Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

Kurde gościu naprawdę urwałeś się prosto z bilansu. Znasz takie nazwisko jak Twardoch? On wydaje ok. jedną książkę miesięcznie. A wiesz co potrzebuje taki pisarz? Redaktora. Ale nie wierzę że wydając jedną książkę miesięcznie ma tylko jednego redaktora. Pisarz jak jest dobry i ma odpowiedni pomysł to może dać redaktorowi tekst który przypomina raczej strumień świadomości niż cokolwiek. Redaktor ładnie to wszystko wyłapie 'Co autor miał na myśli' i ułoży. A wiesz co jest po redakcji? Korekta. Dopiero wtedy tekst jest gotowy 'do druku'. Ja w życiu napisałem parę rzeczy i redakcję robię sam oczywiście. Wiem że umiem pisać... i doskonale wiedziałem że pijesz do mojego opowiadania tylko chciałem żebyś się wywalił na minę i żebym Cię potraktował jak uczniaka. Oglądaj sobie dalej Netflixa czy gdzie tam lecą zachodnie serialofilmy jak Big Lebowski i nie rób nic twórczego. Moje opisy sztyletów i pałek są od dawna na mudzie. Aha i pamiętaj że za zakładanie trollkont lub kont do ukrytego wypowiadania się na forum są kary. I podaj imię głównej swojej postaci. Bo podejrzewam że jesteś znanym trollem bilansowoforumowym.

Troll harder :lol:

PS. Mój tekst nie 'przeleżał' odpowiednią ilość czasu i nie robiłem na nim redakcji ani korekty.

PS2. Pomyliłem nazwiska nie Twardoch ze Śląska tylko ten gość od kryminałów. Zapomniałem nazwiska. On wydaje jeden kryminał miesięcznie.
Awatar użytkownika
Dudeabides
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2020 09:32

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dudeabides »

Dymhard pisze: 07 paź 2020 10:53 Kurde gościu naprawdę urwałeś się prosto z bilansu. Znasz takie nazwisko jak Twardoch? On wydaje ok. jedną książkę miesięcznie. A wiesz co potrzebuje taki pisarz? Redaktora. Ale nie wierzę że wydając jedną książkę miesięcznie ma tylko jednego redaktora. Pisarz jak jest dobry i ma odpowiedni pomysł to może dać redaktorowi tekst który przypomina raczej strumień świadomości niż cokolwiek. Redaktor ładnie to wszystko wyłapie 'Co autor miał na myśli' i ułoży. A wiesz co jest po redakcji? Korekta. Dopiero wtedy tekst jest gotowy 'do druku'. Ja w życiu napisałem parę rzeczy i redakcję robię sam oczywiście. Wiem że umiem pisać... i doskonale wiedziałem że pijesz do mojego opowiadania tylko chciałem żebyś się wywalił na minę i żebym Cię potraktował jak uczniaka. Oglądaj sobie dalej Netflixa czy gdzie tam lecą zachodnie serialofilmy jak Big Lebowski i nie rób nic twórczego. Moje opisy sztyletów i pałek są od dawna na mudzie. Aha i pamiętaj że za zakładanie trollkont lub kont do ukrytego wypowiadania się na forum są kary. I podaj imię głównej swojej postaci. Bo podejrzewam że jesteś znanym trollem bilansowoforumowym.

Troll harder :lol:

PS. Mój tekst nie 'przeleżał' odpowiednią ilość czasu i nie robiłem na nim redakcji ani korekty.

PS2. Pomyliłem nazwiska nie Twardoch ze Śląska tylko ten gość od kryminałów. Zapomniałem nazwiska. On wydaje jeden kryminał miesięcznie.
Masz mnie. Kompletnie wpadłem w Twoją zasadzkę, jaką na mnie zastawiłeś. Nie wiedziałem, że Twoje opisy sztyletów i pałek są na mudzie od dawna, szacunek. Czuję się zgnieciony i pokonany i przyjmuję tę porażkę do wiadomości oraz obiecuję w obecności wszystkich forumowiczów odwiedzających ten temat, że do końca roku kalendarzowego 2020 postać Dudeabides Trismegistos przestanie istnieć. You have my word.

Sad Dudeabides (smutny Dudeabides)
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

To zgoda i zgoda i pan wiz rękę poda. Tylko nie wiem gdzie moje opisy są, podejrzewam jeden ze robi Jozwa sztylet. Pisalem bardzo faction specyfic i z emotami zależnymi od ras. Jeśli ktoś inny opisał sztylet od Jozwy to przepraszam, ale wydaje mi się że to mój opis.

Gritta priv!
Awatar użytkownika
Stuleyman
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2020 14:01

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Stuleyman »

Cześć!

Oglądałem sobie ostatnio Wiedźmina na Netflixie i pomyślałem, czemu by nie pograć w coś takiego i trafiłem tutaj. Nie jestem ekspertem od świata Sapka, ale trochę o tureckich klimatach wiem, to sobie pomyślałem, że spróbuję w tym klimacie poodtwarzać postać. Chociaż chyba to po drugiej stronie, w Imperium, bardziej chyba by mi pasowało? No nic, pomyśli się, póki co witam wszystkich. Do zobaczenia na szlaku!

Stüleyman Törbaçukru
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Chivasso »

Jeśli w Isthar, to idź do Val'kare i zostań synem pustyni i kuzynem smoków (albo na odwrót). Powinno pasować.
Tylko nie sam, jeśli dopiero zaczynasz.
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

Stuleyman pisze: 10 paź 2020 14:05 Cześć!

Oglądałem sobie ostatnio Wiedźmina na Netflixie i pomyślałem, czemu by nie pograć w coś takiego i trafiłem tutaj. Nie jestem ekspertem od świata Sapka, ale trochę o tureckich klimatach wiem, to sobie pomyślałem, że spróbuję w tym klimacie poodtwarzać postać. Chociaż chyba to po drugiej stronie, w Imperium, bardziej chyba by mi pasowało? No nic, pomyśli się, póki co witam wszystkich. Do zobaczenia na szlaku!

Stüleyman Törbaçukru
Nie ma takiego imienia tureckiego jak Stuleyman tylko Sulejman... Ty stuleju trollu. Ta na pewno obejrzales Wiedzimina jak boom dawno minal i znalazles Arkadie zamiast książek czy Dzikiego Gona... To znowu ten troll od 'Bigusa Dickusa' czy coś... nawet nie masz żółtego nicka a zajerstowales sie dzisiaj... Bardzo legit bardzo...

Troll harder.
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Tuna »

Przecież nie ma obowiązku noszenia imion idealnie odwzorowanych z realu, a nawet imiona zmyślone są milej widziane.
Nazwisko Törbaçukru również wydaje się być grubymi nićmi szyte, a jednak brzmi świetnie i klimatycznie.

Nowy gracz czy nie, obejrzał sobie Wiedźmina, jest miłośnikiem Turcji, a my bądźmy wdzięczni, że mamy nową postać.
Witamy Kolegę Stüleymana. :D
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

Secondy nie powinny się udzielać w tym temacie, tyko żółci i ewentualnie mainy.
Awatar użytkownika
Stuleyman
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2020 14:01

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Stuleyman »

Nie rozumiem o co Ci chodzi Dymhardzie, nikt Cie nie wzywal, nikt nie prosił o zdanie a ciągle - z tego co widzę - zaczepiasz tu inne osoby. Mnie nie interesuje kiedy byl boom na Wiedźmina a kiedy go nie było. Nigdzie nie pisalem ze zarejestrowalem sie na forum natychmiast po rozpoczęciu gry - gram już dobrych pare dni i zdazylem stracic elementarz i przestalem byc zoltodziobem - moze to dlatego nie mam tego zoltego nicka o ktorym tak zawziecie piszesz. Twoje imie tez nie jest takie swietne, jak Ci sie moze wydaje (kto wie, moze juz teraz na mudzie sa zarty z Twojej postaci, ze Dymharda mozna "dymac hardo" :lol: ). Jak Cie tak to wszystko bardzo uwiera to pisz donos do wizow, niech skasuja mi postac. Odniesiesz kolejny sukces a przy okazji wyrobisz sobie latke donosiciela i zaczepiacza.

Pozdrawiam Tune, dziekuje :)
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

Hm. Jeśli nie jesteś tym trollem od 'Dudeabiesa', to przepraszam. Nie zaczepiam ludzi tylko miałem spięcie z pewnym trollem forumowym. Moje imię jest ze podręcznika od starego młotka (Vide Ekhard, Reinhard i tak dalej imiona imperialne kończące się na 'hard'). Witam w grze i tak jak pisali musisz udać się do miasta na pustyni żeby zdobyć odpowiednie pochodzenie i przy okazji, klub wyznaniowy. Tylko Zerkanie odbieram tak typowo jako krainę z bliskiego wschodu. A Turcja jak wiadomo to Azja Mniejsza ale z braku alternatyw to przejdzie.
ODPOWIEDZ