Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Srebrna
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2020 12:14
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Srebrna »

Dzień dobry, co tu się właściwie robi, bo zrobiłam sobie postać i trochę tak nie ogarniam co i jak...

Duży jakiś ten świat, kurczę. Strasznie się trzeba nachodzić, żeby gdzieś dojść, no. I w ogóle żadnych innych graczy nie spotykam, gra w to ktoś jeszcze...? :P
Kjellen
Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2020 15:15

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Kjellen »

Hej!
My sie chyba wlasnie spotkalismy, hihi.
Ale to bylo w Oxenfurcie, nie w Novigradzie, hihihi. ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Masz na sobie cynowy rozowy nocnik i szkarlatny chitynowy egzoszkielet z segmentowym fartuchem.
Srebrna
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2020 12:14
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Srebrna »

Pierwsza osoba od trzech dni, która się odezwała, a ja akurat musiałam schodzić, co za ból ;)
Kjellen
Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2020 15:15

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Kjellen »

Spotkanie legend. XD

Milo widziec z powrotem, mam nadzieje ze sie bedziesz dobrze bawic.
Masz na sobie cynowy rozowy nocnik i szkarlatny chitynowy egzoszkielet z segmentowym fartuchem.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Goldfinger »

Dudeabides pisze: 26 wrz 2020 09:35 Cześć! Jestem tu taki nowy.

Trochę poczytałem wcześniej forum i nie widziałem zbyt wiele imion wywodzących się z tradycji grecko-, rzymsko- antycznej (nie wiem, ale chyba są dozwolone? mam na myśli takie imiona jak, wiecie, Tukidydes, Diogenes, Ksenofont, Alcybiades etc.), to postanowiłem spróbować swoich sił jako tego typu człowieczek. Mam nadzieję, że się odnajdę w arkowych realiach! :)

Do zobaczenia na szlaku!
Dudeabides
https://www.youtube.com/watch?v=-dS4Lrhd7wk
Awatar użytkownika
Dudeabides
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2020 09:32

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dudeabides »

NO WRESZCIE. :lol: Inni fajnie udawali, że dają się wciągnąć w nowego Dudeabidesa, ale na Ciebie zawsze można liczyć, Złotopalcze, że wskażesz mistyfikację swym Palcem Sprawiedliwości ze Złota [tm]

A tak serio to po prostu chciałem poprawić humor wizom, mam nadzieję, że jak któryś już natrafił na gościa tam w swoich wizowskich logach to chociaż uśmiechnął się pod nosem i jego dzień był odrobinkę przyjemniejszy. Hihihi. Keep up good work, a people! :*


apdejt: a w ogole to calkiem zabawne ze ktos o nicku Goldfinger czepia sie imienia, hehe. O TAKA ARKE NICNIEROBILEM. :D :mrgreen:
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

Mam nadzieję że dostaniesz karę na główne konto bo tracisz czas wizów. Nie takich i nie za takie rzeczy od(pod)palali. Nie ma bilansu i 'bywalcom' odwala...
Awatar użytkownika
Dudeabides
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2020 09:32

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dudeabides »

Dymhard pisze: 06 paź 2020 01:13 Mam nadzieję że dostaniesz karę na główne konto bo tracisz czas wizów. Nie takich i nie za takie rzeczy od(pod)palali. Nie ma bilansu i 'bywalcom' odwala...
Poprawnie to powinno być "tracą przez ciebie czas". Pisanie nie jest Twoją mocną stroną. Nie byłem bywalcem bilansu, a odrobina uśmiechu w życiu nigdy nie zaszkodzi. ;) Są tacy, których to rozbawi i tacy, którzy się wzburzą gniewem świętszym od papuci papieża.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dymhard »

O kurde drugi Werbat się znalazł jeszcze mi zarzuca że nie umiem pisać po dwóch zdaniach, bo myśli ze mi dopieprzy :lol: przetalent.
Awatar użytkownika
Dudeabides
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2020 09:32

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dudeabides »

Dwóch zdaniach? Chłopie, serio nie przyszło Ci na myśl, że to był przytyk w stronę Twojej tfurczości, którą opublikowałeś tu w innym miejscu? I takich kwiatuszków jak "Posłaniec wbiegł, ziajały do faktorii."? Cóż, proponuję zakończyć tę dyskusję, bo nie jesteś dla mnie odpowiednim dyskutantem, poza tym robisz offtop w temacie.
ODPOWIEDZ