Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Trfog »

Co ze zmiana skorki na forum?
Gazkojn
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2015 12:58

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Gazkojn »

Cześć!

Powracam po długiej przerwie. Kiedyś, jakoś pomiędzy 2002-2005 grałem bardzo intensywnie choć bez większych sukcesów. ;) Teraz wracam połazić sentymentalnie po starych lokacjach, poexpić, pobajerować.

Cóż, pozdrawiam serdecznie wszystkich Arkowców. Witam się. Serwus. I wtapiam z powrotem w tłum bo z pracą i własną rodziną to jakichś wielkich rzeczy w tym literkowym świecie nie dokonam. Ale miło być znowu "tutaj". :)
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Trooph »

Witam. Jestem tutsj dość nowy..gram w arke z przerwami od 16 lat... ale tak serio jakby ktoś potrzebowal paru wskazówek to pisać na pm:)
Gafinel

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Gafinel »

I ja również chciałbym się przywitać, co niniejszym czynię i powiedzieć jak wdzięczny i szczęśliwy jestem za to, iż Arkadia cały czas żyje i się rozwija! Mam nadzieję, że tym razem zostanę tu na dobre.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś tam, w "realnym" świecie :)
Dragar
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2015 08:41

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Dragar »

Witam

W Arke zacząłem grać w roku 1998, potem przerwa i teraz znowu badam jak wygląda. Kończyłem grać podczas wielkich wojen gildiowych - teraz jest chyba lepiej :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w realnym świecie
Dragar
Awatar użytkownika
Rayhard
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2015 14:24

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Rayhard »

Witajcie :)

Melduje się stary gracz pod nową postacią, obecnie widywaną sporadycznie na traktach imperialnych. W karczmach nieco częściej ;)
Born to be wild...
Hagerin
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2015 11:37

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Hagerin »

Witam wszystkich zgodnie ze zwyczajem. Do zobaczenia na szlaku :)
Brzaskina
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2015 19:33

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Brzaskina »

hejka jestem elfka Brzaskina :) gral̥am kiedys troche w Arkadie ale to bylo dawno temu.. widze, ze jest tutaj spore grono dzielnych podroznikow wiec postanowilam wrocic do tejze krainy :) jestem nowa ale jezeli ktos chce razem po podrozowac ale wybrac sie na zabijanie stworow - nie ma sprawy (tych latwych na poczatek ! :lol: ) do zobaczenia w Nuln i okolicach - na razie.
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Bargian »

Ha! To i ja cos napisze.

Czolem wielbiciele grafiki!
Jak wiekszosc "nowych" tutaj tez kiedys gralem w arke, ale to bylo dawno temu.
Wtedy bylem krasnoludem i teraz rowniez nim jestem, Bargian zreszta.
Na chwile obecna lowie ryby i zbieram ziolka w imperium i probuje jakos treningi podgonic.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Vissir
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2015 19:45

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Vissir »

Witam wszystkich, jestem Vissir i jestem alko... A nie, nie to spotkanie (ba dum tss, taki suchar na rozluźnienie atmosfery). W każdym razie jestem nowy w Arce, acz czuję, że zostanę na dłużej. Pozdrawiam wszystkich Ishtarskich wielbicieli prozy Sapka!
V.
ODPOWIEDZ