[OT] W jakim swiecie chcielibyscie grac?

Forum wieści z Arkadii.

W jakim swiecie chcialbys grac?

fantasy
33
21%
steampunk
16
10%
zaawansowana technologia
3
2%
postapokaliptyczny
44
28%
odlegla przyszlosc, kosmici itp
4
3%
historyczno-mitologiczny
19
12%
inny (jaki?)
5
3%
tez bym sie napil
32
21%
 
Liczba głosów: 156

Rork

Re: [OT] W jakim swiecie chcielibyscie grac?

Post autor: Rork »

Cannard pisze: Ja czekam na Mount&Blade Warband, to nie MMO ale multi z średniowiecznymi walkami. Gdyby ktoś z tego zrobił MMO, to bym się chyba złamał i spróbował.
No świetna gierka i ta grywalność.

22:10 Jeszcze tylko jedna bitewka...
3:05 No dobra, idę spać
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: [OT] W jakim swiecie chcielibyscie grac?

Post autor: Visborg »

Ja prowadziłem i grałem zarówno z turlaniem jak i bez. Jedno i drugie jest fane, zależy od nastroju w danej chwili... czasem waliło się ostro "pod mechanike", np w d&d, ale z kolei w Młotka grałem prawie zawsze na full storytelling. Z kolei w WoDzie jak prowadziła moja ówczesna panna to było tak pół na pół z przewaga lekką narracji nad turlaniem...

Pamiętam czysto storytellingową warmłotkową sesję którą poprowadziłem dwa razy nawet, dwóm różnym drużynom znajomych. Drużyna przepaków, eelfy na tancerzach wojny, waywatcherach, czarodziejach wysokolevelowych i kapitanach okrętów... I tak wszyscy zgineli (zgodnie z planem) a mimo to byli zadowoleni. :) Grunt jak sie poprowadzi i jak gracze to odbiorą...
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: [OT] W jakim swiecie chcielibyscie grac?

Post autor: Astrid »

To ja postapokę poproszę. W "Neuroshimę" grałam niewiele, ale system bardzo mi się spodobał. Podręcznik czyta się prawie jak książkę. Nadto, gier MMO w takim klimacie jest mało (ja "zaliczyłam" raptem Fallen Earth").
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Jaki jest sens odkopywania tematu po takim czasie, szczegolnie gdy cala swoja wypowiedz moglas zawrzec poprzez klikniecie w ankiecie?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zablokowany