Prima Aprilis

Forum wieści z Arkadii.
Andeith
Posty: 24
Rejestracja: 07 lut 2016 00:26

Re: Prima Aprilis

Post autor: Andeith »

Gerdia pisze:Nie dramatyzujcie.
Kto nie ma ochoty się pobawić to ma 1 dzień odpoczynku. To chyba żadna tragedia?
Jeżeli tak, to ktoś ma konkretny problem.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Wydaje mi sie czy nieco niegrzecznym jest nazywanie 'konkretnym problemem' tego, ze to, co dla Ciebie jest 'zabawa' - dla innych nie jest?
Moglas komentarz pozostawic dla siebie, jako ze dla czesci z nas 'zabawa' to wlasnie exp i nie Tobie decydowac o tym czy i kiedy robimy sobie 1 dzien odpoczynku.

Pozdrawiam zyczac Ci mimo wszystko dobrej zabawy.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Prima Aprilis

Post autor: Vidris »

Andeith pisze: Wydaje mi sie czy nieco niegrzecznym jest nazywanie 'konkretnym problemem' tego, ze to, co dla Ciebie jest 'zabawa' - dla innych nie jest?
Wydaje Ci się. Gerdia nie napisała nic niegrzecznego ani niewłaściwego.
Sprowadzenie Arkadii do expa...

Obrazek
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Prima Aprilis

Post autor: Tuna »

Pierwszy raz udało mi się zalogować 1 kwietnia na Arkadii i stwierdzam, że ja chyba również wolę normalny tryb tej gry od psikusów, ale zgadzam się z Gerdią i myślącymi podobnie. Przecież to tylko doba.
Na pocieszenie logiczny wniosek - ci, którzy są miłośnikami PA czekają na swój ulubiony dzień cały rok. Tak czy inaczej warto odpocząć i jeszcze się pobawić.

Jestem na tak. 8-)
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Awatar użytkownika
Ithil
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2015 18:01

Re: Prima Aprilis

Post autor: Ithil »

Re: Sadriviel nie ma sensu.

Dla mnie fajnie, że wizowie dają taką możliwość. Nie mogę się doczekać, aż wyjdę z pracy żeby sobie zobaczyć jak wygląda arkadia podczas PA.

PS
Wspieram Vidris - Gerdia nie powiedziała nic niegrzecznego, czy też niemiłego. Andeith, nie ma co robić zbędnego problemu. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu - jaki by nie był.
Obrazek
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Prima Aprilis

Post autor: Stanno »

Bez przesady.
Jeśli kogoś to nie śmieszy to przecież nie musi grać tego dnia.
Dla mnie granie podczas Prima Aprilis nie ma żadnego sensu i to nie tylko z powodu expa, ale przede wszystkim ze względu na wątpliwej jakości erpeg ;)
Życzę wszystkim udanej 'zabawy' i 'niezapomnianych wrażeń'.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Prima Aprilis

Post autor: Xion »

Jakby to ująć delikatnie...

Są gry online, w których Prima Aprilis w ogóle nie występuje i jest to po prostu dzień jak codzień.
Są gry, w których Prima Aprilis jest uznawany i akcentowany eventami, które są przemyślane i utrzymane w klimacie danej gry (zabawy dla graczy, ewentualnie jakieś unikalne bonusy czy nagrody).
I są wreszcie gry, w których Prima Aprilis jest uznawany, ale eventy są od treści gry kompletnie oderwane, wrzucone od czapy i po wszystkim wymagają udawania, że w ogóle ich nie było (cofka).

Optymalna jest opcja 2. Opcja 1 również wydaje się być całkiem sensowna.
Arkadia reprezentuje opcję 3.

I każdy niech sobie z tym robi, co chce.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Suavi
Posty: 20
Rejestracja: 03 kwie 2012 12:32
Lokalizacja: Zerrikania

Re: Prima Aprilis

Post autor: Suavi »

A mnie tam ten jeden dzień w roku bawi do wypęku i nie będę tego kryć.

I rzeczy czy zachowania, które normalnie kompletnie by nie przeszły są dla mnie właśnie dlatego tak zabawne. Nawet ktoś wchodzący na lokację i pytający "Ktoredy do najblizszego makdonalda" wywoluje parskniecie (pod warunkiem, że przeczytam to raz:P).

A bycie na raz w drużynie z mutantami, wiórami, osadnikami, gladami jest zajebiste :D I fakt, że potem trzeba zrobić cofkę, nie jest dla mnie żenujący jak tu kolega wyżej usiłuje sugerować... To tylko gra... Wyluzujmy trochę. :)
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Prima Aprilis

Post autor: Hoppa »

Poza tym to okazja żeby przetestować rzeczy, których normalnie się nie robi :D
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Prima Aprilis

Post autor: Ralandil »

Tylko PA nie jest po to żeby testować.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Zorza
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2015 18:31

Re: Prima Aprilis

Post autor: Zorza »

Ralandil pisze:Tylko PA nie jest po to żeby testować.
Moze miala na mysli cierpliwosc le?
ODPOWIEDZ