Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Rork
Chyba wiekszosc graczy ma kilka postaci na arce. Wiec jak chcesz wypowiadac sie w temacie np OK nie bedac postrzeganym jako stronnik tejze formacji to logujesz sie inna. Jakis czas temu byla afera z korkami, zostali pokasowani za botowanie. W tym samym czasie korki wozily sie z OK na expa, na pk, na wyprawy. OK bedac w druzynie z KS twierdzilo i dalej twierdzi ze nic nie wiedzieli o oszustwach KS. KS mocno pokasowali. Teraz okazuje sie ze na podobnych skryptach gral Tyg. Wybacz Rork ale bardzo slabo to wyglada. My jako gracze nie jestesmy w stanie udowodnic ze ktos oszukuje. Nie mamy wgladu w kod gry, w skrypty. Zaden log tutaj nie pomoze. Pozostaja tylko nasze domysly. A kiedy ktos przyznaje sie ze oszukiwal te domysly staja sie bardziej realne.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Bam »

Torgen pisze: 30 lip 2019 10:30 Wiec jak chcesz wypowiadac sie w temacie np OK nie bedac postrzeganym jako stronnik tejze formacji to logujesz sie inna.


My jako gracze nie jestesmy w stanie udowodnic ze ktos oszukuje. Nie mamy wgladu w kod gry, w skrypty. Zaden log tutaj nie pomoze. Pozostaja tylko nasze domysly. A kiedy ktos przyznaje sie ze oszukiwal te domysly staja sie bardziej realne.
Co do pierwszego zdania to uważam, że to chore podejście i trzeba je leczyć, a nie brać z niego przykład. Nie zamierzam tworzyć postaci tylko po to, żeby się tu anonimowo wypowiadać, poza tym jest to zabronione przez regulamin forum.

Co do drugiego zdania, to nie masz pełnej racji. Wiele rzeczy jesteśmy w stanie udowodnić timelogami. Tak jak pisałem wcześniej i powtórzył Rork odniosłem się jedynie do bzdury, jaką dla mnie jest rzekome autoblokowanie. Według mnie, gdyby coś takiego istniało byłoby dla mnie takim samym zagrożeniem jak czyjś autozielarz, czy autorybak. Poprosiłem o loga, bo chciałem zobaczyć jak to dokładnie wyglądało, jaki miało sens.

Jakaś awaria Orange, więc się nudzę i ci odpisuję z komórki, ale wiem, że to bez sensu, bo nie pamiętam, żebyś kiedykolwiek interesował się pvp, co za tym idzie był w stanie rozróżnić teraz po logu kto czituje, a kto nie.
Endless learning the basics...
Obrazek
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Kvark »

Dajcie mu tego timeloga. Bam, wyjaśniono co rozumie się poprzez autoblokowanie. Trig na bloka.
Jak nie dajecie logów to po co oskarżenia? Dla sportu?
K.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Ethian »

Torgen pisze: 30 lip 2019 10:30 re Rork
Jakis czas temu byla afera z korkami, zostali pokasowani za botowanie. W tym samym czasie korki wozily sie z OK na expa, na pk, na wyprawy. OK bedac w druzynie z KS twierdzilo i dalej twierdzi ze nic nie wiedzieli o oszustwach KS. KS mocno pokasowali.
Całkowicie się z tym zgadzam. Cała ta sytuację wręcz śmierdzi na kilometr. Warto także dodać, że do tę armie korkobotów prowadziło OK a biegali tak kilka miesięcy. Każdy, kto prowadził jakąś drużynę na wyprawę wie, że bota rozpoznaje się najpóźniej po kilku minutach.

Powyższa sytuacja powinna być wyjaśniona rzetelnie przez OK a także wizów, gdyż ciągle ona pozostaje w pamięci graczy i wzbudza ogromny niesmak.
Awatar użytkownika
Umg
Posty: 49
Rejestracja: 18 wrz 2016 16:03

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Umg »

Pozwole sobie wypowiedziec sie odnosnie slow ktore tu padaja - bylem obecny przy dwoch kasacjach w KS - wiec niejako z racji tego co sie wowczas (i chwile po) dzialo mam poglad na sprawe. Zaznaczam, ze nie jest to ani stanowisko OK ani KS, tylko wlasne z perspektywy obserwatora stojacego w centrum wydarzen.

Po pierwsze: ANI JEDNA postac z KS ktora botowala NIGDY nie expila z OK - mozesz juz przestac bezczelnie klamac Torgen.

Po drugie: sama druzyna mogla byc prowadzona wlasciwie przez kogokolwiek, botujace postacie byly _sterowane_ TYLKO I WYLACZNIE przez jedna osobe, ktora pozegnala sie juz na stale z Mudem (reszte macie w swoich gildiach i z tego miejsca "goraco" pozdrawiam - zreszta z tego co ptaszki cwierkaja podobno byly ponownie kasowane)

Po trzecie: Rzucacie oskarzenia z perspektywy swoich skryptow, ktore sa zwyczajnymi triggerami na okreslony output, co faktycznie jest stosunkowo latwe do zauwazenia (i wykrycia). W przypadku "skryptow sterujacych" nie bylo mowy o ZADNYCH triggach, co za tym idzie OK do samego konca nie wiedzialo o procederze - co wiecej nawet czesc graczy z KS nie wiedziala (w tym najwyzsze dowodztwo).

Po czwarte: Troche parafrazujac - idzcie sie potrzepac nad czyms innym - a jak Wam malo, to moge dla Was zdobyc namiary na tworce skryptow i sobie nagracie wywiad.

Na zakonczenie dodam od siebie jeszcze to, ze to GRACZE oszukuja - nie gildia. Piszac KORKOBOTY, OGROBOTY, SCBOTY itd. sami tworzycie negatywny i zupelnie niepotrzebny "content" pozamudowy nadajac latki tworzace uprzedzenia.
Dlatego jak juz tak bardzo chcecie byc fajni, a przede wszystkim uczciwi - apeluje o pietnowanie w naszej spolecznosci GRACZY, a nie gildii - bo niby co? gracz ktory nie przestrzega regulaminu grajac w gildii A, bedzie go przestrzegal w gildii B,C,D..? Tak, napewno.

i takie postscriptum (bo podoba mi sie to co z logika robi Torgen): skoro zabijasz na mudzie i sie do tego przyznajesz, to na pewno zabijasz w rzeczywistosci! ktos nawet nagral Cie jak biegales z toporami po miescie, ale nagranie zaginelo, a w sumie to chyba nawet kamera byla nie wlaczona, zreszta nawet gdyby to nie wiem jak kamera nagrywa, nie wiem co tam sie dzieje w srodku wiec zadne nagranie tutaj nie pomoze... no ale sie przyznales, dlatego moje mokre sny staja sie bardziej realne...
Ilane nuci: Oslonmy Ilane.
Maggio
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2018 07:52

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Maggio »

Umg pisze: 31 lip 2019 12:11 botujace postacie byly _sterowane_ TYLKO I WYLACZNIE przez jedna osobe, ktora pozegnala sie juz na stale z Mudem
Ciagle sie nie wydalo ze gra ogrzyca w OK?
Awatar użytkownika
Rukhar
Posty: 85
Rejestracja: 16 gru 2016 16:23

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Rukhar »

Mówiąc, ze OK nie wiedziało o botach KS, to jak mówić o tym, ze Hitler nie wiedział o obozach zagłady.

Przestańcie pieprzyć, bo byle średnio ogarniety prowadzacy jest w stanie ogarnąć, ze prowadzi boty. Widzieliście w statkach potencjał, w KS liczebność i to Was skusiło. Dosc prosta sprawa, mnie osobiście bardziej już drażni to, ze jeszcze ktoś próbuje się wypierać wiedzy o botach, skoro nawet gracze, którzy z nimi w drużynach nie biegali, wiedzieli, ze to są boty.

Dodam jedynie od siebie, ze gratuluje szczescia tym osobom, których postacie akurat nie były pod kontrola Leomana, bo wynik kasacji pewnie byłby jeszcze bardziej spektakularny.

Kod: Zaznacz cały

ob siebie
Jestes turem, znanym jako:
Ob_205914, tur.
Jestes w swietnej kondycji.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Werbat »

Rukhar pisze: 31 lip 2019 15:17 Mówiąc, ze OK nie wiedziało o botach KS, to jak mówić o tym, ze Hitler nie wiedział o obozach zagłady.
Doczekałem czasów reductio ad Hitlerum na forum gry w elfy i krasnoludy zabijające ogry i elfy w trybie tekstowym. Jestem spełniony.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Nrdan »

W tym roku była już podobna dyskusja w temacie reklamy Arkadii. Aż sam siebie zacytuję :D
Nrdan pisze: 18 lut 2019 18:00 Jeśli dyskusja o grze internetowej zeszła - i to w całkiem poważnym tonie - do Hitlera, to nie pozostaje nic, jak tylko zamykać. Forum, wiki, muda... 8-)
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Groz
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2011 14:24

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Groz »

Re: torgen, rukhar
Idzcie obaj dalej dzielic przez 0 lub odpowiadac na pytania retoryczne...
Zablokowany