Kasacja postaci.

Forum wieści z Arkadii.
Bushi
Posty: 19
Rejestracja: 15 lut 2009 07:34

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Bushi »

Pamietam czasy (tak z 15 lat temu) kiedy imiin niezbyt pasujacych do konwencji bylo sporo. Moj znajomy mial osadnika imieniem Uszaty. Nikomu to nie przeszkadzalo. Imiona wziete z innych jezykow np.ang. Vagabond czy Badger takze. Inny znajomy mial postac czlowieka i nazwal go Drakula. Po paru tygodniach gry wizowie go wezwali i powiedzieli, ze musi zmienic imie. Mogli skasowac, bo stare to i owo to na questach w pare godzin szlo zrobic. Tak czy inaczej zmienil imie. Takie byly poczatki zakonnika imieniem Athil ;)
Onald
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2017 13:44

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Onald »

W piątek rano wysyłałem zgłoszenie, że wcieło postać, którą jeszcze dzień wcześniej normalnie używałem i nadal nie doczekałem się żadnej reakcji. Nie dostawałem wcześniej żadnego powiadomienia, że coś jest nie tak z postacią, więc nawet nie wiem co się stało, że zniknęła...
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Talisa »

Onald pisze:W piątek rano wysyłałem zgłoszenie, że wcieło postać, którą jeszcze dzień wcześniej normalnie używałem i nadal nie doczekałem się żadnej reakcji. Nie dostawałem wcześniej żadnego powiadomienia, że coś jest nie tak z postacią, więc nawet nie wiem co się stało, że zniknęła...
Czas odpowiedzi na email to 2-4 tygodnie czasami, wiec w normie.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Torgen »

W jakiej normie? On przeciez oczekiwal odpowiedzi po max 10 min. I tez telefonu z przeprosinami i wyjasnieniami. Skandal! Dwa tyg czekania? w XXI wieku?
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Gleanevall »

Ej, a pamiętacie jak Torgen się obraził i poprosił o skasowanie postaci, a potem zmienił zdanie i wypłakał cofnięcie kasacji? To trwało chyba wszystko ze 3 dni.
Awatar użytkownika
Jennever
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2010 14:21

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Jennever »

hym 3 dni szybko....
Ja juz czekam 10 dni na skasowanie moich 6 postaci...
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Ralandil »

Gleanevall pisze:Ej, a pamiętacie jak Torgen się obraził i poprosił o skasowanie postaci, a potem zmienił zdanie i wypłakał cofnięcie kasacji? To trwało chyba wszystko ze 3 dni.
Nie. Pamiętam apel wielu graczy, żeby Torgen wrócił do gry.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Crer »

Ralandil ma racje. Sam bylem zatem by Torgenisko nie opuszczal tego padolu. I dal sie przekonac!:)
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Gleanevall »

A, zgadza się Raladil, tak to leciało. :)
Tulacz
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2009 08:50

Re: Kasacja postaci.

Post autor: Tulacz »

Będą jeszcze sprawdzać postacie pod kątem niedopasowania imienia do klimatu Arkadii?
Zablokowany