PvP - ankieta

Forum wieści z Arkadii.

Jaki jest Twoj stosunek do PvP na Arkadii?

1. Jestem zainteresowan(y/a/e) PvP i podoba mi sie jego obecny stan.
11
8%
2. Jestem zainteresowan(y/a/e) PvP i nie podoba mi sie jego obecny stan.
58
40%
3. Nie jestem zainteresowan(y/a/e) PvP, ale podoba mi sie jego obecny stan.
23
16%
4. Nie jestem zainteresowan(y/a/e) PvP, ale nie podoba mi sie jego obecny stan.
24
17%
5. Nie jestem zainteresowan(y/a/e) PvP i wszystko mi jedno.
16
11%
6. Pólp jes gópi.
13
9%
 
Liczba głosów: 145

Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: PvP - ankieta

Post autor: Slain »

ubaw po pachy
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: PvP - ankieta

Post autor: Tryggvi »

Galatea pisze:Dobrze jest mieć na mudzie żółtodziobów - specjalistów od PK!
Ile razy trzeba zabic zoltka, zeby moc wypowiadac sie w tym temacie? Albo ile razy dolaczyc do Thrangorna? A moze liczy sie czas spedzony w jego druzynie?
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: PvP - ankieta

Post autor: Bam »

Tryggvi pisze:
Galatea pisze:Dobrze jest mieć na mudzie żółtodziobów - specjalistów od PK!
Ile razy trzeba zabic zoltka, zeby moc wypowiadac sie w tym temacie? Albo ile razy dolaczyc do Thrangorna? A moze liczy sie czas spedzony w jego druzynie?
W sumie zakladając, że i tak większość osób wie w tym zamkniętym gronie, kto kim grał wcześniej, to szkoda, że w sygnaturce nie ma obowiązku podawania np. titla swojej najbardziej znanej postaci. Argumenty powinno się ważyć, a nie zliczać, co za tym idzie jeśli taki Pulp napisałby w notce tutaj, że coś w pvp na arce jest spieprzone, to powinno być to brane bardziej pod uwagę niż dziesięć notek/głosów secondów dawnych roznosicieli paczek, rybaków, odkrywców czy nauczycieli języków. Jego głos natomiast byłby mało istotny w temacie o np. paczkach ;)

Aktualnie słowa osób angażujących się w pvp przysypane są spamem osób, których ten problem nie dotyczy.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: PvP - ankieta

Post autor: Xion »

Bam pisze:Aktualnie słowa osób angażujących się w pvp przysypane są spamem osób, których ten problem nie dotyczy.
Zabawne że dotknąłeś sedna (co prawda od dupy strony, ale jednak) i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Otóż "problem" PvP dotyczy wszystkich, nie tylko tych, którzy sobie takie prawo uzurpują. A ponieważ jednocześnie jesteście zbyt ograniczeni, żeby ten fakt do was dotarł, to dokładnie dlatego zapewne nic się w tym zakresie nie zmieni.

Miłego dnia :)
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: PvP - ankieta

Post autor: Galatea »

Tryggvi pisze:
Galatea pisze:Dobrze jest mieć na mudzie żółtodziobów - specjalistów od PK!
Ile razy trzeba zabic zoltka, zeby moc wypowiadac sie w tym temacie? Albo ile razy dolaczyc do Thrangorna? A moze liczy sie czas spedzony w jego druzynie?
Postać z żółtym nickiem wypowiadała się na temat, o którym nie miała zielonego pojęcia. Chyba że też chcesz mi powiedzieć, że nie ma takiego zjawiska, jak znikanie postaci z lokacji - wtedy gratuluję.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: PvP - ankieta

Post autor: Ethel »

Xion pisze:Otóż "problem" PvP dotyczy wszystkich, nie tylko tych, którzy sobie takie prawo uzurpują. A ponieważ jednocześnie jesteście zbyt ograniczeni, żeby ten fakt do was dotarł, to dokładnie dlatego zapewne nic się w tym zakresie nie zmieni
Znaczy ale w jaki sposob? Od kilku lat gram sobie dla sportu postaciami, ktore z moim firstem wiaza tylko wizowie i prawde mowiac nie zauwazylam, zeby ktorejs z nich dotyczyl "problem" tak dlugo, az sama sie o niego nie doprosilam. Moze zeby w spokoju pykac sekondami nalezy nie chwalic sie nimi kolezkom na ircach, albo moze mam po prostu masakrycznie duzo szczescia.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Kormak
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2016 15:28

Re: PvP - ankieta

Post autor: Kormak »

Galatea pisze:
Tryggvi pisze:
Galatea pisze:Dobrze jest mieć na mudzie żółtodziobów - specjalistów od PK!
Ile razy trzeba zabic zoltka, zeby moc wypowiadac sie w tym temacie? Albo ile razy dolaczyc do Thrangorna? A moze liczy sie czas spedzony w jego druzynie?
Postać z żółtym nickiem wypowiadała się na temat, o którym nie miała zielonego pojęcia. Chyba że też chcesz mi powiedzieć, że nie ma takiego zjawiska, jak znikanie postaci z lokacji - wtedy gratuluję.
Po co tyle jadu? Chcialas powiedziec, "(...) ze jest takie zjawisko, jak znikanie postaci z lokacji", bo inaczej nie wiem, jak to sie ma do mojej wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: PvP - ankieta

Post autor: Galatea »

*chciałeś

Wyraźnie zasugerowałeś w swojej wypowiedzi, że postacie związane walką nie mogą zniknąć nagle z lokacji. Na Arkadii jest obecnie zaimplementowany taki mechanizm, mający na celu zapobiec autopogoniom. Może jesteś powracającym graczem i o tym nie wiesz, może faktycznie jesteś nowym graczem i nie miałeś jeszcze możliwości go zobaczyć. Jadu w mojej wypowiedzi było niespecjalnie wiele, co najwyżej rozbawienie graczem, który wyskakuje z jednym postem i żółtym nickiem, po czym zgrywa specjalistę.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Kormak
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2016 15:28

Re: PvP - ankieta

Post autor: Kormak »

Gdzie widzisz blad zatem w mojej wypowiedzi? Bo dla mnie nic nie argumentuje nagle znikajacych przeciwnikow.
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: PvP - ankieta

Post autor: Akali »

Kormak pisze:Ciekawi mnie jak sie rozplywaja, skoro sa zwiazani walka, ale to wyzsza szkola logiki najwyrazniej.
Też myślałem, że piszesz o tym, że nie da się zakończyć pod czas walki.

Ale jeśli faktycznie chodziło Ci o to, że tego typu "nagłe znikanie" z lokacji to niedorzeczność to zwracamy honor. Żeby uniknąć jadu następnym razem sugeruję bardziej rozwijać swoje wypowiedzi w tego typu kontrowersyjnych tematach, bo napisałeś to co najmniej dwuznacznie ;-)
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
ODPOWIEDZ