: 05 gru 2018 19:25
Gritta pisze: 04 gru 2018 18:53 Dodać do tego wiedźmińskie smaczki wszędzie gdzie się da i na pewno nie zakodują w impie. :twisted:
Czy to jest wyzwanie? :P
Parafrazując pewną wcale-nie-wiedźmę - Oj tam, zaraz wyzwanie. Od razu wyzwanie. Jakie znowu wyzwanie? :twisted:
To co, Zetu, piszemy zameczek?

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Terenes »

Player killerzy otrzymali od wizow spelnienie marzen i wzmocniono cios w plecy. No i poltora miesiaca pozniej...
...efekt jest taki ze owi proHunterzy nie podejmuja obecnie nawet jednej rundy walki jesli druzyna przeciwnika jest w przyblizeniu rowna. Przeciez taka walke mozna przegrac, spanikowac, mapper sie zgubi itp.

Lepiej biec na kolejne expowisko, moze spotka sie kogos zaidlowanego. I faktycznie zaidlowanych na expie padlo wyraznie wiecej od czasu zmian.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Strideo »

Terenesie, trzymałeś kiedyś broń białą w RL? Bardzo dobrze, że cios w plecy jest na etapie prac i balansowania. Oddaje to jakikolwiek realizm walki. Drużyny nie podejmują walk? Słusznie, gdyż im bardziej będą realne walki tym bardziej ludziki się będą zastanawiać czy podejmować walkę czy nie. Jak w życiu. Jeszcze raz...zmiana wnosi powiew realizmu do obecnego systemu walki.

Poza tym to chyba Ty Terenesie ostatnio dobiłeś jakiegoś ledwo stąpającego po świecie GP, czyżbym źle przeczytał na (nie)sławnym bilansie?

Piszę to jako gracz non-PVP, nie umiejący PVP i czasem zmuszony do PVP, ale raczej nie jest to wysoki poziom z mojej strony. Jeszcze troszkę....

Apropos zaidlowanych...no cóż jak ktoś się zamyśli to tak już to wygląda. Każdy chyba to przeszedł i dostał nauczkę a jeśli ktoś się nie uczy na błędach to jest na to odpowiednia definicja.

Terenesie, nie bierz tego jako atak na Twoją personę, ale zdanie gracza, który nie gra od miliona czy setek lat a 1.5 roku z haczykiem i widzi co się dzieje i jakie zmiany zachodzą.

Pozdrawiam serdecznie, udanego PVP i RPG wszystkim :)

P.S. Bardziej uważam zmiany językowe za obłęd i mechaniczne ograniczanie RPG...
Strideo
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Terenes »

Proponuje bys unikal wypowiadania sie jesli ani nie znasz tematow o ktorych piszesz, ani nie potrafisz czytac ze zrozumieniem notek wspolrozmowcow.

A jesli dodatkowo wiedze o innych graczach i o PK czerpiesz ze wzmiankowanego bilansu, to czemu tam nie wrocisz i swojej osobistej niecheci do mnie nie bedziesz demonstrowal tam wlasnie? Bo tu najwyrazniej nie masz niczego sensownego do powiedzenia.

Moj przekaz jest prosty:

Niektorzy zapowiadali: bedzie cios w plecy, bedzie masowe PvP. Jak widac nie jest to prawda.
Jako ze juz dawno temu to przepowiadalem to sie niejako przypominam.

Niektorzy inni zapowiadali wrecz duzo wiecej: bedzie cios w plecy i bedzie "prawdziwe" PvP gracze masowo wroca by grac w Arkadie.
Jak widac to tym bardziej jest nieprawda, a tendencja jest przeciwna (mocno spadkowa), choc nie wiem czy nalezy laczyc te dwa fakty.

Ciebie to nie dotyczy, co zreszta sam przyznales.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Strideo »

Terenesie, Terenesie. Chyba jakaś formę "agresji" i niechęci można wyczytać z Twojego postu...
Może Cię zasmucę a może ucieszę :), ale czytam sobie różne rzeczy dotyczące Arkadii, jest to forum, Discord a i owszem bilans również chociaż na tym ostatnim nie mam założonego konta i nigdy się nie wypowiadałem. Hmmm, w przeciwieństwie do Ciebie Terenesie, który ma konto na bilansie, wypowiadał się kilka razy. Chyba w takim razie Ty masz gdzie wracać lub iść sobie :)

Czemu uważasz, że nie wiem o czym piszę, nie znam tematu i nie rozumiem postów współrozmówców? Broń białą trzymałem w rękach w RL, wiem na czym polega walka taką bronią. Na przestrzeni lekko ponad 1.5 roku miałem okazję oglądać PVP w wykonaniu kilku graczy, którzy nawet się na tym znają nieźle, jak i miałem okazję sam uczestniczyć w "PVP" (napisane w "" gdyż uważam mój poziom PVP jeszcze za relatywnie niski, nauka postępuje). Poza tym czytałem Twoje starsze posty jak i innych graczy odnośnie PVP czy innych tematów tutaj poruszanych. Doskonale wiem co kiedyś poruszałeś, przynajmniej tak mi się wydaje.

Korelacji pomiędzy ostatnimi zmianami a liczbą graczy aż tak bym się nie doszukiwał. Po pierwsze nie mamy wystarczającej ilości danych etc. Oczywiście może być to jeden z parametrów wpływających ujemnie, ale nie musi.

Twój przekaż był i jest prosty a ja się do niego ustosunkowałem zabierając głos w dyskusji korzystając do tego ze swojego prawa. Patrząc na Twoje poprzednie wypowiedzi na forum widzę pewne MO, którym się kierujesz. Nie powiem, że wszystkich, ale wiele osób w opozycji do tego co piszesz nazywasz osobami nieznającymi tematu, niewiedzącymi co piszą etc. Pewnie jeśli zdecydujesz się na odpowiedź zapytasz o to kogo, gdzie i jak, więc od razu odpowiem, że najświeższy przypadek to o mnie, wcześniej chyba Gritta coś odpisywała i też użyłeś podobnego stwierdzenia. Nie pamiętam wcześniejszych przykładów, ala bazuje na odczuciu jakie zbudowałem czytając posty archiwalne i teraz nie mam czasu ani ochoty szukać głębiej.

Apropos bilansu. Nie komentuje postaw tam reprezentowanych przez komentarze pod fragami (w których przypominam zabierałeś kilka razy głos). Czytam sobie logi głównie starając się ogarnąć jak inni gracze prowadzą drużyny, co robią kiedy i jak. Traktuję te logi jako dodatkowy materiał taktyczny poza normalną grą na Arce oczywiście.

Pisałem to w poprzednim swoim poście, ale napiszę jeszcze raz gdyż ewidentnie Ty Terenesie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie atakuję Twojej osoby ani żadnej innej. Jak będę chciał to zrobić, zrobię to otwarcie pisząc co konkretnie mam do kogo. Ten i poprzedni post to po prostu głos w dyskusji do której mam prawo.
Proponuję Terenesie abyś swoją "dumę" jako tego co tworzy Arkę od miliona lat wsadził sobie w kieszeń i po prostu wrzucił trochę na luz. Może dojdziesz kiedyś do wniosku, że nie trzeba grać co najmniej dekady czy dwóch żeby być uznanym do wypowiadania się i każdy ma prawo mieć swoje zdanie i pogląd.

Pozdrawiam Ciebie i innych graczy serdecznie życząc miłego PVP, PVE i przede wszystkim RPG :)
Strideo
Zablokowany