Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Isil »

Witaj!

I choc moze zabrzmi to ckliwie, to ja sie wzruszylam - niech gracz ktory prowadzil Hunrima spoczywa w spokoju, a Tobie Tarran, zycze powodzenia.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Villard

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Villard »

Wracam po latach. Jest dużo zmian i uznałem że warto. Do zobaczenia na szlaku!
Morpen
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2016 09:37

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Morpen »

Cześć.

Dawno nie grałem. Ostatni raz dwa lata temu, a nie licząc tego to grałem sporo w Barsawię, a w Arkę to chyba z 14 lat temu hehe :D

Wiele się tu zmieniło na lepsze. Kiedyś Arkadia i Barsawia przedstawiały pewien odmienny punkt widzenia, teraz widzę, że na jedynym słusznym mudzie są połączone dobre rzeczy z obu mudów. Nie mówię tutaj oczywiście o górnictwie, którego jeszcze nie miałem okazji przetestować, ale z tego co pamiętam to Yarpenn (Gawlak) przygotował cały opis górnictwa dla Barsawii, ale magowie go olali, więc przyjął się tutaj. No chyba, że to zasługa kogoś innego, to mnie poprawcie :D

Bardzo podoba mi się pomysł z zawodami, bo beton pochodzeniówek nieraz był nie do przejścia :D

Tak czy siak widzę, że większość wad, które powodowały, że nowi gracze szybko odchodzili, została usunięta. Dzięki temu też starsi gracze grają chętniej, bo mają z kim. Skończyła się wielka tajemnica dotycząca map świata i dobrze. No i poprawiliście qexp. Same dobre zmiany.

Im mniej betonu tym lepiej :D

Tak czy siak witam wszystkich i do niezobaczenia na szlaku :D
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Agis »

Witajcie! Więc i ja się przywitam.

Wróciłem do Arkadii ponieważ uważam,że w końcu "dojrzałem" do tej gry.
Chęć przeczesania różnych zakamarków Imperium czy Starego Świata przerosła wszystko.
Jestem zupełnie nowy w Arkadii więc różne porady przydałyby się (co łaska).


Do zobaczenia na szlaku!
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Gottfried
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2016 12:14

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Gottfried »

Bry :ugeek:

To i ja się przywitam. Trudno powiedzieć, żebym był nowy. Raczej stary ;)

Minęło chyba ponad 10 lat od czasów kiedy przestałem grać na Arce. A trochę dni z życia się poidlowało, parę wykładów ominęło...taa.. :shock:

Niemniej zatęskniłem i wróciłem ponownie. I stwierdzam, że brakowalo mi tej adrenalinki, gdy się padnie z wycieńczenia na trakcie z ciężko zarobionym złotem za pazuchą ;)

Fajnie wrócić. Zobaczyć tyle zmian. Człowiek się trochę zagubiony czuje, nawet komend za dobrze nie pamięta, a tu mu jeszcze miasta poprzesuwali ;) I z tego co zaobserwowałem po krótkim czasie spędzonym na Arce, że nadal można spotkać fajnego erpega w wykonaniu graczy Co mnie bardzo cieszy, bo za tym najbardziej tęskniłem

Dzięki, że wam się jeszcze chce tworzyć Arkadię i nadal ją usprawniać. Wielkie brawa również za klienta WWW. Nie mam jeszcze żadnego klienta zainstalowanego i jestem bardzo wdzięczny, że nie muszę startować z telneta ;)

Do zobaczenia na trakcie...lub w karczmie

Pozdrawiam wszystkich,
Niegdyś znany jako Dalamar, później jako Gaynor, teraz jako Gottfried,
a najczęściej jako Maciek


(jeśli ktoś z dawnych towarzyszy jeszcze gra, to niech da znać na priva )


PS Jeśli ktoś jest lub był z szeroko rozumianych okolic Gliwic i Katowic, to prosiłbym o kontakt (i przekazanie tej informacji dalej). Powrót na Arce, bez reaktywacji realowych spotkań przy piwie/planszówkach byłby nie warty wzmianki. Udało się na FB uzbierać już grupkę 25 osob, które grają, bądź kiedyś grały i pojawiały się na spotkaniach w Gliwicach i Katowicach. Z chęcią powiększymy grono podchmielonych zapaleńców. Plan jest dociągnąć do 500+ ;)
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Gleanevall »

Hehe, Gaynor.
Awatar użytkownika
Eldur
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2016 10:40
Lokalizacja: Höfuðborgarsvæðið

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Eldur »

To i ja się przywitam, choć nowy jestem w zasadzie tylko na forum, bo kiedyś spędziłem już trochę czasu w "realnym świecie". Dawno temu to było, w czasach quexpa, braku dostępu do zawodów dla postaci spoza stowarzyszeń, kiedy to nowością były pochodzeniówki z autojoina. Tak czy inaczej - było, minęło. A teraz narodzony na nowo, znowu odkrywam ten świat, w którym jak się okazuje - wbrew marudzeniom co poniektórych - jest całkiem sporo magii. I to niekoniecznie od razu takiej, która sprawia, że temu czy tamtemu wyrasta dodatkowa para cycków na plecach.

E.
Betra er einn að vera, en illan stallbróður hafa.
Ottson
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2016 01:34

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Ottson »

OFFTOP: Uprasza sie nowe postaci o nie kradniecie sieci jak ktos lowi.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Fuggazi »

Ottson pisze:OFFTOP: Uprasza sie nowe postaci o nie kradniecie sieci jak ktos lowi.
Tu?
Erpeguj na Arce :)
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Ottson
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2016 01:34

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Ottson »

ciezko rpgowac jak taki gracz nie odpowiada na rozmowe mimo ze go gonie po calym miescie. co mam go zabic za siec na 2g?
ODPOWIEDZ