Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Terenes »

Jako ze poprzedni temat zostal zamkniety, pozwolilem sobie stworzyc nowy.

Witamy wszystkie nowe dusze w naszym (nie)wielkim literkowym swiecie!

Ten temat sluzy do powitan, do zadawania wszelkich zapytan sluzy caly dzial forum:
viewforum.php?f=17

Jednoczesnie skoro juz popelnilem notke otwierajaca to wespre wlasna inicjatywe i zachecam do dzielenia sie wspomnieniami jak kto dowiedzial sie o Arkadii:
viewtopic.php?f=4&t=436
Vipera
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2015 14:07

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Vipera »

Witajcie!

Dziś dołączyłam do grona graczy Arkadii. Będę wdzięczna za wskazówki i pomoc oraz z góry przepraszam za ewentualne wpadki, dopiero się wdrażam.

Do zobaczenia na trakcie! :)
Proksim
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2015 17:57

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Proksim »

Witam wszystkich i pozdrawiam. :)
Jefik
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2015 22:24

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Jefik »

Witam wszystkich i pozdrawiam!

Po chyba ponad dekadzie wróciłem z powrotem do Arkadii. Wiele się pozmieniało ;) Właśnie mijają 2 miesiące od kiedy moja nowa postać wkroczyła do tego niezwykłego świata, ale dopiero dzisiaj postanowiłem zarejestrować się na forum. Mam nadzieję, że wzbogacę trochę to miejsce swoją osobę, pomagając i dzieląc się doświadczeniem :)
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Trfog »

Witam wszystkich. Juz jakis czas gram, ale dopiero teraz mam okazje sie przywitac na forum. Arkadia to najlepsza gra na swiecie i podziwiam jej wrecz wielopokoleniowych tworcow.

Pozdrawiam i do zobaczenia na dole!
Mateusz

PS.

Kod: Zaznacz cały

   z eksploracji - niewielka
Pierwszy! :P
Awatar użytkownika
Riann
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2015 22:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Riann »

Po kilku miesiącach grania wypada się oficjalnie przywitać, więc - witajcie. :)

Z tego miejsca od razu dziękuję za życzliwość i pomoc, jaką po przypłynięciu okazało mi wiele osób.
"Czy wiesz, mała ćmo, że to, co przed sobą widzisz, to jest płomień?"
Hyadrok
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015 01:28

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Hyadrok »

Witajcie! W Arkadię gram niecałe dwa dni i próbuję zrozumieć tą troszkę jak na początkującego zawiłą mechanikę. Gram jeszcze w Otchłań i to dzięki niej tu jestem, dzięki Otchłani pokochałem gry tekstowe. Mam tyle pytań, ale szczególnie jedno mnie dręczy cały czas... Czemu spotykam tak mało graczy? Nieraz naprawdę chciałbym spotkać więcej postaci i widzieć jak ten wirtualny świat żyje.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Galatea »

Ponieważ:

a) możesz mieć problemy z rozróżnieniem npcy od normalnych graczy
b) możesz przebywać w mało zaludnionych miejscach - Nuln i Novigrad to najpopularniejsze miasta, ale należy pamiętać, że spora część graczy przebywa w rejonach bądź siedzibach swoich gildii (które są zamknięte dla ludzi spoza nich), ewentualnie niektórzy włóczą się po tzw. expowiskach - miejscach w których mogą tłuc gobliny, orki, trolle, banitów, krasnoludy chaosu, czy cokolwiek innego, co zapewni im przyrost cech i rozwój postaci.

Z czasem będzie lepiej. Jeżeli już obecnie kochasz gry tekstowe - Arkadia Cię nie zawiedzie. Jest z nią trochę jak z EVE Online, z początku nie wiesz co się dzieje, ale z czasem, kiedy zrozumiesz mechanikę, a poruszanie po świecie stanie się proste i intuicyjne - wsiąkniesz na dobre. Wielu z nas w Arkadię gra już paręnaście lat, część z nas bezustannie uznaje ją za najlepszą grę onlinę, z jaką mieli styczność.

Miłej zabawy. (:
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Cyzel »

Utarlo sie, ze najwiecej graczy spotkac mozna na poczcie w Novigradzie, badz w Nuln.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
ODPOWIEDZ