Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Vidris »

Ishtarscy wielbiciele prozy Sapka pozdrawiają świeżynki!

Obrazek
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Trixa
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2015 21:35

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Trixa »

Witajcie!

Jestem nowa w świecie Arkadii, do tej pory grywałam w innego polskiego muda. Mam nadzieję, iż szybko odnajdę się w świecie i pomimo faktu, iż jestem graczem weekendowym uda nam się spotkać na trakcie i dobrze bawić.

Do zobaczenia, pozdrawiam :)
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Terum »

Witam,

do świata Arkadii powróciłem po bardzo długiej przerwie, ostatni raz grałem w 1998 ale bez większych sukcesów. Teraz powróciłem i zamierzam pozostać na dłużej a może i na stałe. Do zobaczenia na traktach!
Alyon
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2015 17:19

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Alyon »

Witam wszystkich :)

Jestem nowicjuszką jeśli chodzi o Arkadię, także proszę o wyrozumiałość. Do zobaczenia na trakcie!
Awatar użytkownika
Vicentil
Posty: 89
Rejestracja: 22 sty 2016 14:55

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Vicentil »

Hej,

Arkadię odkryłem około 1998 roku, choć grałem raczej sporadycznie. Pamiętam czasy czekania w kolejce i stresowania się, że "impulsy lecą", albo ktoś z domowników będzie chciał gdzieś w tym czasie zadzwonić ;)

Po wielu latach wróciłem do Arkadii (wcześniej miałem dwa nieudane podejścia) i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony wstępem (niedowidzący gnom). Jestem pod ogromnym wrażeniem obecnej ilości graczy, szczególnie biorąc pod uwagę to, że MUD jest po polsku i trudno znaleźć jakiekolwiek zachodnie RP MUD-y z graczami.

Wcześniej pogrywałem trochę w Accursed Lands, które też umarło (i ciągle próbuję robić z przyzwyczajenia customowe emoty na Arkadii).

107 postaci online? Tak trzymać. Do zobaczenia w grze.

V.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016 19:43 przez Vicentil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Ald »

To ja również się witam. Gram od kilku (gnomich) dni, nie znam zbyt wielu graczy ale eksploracja świata dostarcza mi wrażeń :)
Do zobaczenia na trakcie!
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Thaess
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2016 09:40

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Thaess »

Dobry dzień :P

Przeglądając ten temat zauważyłam że tu nie tylko początki ale i sporo powrotów... :)
I ja wracam do Naszej małej społeczności po niemalże ...yyy.... no dobra, prawda bywa brutalna po 10 latach (matko jak świat się zestarzał :D ! Bo ja ani troszkę :P)

Moje świeże alter ego ma już niecałe dwa dni..a nadziwić się nie mogę zmianom jakie zaszły, a które głownie wyczytałam oczywiście z naszego jakże "uroczego" grajdołka forumowego.
Sama doświadczyłam zaledwie kilku, ale czuję, że to na pewno nie koniec!
Liczę na Was i przesyłam uściski Robaczki :D

Do zobaczenia na traktach !
Wszystko wraca...wcześniej czy później.
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Stanno »

Cześć.
Awatar użytkownika
Vicentil
Posty: 89
Rejestracja: 22 sty 2016 14:55

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Vicentil »

Cześć.
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Tarran »

Chciałbym się przywitać pewną smutną informacją, która jednak sprawiła, że założyłem konto na arkadii. Otóż kilka tygodni temu zmarł mój przyjaciel, który był zapewne znany w Arkadii niektórym jako postać o imieniu HUNRIM . Kilka lat temu miał bardzo poważny wypadek, po którym długo dochodził do siebie. W tym okresie Arkadia była jego niemal całym życiem. Niestety, kilkanaście miesięcy temu odezwał się utajony tętniak mózgu będący skutkiem wypadku i od tej pory nie był on w stanie nawet grać w arkadię. Odszedł we śnie. Ja sam wielokrotnie miałem okazję obserwować jego grę przez ramię oraz słuchać opowieści o tym mudzie. Chociaż jestem fanem Sapkowskiego oraz w mniejszym stopniu Warharmera, to ze względu na pracę i rodzinę nigdy nie miałem czasu na takie gry. Jednak po pogrzebie coś mnie tknęło i stwierdziłem, że muszę sprawdzić co jest tak magicznego w świecie, który tak fascynował mojego przyjaciela, ba, mam wrażenie, że przez długi okres motywował go do życia. Nie mam wiele czasu na grę, ale może spotkamy się gdzieś na szlaku. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ