Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Werbat »

Nie na arce rozpoznamy. Pojawi się na forum żółtek z pomysłami z dupy albo 'w sumie to Dekoral miał rację, domki fajowe' i samo się.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Nathaniel »

Bardzo serdecznie dziekuje za blyskawiczna reakcje na moje zgloszenie.
... just like you imagined ...
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Kvark »

W sumie to Tercolar miał rację. Domki fajowe. Te gildie też.






:mrgreen:
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Tahira »

Werbat pisze: 10 lip 2019 15:53 Nie na arce rozpoznamy. Pojawi się na forum żółtek z pomysłami z dupy albo 'w sumie to Dekoral miał rację, domki fajowe' i samo się.
Ani sekundy zadumy? minuty ciszy?

Nie masz serca Werbat :P ( w sumie nie wiem czy właśnie Cie nie skomplementowałam :P )

Tęcza! Pomścimy! 8-)
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Vimrid
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2019 16:05

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Vimrid »

Dziękuję serdecznie za szybki odzew na zgłoszenie. :)
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Adventicus »

To ja popłaczę nad atakiem z zaskoczenia myśliwego … random duży siła mała poza jakimis małymi pierdolami typu zające (zabija na jeden) czy dziki to nawet kondycji z niczego nie sciągnie …
Edit: To jeszcze dodam że populacja zajęcy i królików pod Novi spadła …
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Ormen »

Wracając do zmian w magikach - O ile sama losowość bardzo mi się podoba, to widzę też wady systemu które wypunktowali np. Terenes i Adremen (mało magików zostaje dla mniej aktywnych gildii, zniechęcenie po długiej wyprawie na której nie znajdzie się żadnego klucza czy zniechęcenie po dojściu do skarbca w którym ktoś był w ciągu ostatnich 12-24h). Widzę te wady z zupełnie innej perspektywy, bo nam się tych magików udało wyciągnąć bardzo dużo. Mega podoba mi się za to pomysł Rorka. Bazując na nim pomysł ode mnie: DODATKOWO poza obecnym losowaniem NPC gildiowy mógłby dawać zadanie podobne do zadań w Kompanii Gryfa (wytnij kilkaset trofeów z danych NPCów) lub inne (przynieś skórę smoka/gryfa) i w nagrodę dawał magika. Mogłoby to być ograniczone np do 3-4 magików tygodniowo a zadania mogłyby być wymagającym wyzwaniem i motywacją do wyprawy na nieuczęszczane i dalekie tereny. Pewnie jakaś modyfikacja byłaby możliwa też dla niezgildiowanych.

Rafgarcie, myślę że gdybyście kiedyś to wprowadzili, mogłoby to urozmaicić rozgrywkę i być może zachęcić niektórych mniej aktywnych graczy do pojawiania się częściej.
Alto
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2017 03:30

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Alto »

Wersja tl;dr;
Rafgart dodaj prosze weekly questy do gildiowego npc'a

Pomysl popieram :) i dodalbym tez rozne daily.
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Lieselotte »

Rafgart pisze:Piaty temat o tym samym, te same osoby pisza w kolko to samo - zamykamy.
Pomasturbowac sie do wspanialej przeszlosci mozna w Placzach do Czarodziejow.
W sumie masz rację, Rafgarcie, nie ma już co więcej pisać o tym samym. Masz swoją wizje Arkadii, poziom komunikacji widać jak na dłoni, czas się pożegnać. Hasło do konta zmienione na ciąg losowych znaków, usunąć całkowicie się go chyba nie da.

Miło było grać w tę grę, z większymi i mniejszymi przerwami, przez ostatnich 18 lat. Wielkie podziękowania dla osób, z którymi mogłem spędzić czas jako Erathiel, Grunok, Bizmut, Tal, Lain, Gurren, Galatea, Isley i Lieselotte, z tych postaci, które pamiętam. Szczególne podziękowania dla Mutantów Chaosu i Gladiatorów, z którymi bawiłem się najlepiej. Piątka też dla wszystkich osób, które przyszło mi poznać na różnych zjazdach i pomniejszych spotkaniach warszawskich, być może będzie jeszcze okazja, żeby się spotkać. Dzięki!
Awatar użytkownika
Undar
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2015 22:03

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Undar »

Nie no, musze sie wypowiedziec ponownie. Po dlugim obcowaniu z innymi mudami (glownie Genesis) i po dlugoletniej przerwie od arki, jestem w szoku, jak wygladaja relacje na linii gracz-wiz. I owszem, MG na listy odpowiada szybko i bylem milo zaskoczony kiedy otrzymalem odpowiedz na swoje pytanie. Progres jest znaczny na przestrzeni lat, ale wciaz lata swietlne od innych mudow. Na Genesisie mozna spotkac/przyzwac Wiza i pogadac o smaku wczorajszej zupy i to wszystko sprawia, ze gracz czuje iz Wiz jest normalnym czlowiekiem, otwartym i takim normalnym do pogadania. Ehh jakze tego brakuje na arkadii, gdzie czesto wypowiedzi wizow swiadcza o ich wyzszosci nad graczami i zupelnym ich oderwaniem od rzeczywistosci. Nie zrozumcie mnie zle, dialog na przestrzeni lat i tak sie polepszyl, ale nie oszukujmy sie - wciaz jest ogrom pracy do zrobienia. Moze po prostu, gracze i wizowie, zacznijcie od poczatku, jako rowni, rozmawiajac i szanujac druga strone? Tak po ludzku, po prostu...
Zablokowany