Konkurencja

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Kherith
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2015 11:31
Lokalizacja: Karond Kar

Re: Konkurencja

Post autor: Kherith »

Raczej nie wytrzyma presji :mrgreen:
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Konkurencja

Post autor: Yves »

Na miejscu twórcy "Otchłani" prędzej powiesiłbym na widok graczy "Arkadii", niż zwizował. :(

No dobra, tak naprawdę to zapłaciłbym nawet, żeby pracować dla takich fspaniałych ludzi. :D
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Konkurencja

Post autor: Aleksa »

ojj tam zalozylibysmy Naszym kochanym wizom temat "PŁACZE NA GRACZY" zeby mogli sobie wylac swoje zale i zmniejszyc swoj stres oraz presje i byloby po bolu :P
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Konkurencja

Post autor: Trfog »

Placze na graczy. Genialne.

ALE ZNAJAC NASZYCH WIZOW NIE PODEJMA WYZWANIA!*


*wcale nie prowokacja xD
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Konkurencja

Post autor: Herenvarno »

Co mozna by zaproponowac takiemu koderowi? "Koduj dla nas, tu zostaniesz ograniczony 'standardem' a twoje pomysly zamiast 'wcielania' moze beda realizowane"? IMHO Nie jestem pewien czy istnieje karta przetargowa.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Sayari
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2015 03:03

Re: Konkurencja

Post autor: Sayari »

Dobremu koderowi można zaproponować dużo. Problem nie tkwi w braku opisów, tylko w braku ludzi, którzy by te wszystkie genialne pomysły wdrożyli w życie.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Konkurencja

Post autor: Tercoral »

Aleksa pisze:ojj tam zalozylibysmy Naszym kochanym wizom temat "PŁACZE NA GRACZY" zeby mogli sobie wylac swoje zale i zmniejszyc swoj stres oraz presje i byloby po bolu :P

Ja mysle, ze to by bylo bardzo zdrowe ze strony wizow zeby taki temat sie pojawil. W koncu i mimo wszystko tworzymy arkadie WSPOLNIE. :P No chyba, ze podejscie jest takie, ze ja sobie robie piaskownice i niech sie dzieci w niej rzucaja kupami.
Tęczowe serce... :oops:
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Konkurencja

Post autor: Yves »

Sayari: Nie wiem czy problem tkwi w braku ludzi, bo sam jakieś 1,5 roku temu z innego, usuniętego już konta pytałem, czy potrzeba kogoś do zwizowania. Otrzymałem odpowiedź, że nie.

Też popieram pomysł "PŁACZY NA GRACZY". Ale to oczywiście jakaś alternatywa do wyrażania emocji. Emocje można przecież rozładowywać* inaczej.

* - według psychologów tłumienie emocji przyczynia się do różnych zaburzeń umysłowych, tych maciupkich jak i większych (przyp. red.)
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Konkurencja

Post autor: Tercoral »

Yves pisze: * - według psychologów tłumienie emocji przyczynia się do różnych zaburzeń umysłowych, tych maciupkich jak i większych (przyp. red.)

Oj oj grubo sie mylisz. Zadne powazne choroby psychiczne nie powstaja poprzez tlumienie emocji. Za to psychosomatyczne jak najbardziej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_psychosomatyczne
No i przy odpowiednim ukladzie osobowosci mozna dostac raka. :P
Tęczowe serce... :oops:
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Konkurencja

Post autor: Yves »

Yves pisze: * - według psychologów tłumienie emocji przyczynia się do różnych zaburzeń umysłowych, tych maciupkich jak i większych
Jako że system edukacyjny w Polsce koncentruje się m. in. na czytaniu ze zrozumieniem zostałem nauczony czytania przynajmniej swoich postów. ;)
"Większe" nie oznacza "poważne". Nie pojawiło się tam także słowo "choroby". W terminologii psychologicznej zaburzenie i choroba to nie to samo.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
ODPOWIEDZ