Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Tamira
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2018 13:52

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Tamira »

Dziękuję pewnemu długouchemu za interesujący wieczór! Nawet końcowe zamulanie go nie zepsuło ;)
Rezolutna elfka mowi filozoficznie w Starszej Mowie: Swiat dzieli sie na elfki, ktore potrafia lepiej zabic potwora i lepiej zabic dziure w stodole.
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Nahaan »

Ekipie pod wezwaniem Świętych Sióstr i Zielonych Ogórków, dzięki za dobrą zabawę :D
https://www.youtube.com/watch?v=aRoXYjLs6as
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
Intia
Posty: 14
Rejestracja: 07 lut 2016 23:45

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Intia »

Za tych kilka spotkań, które za każdym razem sprawiały, że chciało się wstać i zorganizować kolejne. I za to, że dałaś się odnaleźć w świecie, w którym mało kto już lubi budować niebanalne więzi między postaciami.
Do następnego! ;)
Awatar użytkownika
Catalina
Posty: 18
Rejestracja: 12 gru 2019 19:14
Lokalizacja: Novigrad

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Catalina »

Czarującemu dżentelmenowi, który na przekór wszystkiemu jest najmilszy, najfajniejszy, najlepszy dla Cat <3
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Vayneela »

Lindarionowi, za jedno zdanie ze starego, wygrzebanego niechcący loga.
Astor
Posty: 37
Rejestracja: 05 sty 2015 22:57

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Astor »

Cannardowi i Nahaanowi:

Dzięki za prezenty i pamięć - miła niespodzianka po całonocnym maratonie. Tylko skąd wiedzieliście...
Deidre
Posty: 22
Rejestracja: 14 lis 2017 06:56

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Deidre »

Osadnikom, Osadniczkom i naszej Przyjaciółce za niespodziewanie miły i długi wieczór :)A zwłaszcza i przede wszystkim: Terenesowi za obrzydzenie wina, Dogidowi za misia ze śliwkami? Dalej nie wiem..., Dahirowi za ujawnienie szaleństw młodosci :lol: I za wszystkie inne opowiesci też rzecz jasna :) Do następnego :)
P.S. Bocian był jadalny, Herbald potwierdzi. :twisted:
Herbald
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2017 18:39

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Herbald »

Potwierdzam, bocian był jadalny. Dzieki Deidre za przygotowanie wszystkiego, niestety nie dałem rady pomóc, ale byłem, śmiałem się i jadłem bociany tak, że się uszy trzęsły. Prawie bez zachęty, prawda? :)
Nazaal
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2011 10:08

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Nazaal »

Leśnym Elfom za pomoc w powrocie, za tłumaczenie zmian, za pomoc. Szczególnie Hasandarze, za niezmordowane "dręczenie" wszystkich dookoła, żeby mi pomogli wrócić :lol: i za niańczenie po, jakby na to nie patrzeć, dosyć długiej bo 10 czy 12 letniej przerwie :D

Do tego Kompani Gryfa z Atamanem na czele, Ferdowi (którego ciągle pamietam z poprzedniego życia ale on raczej mnie już nie) i kilku gladiatorom, i tych o których zapomniałem, no i LE za kilka krótkich wypraw co mi pomogły odświeżyć pamięć.

No i MC za atak ot tak w ćwierć sekundy po wejściu :lol:
Dużo zmian na arce, ale to się nigdy nie zmieni. Ech a jakby fajnie było jak by tak najpierw jakimś erpegiem zapodać, trochę się poobrażać, próbować "nawrócić" :P a nie tylko zabij zaslon...
Awatar użytkownika
Catalina
Posty: 18
Rejestracja: 12 gru 2019 19:14
Lokalizacja: Novigrad

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Catalina »

Pewnemu zakapturzonemu, za noc rodem ze starego horroru. Tego jeszcze nie grali.
P.S. Podczas naszej rozmowy powariowały i pogasły mi wszystkie światła w pokoju, chyba nie przypadek?
ODPOWIEDZ