KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Forum wieści z Arkadii.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Tryggvi »

Dorgann pisze:Zaznaczam, ze tam mozna expic SOLO OD STAPACZA, na max gpku, po LEgende
Ej, a dlugo to zajmuje? Bo moze sie przejde skoro tam tak wspaniale.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Dorgann »

Tryggvi pisze:
Dorgann pisze:Zaznaczam, ze tam mozna expic SOLO OD STAPACZA, na max gpku, po LEgende
Ej, a dlugo to zajmuje? Bo moze sie przejde skoro tam tak wspaniale.
Zgubiles reszte cytatu, ale nic dziwnego, jak wolisz wyrwac cos z kontekstu i spunktowac to bezmyslnie.
Jak dla mnie expowisko jest wyprane z klimatu, jest sztuczne i exp jest mozliwy na kazdym poziomie. Nie wazne na jakim, i w ile, jest, bo sa rozne na nim postaci.
Ja outuje, bo widze ze kazdy czyta to co chce.
Bushi
Posty: 19
Rejestracja: 15 lut 2009 07:34

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Bushi »

Dla mnie ta wioska ma zajebisty klimat i pewna unikatowa forme. Szkoda tylko, ze to juz nie sa te same zjawy co kiedys i nie ma czarnotrupa :(
Przywrocic czarnotrupa w wiosce! Zamiast tradem moglby zatruwac jakas trutka na hp+mana+zmeczenie. To by bylo cos!
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Xion »

Dorgann:

Ale weź jeszcze wrzuć koniecznie listę expowisk "approved by Dorgann", bo jeszcze wizowie nie trafią w Twoje gusta z balansowaniem i będzie lipa. A tak pytać Cię o zdanie z każdym jednym po kolei to jednak chłopakom zejdzie...
Życie jest sumą przypadków.
Kitol
Posty: 16
Rejestracja: 09 wrz 2015 16:44

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Kitol »

Chryste na któreś z tych pytań odpowiedział jakiś wiz? :lol:

Zadajecie pytania do wizów a potem sami udzielanie sobie odpowiedzi? :lol: :lol:

Jesteście bardziej pojebani od tych nadętych niczym balon wizardów. :D

Może by się tak czymś poważnym zająć i zacząć się leczyć?

Kurna że dwa lata mnie tu nie było i wszystko po staremu.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Isil »

To sa komentarze chlopie, to sobie moze kazdy pisac co chce.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Rafhard »

Kitol: Właśnie takie wulgarne wypowiedzi jak twoja są najczęściej udzielane przez najmniej zaradne i najbardziej skrzywdzone osoby. Skoro cię nie było dwa lata to po co się tu w ogóle wypowiadasz w takim tonie? Próbujesz leczyć swoje kompleksy poprzez obrażanie innych? Lepiej przyznaj się, że nigdzie cię nie chcieli przyjąć albo ciągle wyrzucali za tego typu odzywki lub zatrzymałeś się na niejedno widział i nie wiedziałeś, co robić dalej. Ty faktycznie zająłeś się czymś "bardzo poważnym" wypisując takie bzdury :roll:
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Denea »

Dargann:
Z tego co sie orientuje, to sa miejsca gdze we trzy cztery osoby idzie poekspic. W tej chwili przychodza mi trzy na mysli, cztery nawet.
No chyba, ze cos sie zmienilo o czym nie wiem, albo przesadzam z iloscia expa w tych miejscach.
Ble... Ble? Ble!
Orrgar

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Orrgar »

Nie znajdziesz w impie miejsca gdzie w cztery osoby bedziesz expic w tym samym tempie co we dwie.

Raz czasy beda znacznie gorsze dwa skoncza ci sie moby bardzo szybko.


Chora jeat sytuacja ze stoi w gildii 5 osob i musi sie dzislic na dwie grupy by jakos sensownie poexpic.

Kiedys sie szlo w 10 - 15 i exp byl zacny. Mozna ? Mozna.

Moby sie nie konczyly, a jakis hiper lvli nie bylo.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: KOMENTARZE do "Pytań do Czarodziejów"

Post autor: Xion »

Dorgann:
No ale jak to tak? To jednak nie zmienili expowisk na takie, żeby Tobie pasowało?
Co za chamstwo.


Denea:
Są miejsca, są. Dorgann po prostu uważa, że zamiast zmuszać go do szukania odpowiednich miejsc, te na które on chodzi powinny zostać zmienione, żeby jemu było wygodnie expić.
Taki mały forumowy marzyciel :roll:
Życie jest sumą przypadków.
ODPOWIEDZ