Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Haern »

Tak samo durne jest nie przeczytanie ze zrozumieniem opisu nowej opcji w wątku technicznym i pisanie głupot.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

re Godar
Przypomnie Ci ze tak sie wlasnie dzialo czesto i gesto kiedy gildie byly otwarte. Gdy np MC zdobywalo Kadrin z Ungrimem wlacznie to sie po zgonie budzilismy w naszej gildi gdzie obrona juz dawno nie zyla, a wrogowie w dalszym ciagu szukali przeciwnika. I na odwrot. I wtedy jakos nikt nie narzekal. Chyba troche wam ten czas 'pokoju na arce' przestawil myslenie na cukierkowa gre.
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Maylinne »

Godar pisze: czego wszyscy by pragnęli.
Przyhamuj trochę z wypowiadaniem się za innych z łaski swojej.
Godar pisze: wygląda na to, że do tego sprowadza się ta "genialna" zmiana.
Skoro tak Ci wygląda, to źle patrzysz. Nie wszyscy grają w gildiach PK, niektórzy są kupcami, zielarzami czy górnikami i chętnie zrespią się na startówce najbliższej ciała, żeby zdążyć przed innymi po swoją stertę mithryli.
Ralandil pisze: Czy można prosić, żeby dla członków stowarzyszeń domyślnie zamiast przy ciele była ustawiona na w siedzibie stowarzyszenia? Do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić więc po co to zmieniać?
A to jaka opcja jest ustawiona domyślnie to naprawdę takie ważne? Wpisujesz jedną komendę i załatwione, to nawet łatwiejsze niż pisanie na forum.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

re up
A moze tak tylko mysle jemu chodzilo bo i mnie to do glowy przyszlo o osoby ktore rzadziej zagladaja tutaj na forum? Bo np ja z nudow zajrzalem i widze cos no zmianach w logowaniu sie po smierci. Bo nie ma obowiazku zagladania tutaj. A jak grasz to nie czesto zagladasz w opcje. Kiedys takie informacje pojawialy sie na arce po zalogowaniu. Teraz pojawiaja sie na forum. I moglbym sie np zdziwic ze po zgonie loguje sie nie tam gdzie bym tego chcial.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Tercoral »

Taka informacje najlepiej bylo by wrzucic na "wiesci" ale co poradzisz. Jest jak jest. Jakbym nie wszedl na forum to bym nie wiedzial, ze cos sie zmienilo.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ralandil »

Dziękuję Rafgarcie za wyjaśnienie. Pytanie ode mnie i komentarz padł jeszcze przed publikacją opisu.

Maylinne: Zdecydowanie domyślnych ustawień nie można zaliczyć do rzeczy nieważnych. Zwłaszcza gdy o istnieniu opcji dowiadujesz się przypadkowo.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Haern »

Forum Arkadii, od przenosin z TwójNetu, jest integralną i oficjalną częścią gry, i nie czytanie go to taki sam wybór jak nie czytanie wieści na MUDzie - na własne ryzyko.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Godar »

Haern pisze:Tak samo durne jest nie przeczytanie ze zrozumieniem opisu nowej opcji w wątku technicznym i pisanie głupot.
Torgen pisze:re up
A moze tak tylko mysle jemu chodzilo bo i mnie to do glowy przyszlo o osoby ktore rzadziej zagladaja tutaj na forum? Bo np ja z nudow zajrzalem i widze cos no zmianach w logowaniu sie po smierci. Bo nie ma obowiazku zagladania tutaj. A jak grasz to nie czesto zagladasz w opcje. Kiedys takie informacje pojawialy sie na arce po zalogowaniu. Teraz pojawiaja sie na forum. I moglbym sie np zdziwic ze po zgonie loguje sie nie tam gdzie bym tego chcial.
Miałem właśnie na myśli zmianę na domyślne logowanie się po śmierci w najbliższej startówce, zamiast, jak dotąd, w siedzibie gildii. Może i forum jest "integralną częścią gry", ale idę o zakład, że i tak znajdzie się kilka osób, które dowiedzą się o tym dopiero przy okazji najbliższej śmierci postaci :) Wg mnie dobrym pomysłem byłaby zmiana domyślnego ustawienia tej opcji na siedzibę stowarzyszenia dla zgildiowanych graczy (jak ktoś wcześniej wspomniał). Poza tym sama zmiana jak najbardziej ok (im więcej opcji tym lepiej), choć większości graczy raczej się nie przyda.

@Maylinne:
Przyhamuj trochę z wypowiadaniem się za innych z łaski swojej.
Każdy z założenia wypowiada się za siebie i może korzystać z wolności słowa, dopóki nie narusza regulaminu :)
Nie wszyscy grają w gildiach PK, niektórzy są kupcami, zielarzami czy górnikami i chętnie zrespią się na startówce najbliższej ciała, żeby zdążyć przed innymi po swoją stertę mithryli.
Zielarze nie mają powodów, żeby ginąć, więc zmiana ich nie dotyczy ;)
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Godar pisze:Chyba, że to jakieś pierwsze kroki do wprowadzenia na Arkadii PVP z prawdziwego zdarzenia, czego wszyscy by pragnęli.
Dementuje te propagande, ja nie pragne PVP, wiec juz nie wszyscy, znam tez kilka(nascie) osob ktore nie maja zadnej przyjemnosci z PVP, wiec powyzsze jest nieprawdziwym zdaniem.
Godar pisze:Zielarze nie mają powodów, żeby ginąć, więc zmiana ich nie dotyczy ;)
Pewnie kazdy zielarz i inny niebojowy ktory spada ze skal i ginie, to wlasciwie nie ginie, bo nie ma powodu, wszak jest zielarzem/kupcem?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Quint
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut 2009 04:55

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Quint »

To ja jeszcze wprawię niektórych w osłupienie stwierdzeniem, że zielarz w dodatku zdecydowanie powinien expić, jeśli chce być sensownym zielarzem. A podczas expa różne rzeczy się dzieją...
ODPOWIEDZ