Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

Haern pisze:Forum Arkadii, od przenosin z TwójNetu, jest integralną i oficjalną częścią gry, i nie czytanie go to taki sam wybór jak nie czytanie wieści na MUDzie - na własne ryzyko.

A zauwazyles moze ze na arce nie pojawily sie zadne wiesci w tym temacie? Malo tego, ostatnie 5 wiesci na mudzie to informacje zupelnie tam zbedne. Kasacja kilku postaci, blokada jakiegos adresu. Moze zmienicie zasade i tego typu informacje jak te ostatnie 5 bedziecie wrzucac tutaj na forum, a takie informacje jak ta z lokacja startowa na muda?
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Rotkiv »

Popieram.
Informacja na "mudowych wieściach" zawsze trafi do gracza, a o to przecież chodzi.

Re dol:
Prawda.
Szkoda tylko, że nie ma automatycznej informacji (po zalogowaniu) o tym, że jest nowa 'wieść'... tak jak było kiedyś.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015 17:28 przez Rotkiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Gerdia »

Dziękuję za odpowiedź.
Nie żeby mi cena przeszkadzała, tak tylko z ciekawości pytałam :)

re up: Pojawiły się wieści 100 - co prawda odsyłają na forum.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aiwazz »

Gryzak - tak, mozemy - damy im rowniez propa z autopogonia za Toba oraz druga ekipe na startlocku gdzie sie zrespawnujesz, zeby zrobili pacyfiste ;)
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Gryzak »

Aiwazz pisze:Gryzak - tak, mozemy - damy im rowniez propa z autopogonia za Toba oraz druga ekipe na startlocku gdzie sie zrespawnujesz, zeby zrobili pacyfiste ;)
nie no przenosic konfilkty z forum na arke? :P a fee
Jak pisalem sam bym tam patrol wrzucil :)
Z tym startlockiem to tez przedni pomysl - wlasnie o takie "przednie pomysly" chodzilo.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aiwazz »

Gryzak pisze:
Aiwazz pisze:Gryzak - tak, mozemy - damy im rowniez propa z autopogonia za Toba oraz druga ekipe na startlocku gdzie sie zrespawnujesz, zeby zrobili pacyfiste ;)
nie no przenosic konfilkty z forum na arke? :P a fee
Jak pisalem sam bym tam patrol wrzucil :)
Z tym startlockiem to tez przedni pomysl - wlasnie o takie "przednie pomysly" chodzilo.
Gluptasie, nawet jesli jest taka mozliwosc, to wizowie ciachneli by to natychmiast, po tylu latach gry to jest oczywiste, ze nie stawia sie npcy na poczcie/na npcach od treningu/startlocki. A jesli dla kogos to nie jest oczywiste, to wspolczuje :]
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Gryzak »

Aiwazz pisze:
Gryzak pisze:
Aiwazz pisze:Gryzak - tak, mozemy - damy im rowniez propa z autopogonia za Toba oraz druga ekipe na startlocku gdzie sie zrespawnujesz, zeby zrobili pacyfiste ;)
nie no przenosic konfilkty z forum na arke? :P a fee
Jak pisalem sam bym tam patrol wrzucil :)
Z tym startlockiem to tez przedni pomysl - wlasnie o takie "przednie pomysly" chodzilo.
Gluptasie, nawet jesli jest taka mozliwosc, to wizowie ciachneli by to natychmiast, po tylu latach gry to jest oczywiste, ze nie stawia sie npcy na poczcie/na npcach od treningu/startlocki. A jesli dla kogos to nie jest oczywiste, to wspolczuje :]
Oczywistosc jest dobra, blokada zeby nikogo nie podkusilo jeszcze lepsza :)
Gracze sa rozni i roznie byc moze.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aiwazz »

Graczy, ktorzy mysla w taki sposob zeby postepowac tak jak mowimy, nalezy wg mnie eliminowac z Arkadii :]
Maltar
Posty: 23
Rejestracja: 31 gru 2011 05:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Maltar »

Berrin pisze:Jednak co z postaciami, które jednej z wielu oferujących to gildii, wykupiły etat za ciężko zarobione mithryle? Takie postacie mówiły otwarcie, że zamierzają jedynie wykupić zawód, szefostwo gildii zgadzało się na to, nikt nikogo nie oszukiwał a mimo to postacie zostały potraktowane na równi z tymi, które oszukały dane stowarzyszenie.
re: Berrin

Sprzedawanie etatów było niecnym procederem uprawianym przez niektóre stowarzyszenia celem pozyskania funduszy. Powodowało to różne patologiczne sytuacje. Stowarzyszenia nie są po to by dawać etaty ale po to żeby w nich grać. Tworzyć społeczność. Jeśli ktoś tego nie rozumie powinien zmienić grę. Obecne zmiany są właśnie po to by ten proceder ukrócić. A owe 3/4 zawodu, które można wyszkolić z poziomu GP zapewniam, że gwarantuje dużą grywalność.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015 08:22 przez Maltar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Tercoral »

Czy ja wiem czy takim niecnym? Potyral to niech ma.

Zawsze moze wrocic i zrobic ukrywanie tytulu i itema.
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ