Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Tahira »

Chcialabym podziekowac Mithari za jej fantastyczny taniec na rurze. Jeszcze nigdy w nikim kawalek Lemon Tree nie wzbudzil takich emocji. OS+SC Love Forever <3.

PS. Tak. Ja spiewalam.
PS2. Prawie spadla.
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Awatar użytkownika
Mithari
Posty: 43
Rejestracja: 25 lip 2014 12:17

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Mithari »

Dziekuje Tahirze za piekny wokal, a takze poprowadzenie w tańcu do Anny Jantar. Muzyka konczy wojny, szerzy milosc. SC + OS <3
Sometimes to stay alive you gotta kill your mind.
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Valdethruda »

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim graczom, którzy swojego czasu mocno lobbowali za zmianą systemu magików, co mniej lub bardziej wiązało się z tym, że min. gildia w której mam przyjemność grać miała magików kilkadziesiąt na Apokę.

Dzięki zmianie, Ci którzy chociaż nieraz coś mieli (Ralandil miło było Cię spotkać wczoraj :P ) teraz nie mają nic, a Ci którzy mieli wiele, wciąż mają dużo bowiem, grają, organizują się, są aktywni, nie tylko po forach, ale przede wszystkim w grze, za co im serdecznie dziękuję.

Co ciekawe, Ci którzy wówczas najgłośniej podnosili wrzawę, robili ankiety itd. teraz... zniknęli. Pozdrawiam ich i również dziękuję.
Thaer
Posty: 32
Rejestracja: 06 lis 2015 11:48

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Thaer »

Dla moich małych rozrabiaków ze Skellige!

Dziękuję! 8-) Pięknie!
Awatar użytkownika
Llara
Posty: 12
Rejestracja: 07 lip 2017 17:07

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Llara »

A ja na pierwszym miejscu dziękuję Ellaxowi i dalej: Tamirze oraz Elfom z Twierdzy. <3
Awatar użytkownika
Tamira
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2018 13:52

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Tamira »

Odpowiadając niejako Llarze, dziękuję za tak liczne stawienie się w niedzielę tym bliżej i tym dalej mieszkającym, tym wyższym i tym niższym Długouchym! Nie spodziewałam sie tak licznego grona. Oby nastepnym razem też nas tyle było, albo i więcej <3
Rezolutna elfka mowi filozoficznie w Starszej Mowie: Swiat dzieli sie na elfki, ktore potrafia lepiej zabic potwora i lepiej zabic dziure w stodole.
Myrdred
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2016 17:22

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Myrdred »

Dziękuję Radgastowi. Aż mi się przypomniały najlepsze lata arki. Kot rozbił bank :D

Dzięki wielkie i do zobaczenia na trakcie!
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Radgast »

Do usług ;)
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Alicia »

Dziękuję organizatorom, Orchis, Rosie, Yessiel, Nahaanowi i Chivassowi, pomagającym, jak Pankrac i Margas i Kuzyn wypiekający łakocie za ŚWIĘTO PĄCZKA, jak i tym, którzy na nie przyszli.

:arrow: Piszcie w Logach i Opowieściach jak erpegowaliście skutki obżarstwa, może pomyślimy o nagrodzeniu najbardziej twórczych autorów!
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Nahaan »

Dołączam do podziękowań, daliście z siebie ile mogliście, i widać było wśród was ogólne zadowolenie :)
No i dziękuję gościom którzy przyszli, jakby nie patrzeć to wy tworzycie atmosferę :)
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
ODPOWIEDZ