Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Valdethruda »

Pavlov pisze: 28 lip 2019 11:58 Heh, mamy idealny obraz idiotyzmu calej gildii OK.

Z jednej strony mamy Tyga, który przyznaje się do stosowania bota ( choć oewnie na autowspieraniu to się nie kończylo) o którym i tak wszyscy wiedzieli i mają logi na choćby wspomniane autobloki (sam nawet gdzieś zrobiłem jednego).

A z drugiej Bama, który jak zwyke udaje że nic takiego nigdy nie miało miejsca i za pomoc ą techniki 'wyparcia' próbuje udawać, że złapani za ręke to nie ich ręka.

'Dindu Nuffin' OK edition

Żenada panowie, żenada.
Na szczescie mamy gildie pokroju Kompanii Gryfa, grajace fiar play, wolne od idiotyzmu, gdzie nie zdazają się gracze ktorzy sa kasowani za lamanie regulaminu.

Ave Stalowojajowi!
Pavlov
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2017 21:12

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Pavlov »

Dzięki Val za potwierdzenie tego co cały czas mówię.
Ja o jednym, a wy o byle czymkolwiek innym by zmienić temat i nie odnieść się do jakichkolwiek zarzutów.

pozdro
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Valdethruda »

Cieszę się, że już przestałeś się obrażać na Arkadię i wróciłeś do Nas. Brakowało mi Cie.

Co do zarzutów, to przecież napisał Tyg notkę.

Któryś najemnik łamiący zasady tak zrobił? Należysz do tych, który właśnie tylko mówią cały czas. Tylko.
Awatar użytkownika
Umg
Posty: 49
Rejestracja: 18 wrz 2016 16:03

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Umg »

No to może udostepnijmy te logi publicznie.

Jest na forum dział "Logi i opowieści", polecam założyć topic np. pt. "czy to oszustwo?".
Ilane nuci: Oslonmy Ilane.
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Kvark »

A może zwyczajnie, przestaniemy używać zakazanych skryptów, które niszczą tę grę?
Sporo osób gra z klienta webowego. Jakie mają szanse przeciwko triggerowcom?
aaaa wiem, mają wybrać gildie nie PK i płaszczyć się o pokój z pozostałymi

Tu grają ludzie czy boty?

Skończcie temat Tyga. Było minęło. Wyciągnijmy wszyscy wnioski.
Boty, komunikacja pozaarkowa - sami psujemy sobie tę grę. Chyba ze zabicie postaci botem uruchomionym na podstawie komunikacji pozaarkowej uważacie za przyjemność.

Tyg wracaj do gry. Mam nadzieje udusić Cie kiedyś w dyliżansie.
Pozdrawiam
K.
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Wilibald »

Muszę przyznać, że bardzo zabawnie słucha się karcących głosów ze strony Kompanii Gryfa w kwestii przestrzegania regulaminu. :lol:

Nie bądźcie naiwni i nie łudźcie się, osoby korzystające z automatów byli, są i będą. Drużyna Światła ma w tej dziedzinie spore osiągnięcia. ;)
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Bam »

Pavlov pisze: 28 lip 2019 11:58 Heh, mamy idealny obraz idiotyzmu calej gildii OK.

Z jednej strony mamy Tyga, który przyznaje się do stosowania bota ( choć oewnie na autowspieraniu to się nie kończylo) o którym i tak wszyscy wiedzieli i mają logi na choćby wspomniane autobloki (sam nawet gdzieś zrobiłem jednego).

A z drugiej Bama, który jak zwyke udaje że nic takiego nigdy nie miało miejsca i za pomoc ą techniki 'wyparcia' próbuje udawać, że złapani za ręke to nie ich ręka.

'Dindu Nuffin' OK edition

Żenada panowie, żenada.
Na forum wypowiadam się przede wszystkim jako gracz, a nie członek takiej czy innej organizacji.
To nie moja wina, że wizowie zmusili nas do używania tutaj jako nazw użytkowników imion postaci z naszych kont.
Przecież nie będę zabierał tu głosu postacią, którą miałem w DSach, a którą już nie gram x lat, tylko dlatego, żeby moja wypowiedź była przez ciebie uszanowana.
Mój komentarz nie odnosił się do notki Tyga. Mój komentarz odnosił się jedynie do zarzutów Ormena, które niestety nie poparte logami, czy sprawdzeniem przez wizów są jedynie oskarżeniem, jakie można rzucić wobec kogokolwiek.
Chętnie przeglądałbym jak dawniej logi z żenujących zachowań innych graczy, ale to magowie wpierw zabronili pokazywania tu opisów postaci, które ich się dopuściły, a później zaczęli zamykać tematy z fragmentami takich logów. Piętnowanie złych zachowań w pewnym sensie zostało zabronione według mnie.
Endless learning the basics...
Obrazek
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Bam

Nikt na forum nie odpowiada jako postac ktora gra w grze tylko jako osoba ktora ta postacia steruje. Gdyby bylo inaczej takiej osobie potrzebna byla by chyba pomoc specjalisty-psychiatry. Tak wiec Tyg nie pisal jako ogr tylko jako osoba ktora tym ogrem gra. Bardzo chujowo ze oszukiwal, ale bardzo ladnie i duzy plus ze sie publicznie do tego przyznal bo wie ze wiekszosc spolecznosci arkadii mu tego nie zapomni i ta latka bedzie z nim na zawsze. Do tego trzeba troche cywilnej odwagi. Twoj komentarz odnosi sie do Ormena ktory odniosl sie do tego co Tyg napisal. Dlatego to brzmi smiesznie.
Tyg mowi: Tak oszukiwalem, przyznaje sie przepraszam.
Ormen mowi: Prosze, oszukiwal, przyznal sie, wiedzielismy o tym od dawna, ale OK sie z tego smialo.
Bam na to mowi: Ormen, pieprzysz, pokaz dowody, bez dowodow to stek klamstw.
Ormen mowi: Patrz co Tyg napisal.
Bam mowi: To ze Tyg sie przyznal do oszustwa nie oznacza ze oszikiwal. Pokaz dowody.

;) :) :D :lol:
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Rork »

Re Torgen

Od tylu lat grasz w grę tekstową i jeszcze nie ogarnąłeś czytania ze zrozumieniem.

Bam napisał, że wypowiada się jako gracz, a nie jako gracz-członek któregoś ze stowarzyszeń. Jeśli twierdzisz, że osobom przynależnym do stowarzyszeń z miejsca nie zarzuca się stronniczości, to podziwiam. Jeśli nie ludzie automatycznie nie traktują wypowiedzi gracza zalogowanego pod danym imieniem, jako tekstu kogoś z gildii ("ja pierniczę, patrz co na forum napisał, własnie takich ludzi biorą do gildii!") to też wszystkich podziwiam. Koleś się wypowiedział jako gracz, a nie ogr, ale i tak ludzie odbiorą to jako 'Całe OK oszukiwało'. Więc jak to w końcu jest? Gracz? Postać? Gildia? :oops:

Bam odniósł się do posta typka, który zarzucił blokowanie na automacie. Oryginalna notka Tyga brzmi "W swoich skryptach używałem niedozwolonych automatyzmów polegających na wspieraniu prowadzącego, zasłanianiu celu obrony." To mogło być powodem pytania Bama o log udowadniający, że również pod te automaty podchodzi blokowanie. Czy post Bama ma być obroną OK, czy jednak "no ku*wa, jednak nawet blokowali na auto" nie mnie oceniać. Ale rozumiem, że mając całą sytuację w poważaniu, bo jestem na jej marginesie, mogę według twojego rozumowania napisać następująco:

"Wiedziałem, k*urwa wiedziałem. OK w Bogen łowiło ryby na automatach przez te całe lata i nikt mi nie wierzył!"

I według tego rozumowania będzie to prawdą, bo Tyg się przyznał... Tyg - gratuluje stosu mithryli z łowienia ryb na automatach. Srał pies logi.

Seria emotek, by szło zrozumieć stojące za tekstem emocje: :!: :?: :arrow: :idea: :idea: :idea: :idea: może ogarniesz.


Już na marginesie:

Weźcie się ludzie ogarnijcie. Gracze przyłapani na expie uciekają i zakańczają, by sekundę później zalogować się na startówce za polem siłowym praw i obowiązków graczy. Nie chcesz się bić? Nie wyłaź ze startówki. Kiedyś za to kamieniowali, wiem z własnego doświadczenia - potem szło się do przeciwnika i mówiło masz, upierdziel mnie. Srał pies powyższe - wczoraj czy przedwczoraj ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem (imię gracza) była Lavazza. Tak właśnie zmieniła się ta gra.
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Nrdan »

Rork pisze: 30 lip 2019 09:30 Już na marginesie:
(...) wczoraj czy przedwczoraj ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem (imię gracza) była Lavazza. Tak właśnie zmieniła się ta gra.
Uffff... Dziękuję, że to napisałeś - już myślalem, że tylko ja zwróciłem na to uwagę i mam z tym problem! I pomyśleć, że kilka lat temu skasowano mi za imię Racibora! ;)
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Zablokowany