Propozycje zmian ....

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Tercoral »

Dlugo sie nosilem z tym postem ale w koncu sie powiem.

Na nieboty potrzebuje okolo 300 orkow + XX goblinow.
Zajmuje mi to kilka godzin.
Zeby zrobic JEDEN lvl musze tych niebotow nazbierac dwucyfrowa liczbe.
Wiec mam w dupie stac do smierci.

Kara za zgon w PK jest nadal za duza.


Dziekuje :P
Tęczowe serce... :oops:
Morpen
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2016 09:37

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Morpen »

Aha... a kiedyś 1/3 za zgona bylo i jakoś się bili przecież. Hmm... No tak - bili, ale słabszych od siebie. A jak już ktoś padł ze staruchów to pewnie cudownie zmartwychwstał bez straty hehehe :D

Co do przedmówcy - zgadzam się z Tobą w 100%. Mi też by było żal umierać. Dlatego cała ta gadka o PK to ściema, a co miałem napisać to napisałem w poście powyżej.

Dodam jeszcze, że kara za zgona musi być, a w walkach PvP wcale nie musi chodzić o fraga...

P.S. Wiem, że to nie ten temat, ale pasuje mi do tego - looknijcie sobie :D
https://www.youtube.com/watch?v=2eMkth8FWno
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Stanno »

Ciekawe to tematy w tych całych kuluarach się podejmuje. Trzeba zacząć się przyzwyczajać do nowego porządku. Póki co można się cieszyć, że w ogóle gracze mogą mieć przy sobie broń! Bo niby z jakiej racji przeciętny obywatel Arkadii ma sobie latać z mieczem po świecie? Broń winna być zarezerwowana wyłącznie dla gwardii! Lepiej więc się przyzwyczaić i zacząć no... to z tymi kwiatkami i pszczółkami. Magowie wiedzą co robią. To wszystko dla naszego dobra. Witajcie w nowym wspaniałym świecie ;)
Awatar użytkownika
Finmor
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2016 15:25

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Finmor »

...a w meczach piłkarskich nie musi chodzić o gola.
Morpen, czy Xion pokonują doświadczeniem.

Przez lata gracze, którzy nie chcieli walczyć mieli neutralne gildie albo granie na gp. Ci, którzy chcieli, mieli gildie mniej lub bardziej zaangażowane w pvp. Teraz to drugie mija się z celem z powodów mechaniki.
Tym pierwszym gra się nie popsuła (może nawet poprawiła), tym drugim - owszem. Ale to przecież zgodnie z planem.
Stanno pisze:Trzeba zacząć się przyzwyczajać do nowego porządku. Póki co można się cieszyć, że w ogóle gracze mogą mieć przy sobie broń!
No trzeba i przyzwyczajać i cieszyć.
Irvin

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Irvin »

Morpen pisze: Stancie w jednym miejscu i bijcie się do końca i to nie dlatego, że ktoś nie umie wejść po drabince :D
Amen.
Morpen
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2016 09:37

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Morpen »

A w tym temacie chodzi o to, żeby logiczne argumenty pomijać i dalej się wypłakiwać, bo ludzie nie mogą zabijać słabszych postaci... :>
Azok
Posty: 26
Rejestracja: 18 lis 2014 20:56

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Azok »

@morpen o jakich slabszych graczach mówisz? Bo chyba odklejony z innej bajki jesteś. My mówimy o wojnach gildiowych i mechanice muda dot. Pk.

Nie wspomnę ze na obecna chwilę często spotykasz na arce gpka słabszego który spotyka hordy chaosu i stoi na cwaniaka i mówi do czempiona kaplicy. : mam cię w dupie
I co mi zrobisz? Zgłosze cie do magów.

Sam bylem świadkiem takiej sytuacji. Zatakowanie takiej postaci skończyło się na tym ze zwial z palcem w nosie bo: w plecy nic nie siadlo a proste ze nie stał na lokacji po drugie nie widać bylo gdzie ucieka .

Trochę to smutne
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Ralandil »

Azok takie sytuacje są naprawdę irytujące, ale czy cios w plecy lub nieznikanie z lokacji zagwarantuje, że święta krowa lub inny cfaniak pod płaszczykiem neutralności przestanie strugać chojraka? Szczerze wątpię.

Czy padną w temacie inne propozycje jak poprawić pvp np. drużyn zawodowych? Bo przecież nie o pyskujących GPków tu chodzi.

Edycja: literówka.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016 20:29 przez Ralandil, łącznie zmieniany 1 raz.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Tercoral »

Pomysl na szybko.

Jesli zabije cie ktos z wrogiej gildii w relacjach to dostajesz bana na gre ta postacia przez X godzin, ale nie tracisz expa. :P
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje zmian ....

Post autor: Ethel »

Tercoral pisze:(...) Zajmuje mi to kilka godzin.
Zeby zrobic JEDEN lvl musze tych niebotow nazbierac dwucyfrowa liczbe.
Wiec mam w dupie stac do smierci. (...)
Charytatywnie udziele lekcji z efektywnego expienia, zebys przestal plakac <3

Chcialabym przy okazji wyrazic zachwyt, ze mija kilkanascie lat, odkad gram w Arkadie, a retoryka przeciwnikow PK sie nie zmienia. Naprawde wierzycie, ze ludzie, ktorzy graja tylko dla tych wieczornych fajtow, to ludzie, ktorym w zyciu nie wyszlo i ktorzy chca sobie w ten sposob przedluzyc wirtualnego czlonka? ;-))
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
ODPOWIEDZ