Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Nairne
Posty: 9
Rejestracja: 06 lip 2019 10:43

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Nairne »

Dziękuję Naszej Klasie, Opiekunom, Wychowawcom i innym ogniskowym funkcyjnym.
Tak powinno być w każdej szkole! ;)
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Galard »

Valensowi, za nieprzekupnego sędziego :P
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Evandeil »

Dziekuje kilku postaciom spotkanym w okolicach Lyrii i Mahakamu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Laduenia
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2015 22:28

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Laduenia »

Dziękuję Szmupsowi.
Dopiero dziś, po ponad roku braku kontaktu, doceniam to, jak odgrywał / starał się odgrywać swoją postać.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Jasko »

Za nie tak dawną gościnę, dla mych gospodarzy - to był przyjemnie spędzony późny wieczór i wczesna noc.

I ja tam byłem, miód, gorzałkę piłem a wspomnienia gościny w sercu umieściłem ♥
Theya
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2020 15:23

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Theya »

Chciałam serdecznie pozdrowić i podziękować wszystkim graczom, z którymi dane mi było spędzić ostatnie kilka lat na Arkadii, i tym, którzy poznali Sesill i tym z którymi grałam postacią Egvene. Dziękuję, to była emocjonująca przygoda. W szczególności podziękowania ślę Keleborowi, byłeś cudownym towarzyszem gry podczas moich wędrówek postacią o imieniu Egvene jak i Radgastowi, który był najlepszym "najgorszym" wujciem na świecie gdy przemierzałam arkadyjskie szlaki grając postacią Sesill. Bawcie się dobrze, bądźcie dla siebie mili i dbajcie o siebie. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Gritta »

Theyciu, dziękuję Ci za same tłuste erpegi, uczenie mnie w Arkadię i przyprowadzenie do najwspanialszej Osady, bycie dla mnie podporą, wsparcim i wzorem. Żadna chwila z Tobą w literkowym świecie nie była nudna, niezależnie od tego, czy nasze postacie się lubiły, czy nie - wiedz, że wymiatasz, jesteś boginią erpega i Twoje postacie, ich opowieści i anegdotki z nimi związane na zawsze będa już częścią lore. Po prostu nie da się tego zapomnieć - ani zydelka, ani babki, ani pewnej bardzo zuchwałej kradziezy utensyliów, ani szukania szyszek przez całą domenę wzdłuż i wszerz, ani pewnej fasolki, która była też czymś innym i fasolką jednocześnie, zależy od której strony patrzeć. Dziękuję Ci, za każdy raz z osobna, w którym doprowadziłaś mnie do śmiechu albo całkiem zbiłaś z pantałyka. Niech Ci się darzy i do rychłego. :cry:

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Kjellen
Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2020 15:15

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Kjellen »

Ja również dziękuję za postać Sesill. Z Radadziadem fajnie darliśmy zawsze koty, gdy Kjelleniak próbował go wkurzyć (z powodzeniem) gadając, że Sesilka zamieszkała w zamku ogrów i że bawi się tam z chłopakami. A teraz Sesilki nie ma. ;( Kjelleniak wypije za nią kieliszeczek na mudzie.
Masz na sobie cynowy rozowy nocnik i szkarlatny chitynowy egzoszkielet z segmentowym fartuchem.
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Asandra »

Dziękuję Sesill, Mistrzyni RPG. <3
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Radgast »

Znowu...?

Przede wszystkim za Ptaszynę. Za te wszystkie lata wyjątkowych, kulawych, garbatych, ślepych, sierocych, kaszlących, plwajacych krwią, wypluwajacych płuca, wątrobe, wrzody czy zęby... umierających z głodu, drących gęby na cały Novigrad (czasem nawet aż po zamek Sigmara) i pociągających nosami żebraczo-szachrajskich przygód. Wesołych przekrętów, większych i mniejszych planów i interesów, groteski i ogółem współtworzenia "Świata według żebraka". A właściwie - żebraków. Nie wiem na ile ostatecznie, ale dzięki wielkie. Dziękuję również za pozostałe postacie i za zawsze niepowtarzalny rpg.

Przyłącze się jeszcze do podziekowań dla Rektora. Kolejna świetna i niebanalna postać.
Ps. I sorry za tamte kamienie, nie mogłem się powstrzymać ;)

Radadziad alias Wujeczek
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
ODPOWIEDZ