Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Aiwazz pisze: Herenvarno: Ty chyba jesteś tą półelfką z dowcipu o dwóch orkach i półelfce.
Rozwin prosze co miales na mysli. Mozesz na priv, ja na pewno odpisze i nie zamierzam pozostawic na Tobie suchej nitki.
Mozesz tez ten "dowcip opowiedziec" (taka jest natura dowcipu, ze sie go artykuluje, , nie "oglada").
Oczywiscie rozumiem ze "smiesza" cie "obsceniczne sytuacje", w zwiazku z tym ubolewam nad twoim poziomem dobrego smaku.
Nie mam tez pojecia co powyzsza wypowiedz ma wspolnego z tematem poruszonym, racz to wyjasnic.
Jesli (a watpie by bylo inaczej) mial byc to osobisty przytyk, to nie dosc ze jest on marnej jakosci, to na dodatek stawia Cie w swietle malo rozgarnietego chloptasia, ktory chcialby urazic kogos slowami, tylko ze jego "slownik" jest na to zbyt ubogi.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aiwazz »

Herenvarno pisze:
Aiwazz pisze: Herenvarno: Ty chyba jesteś tą półelfką z dowcipu o dwóch orkach i półelfce.
Rozwin prosze co miales na mysli. Mozesz na priv, ja na pewno odpisze i nie zamierzam pozostawic na Tobie suchej nitki.
Mozesz tez ten "dowcip opowiedziec" (taka jest natura dowcipu, ze sie go artykuluje, , nie "oglada").
Oczywiscie rozumiem ze "smiesza" cie "obsceniczne sytuacje", w zwiazku z tym ubolewam nad twoim poziomem dobrego smaku.
Nie mam tez pojecia co powyzsza wypowiedz ma wspolnego z tematem poruszonym, racz to wyjasnic.
Jesli (a watpie by bylo inaczej) mial byc to osobisty przytyk, to nie dosc ze jest on marnej jakosci, to na dodatek stawia Cie w swietle malo rozgarnietego chloptasia, ktory chcialby urazic kogos slowami, tylko ze jego "slownik" jest na to zbyt ubogi.

Mózg roz***any :D


Finmor: No tak, to jest poważny argument przeciw... Sęk w tym, że ja kompletnie nie wiem jak to wygląda od strony kodowej, czasami rzeczy które mogą się wydawać skomplikowane, są proste i odwrotnie. Może np. dałoby się zrobić to wybiórczo? Na wybranych "expowiskach" a nie tak, ze wszędzie... nie wiem...
Pamiętam jak kiedyś dawno temu szło się na kamienne trolle całą bandą, i oprócz zabijania trolli były jakieś fajne erpegowe akcje, czasami zabawne innym razem nie, a to przez to właśnie, że było parę osób, każdy coś wrzucił i się nakręcało. Jasne, że można iść po magika/na pocztę/do karczmy itp. ale niektórzy (np. ja) mają frajdę z ekspa :) Więc czemu nie? :]
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

No prosze,
:D i gdzie to na podstawie rysunku wywnioskowales?
Twoj argument nadal kladzie sie cieniem na temat rozwiniecia twych wlasnych szarych komorek (a raczej braku). Moze jeszcze jeden "pomysl" zglos w "pytaniach", moze na temat "w innej gierce widzialem, jak zwierzeta po zabiciu zostawiaja kase bron i pancerze, czasem bizuterie, nie myslieliscie o tym"?
W koncu tez mialbys "fajnie".
Aiwazz pisze:Herenvarno: Ty chyba jesteś tą półelfką z dowcipu o dwóch orkach i półelfce.
Herenvarno pisze:Rozwin prosze co miales na mysli.
Aiwazz pisze:Mózg roz***any :D
Aiwazz pisze:Pamiętam jak kiedyś dawno temu szło się na kamienne trolle całą bandą (...)
No tak, nikt nie zaprasza do druzyny? :D Przykro mi (nie jest), pomysl dlaczego (Boshe, o co ja teraz poprosilem!).
Aiwazz pisze:(...)jakieś fajne erpegowe akcje, czasami zabawne innym razem nie, a to przez to właśnie, że było parę osób, (...)
Ja myslalem ze RPG nie jest uzalezniony od mechaniki MUDa, ale co ja sie tam znam.
(boje sie tez pomyslec jakie to "zabawne" akcje byly, z Twoim poczuciem humoru.)
Aiwazz pisze:(...)Więc czemu nie?
Odpowiedz na to pytanie zawarta jest na kilku poprzednich stronach forum, zanim jeszcze zapytales.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hurio »

Bulbon pisze:Jakiś czas temu zniknął NPC trenujący jeden z zawodów autojoin (w tym wypadku chodzi mi o Łotrzyka z Bretonii). Czy wiadomo kiedy wróci on na swoje miejsce (Rafgart wspominał że wrócą i jest to czasowe).
Pozdrawiam
Ishtarowa wersja tego samego NPCa nadal zyje i trenuje w Daevon.
Vorrak
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2014 18:12

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Vorrak »

Baszen: Może są głodne?
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Baszen »

Myślisz, że kod to rozpatruje? Czy da się karmić samotne wilki by nie atakowały podróżnych?

Dziekuje Haernowi za kulturalna i skuteczna umiejetnosc niekarmienia trolli
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Isil »

Kod: Zaznacz cały

?opcje


    start <przy ciele/neutralna/w siedzibie stowarzyszenia>
        - za pomoca tej opcji mozesz wybrac, gdzie twoja postac
          rozpocznie gre po smierci. Lokacja neutralna to miejsce
          w poblizu glownego miasta danej domeny (Nuln badz 
          Novigradu). Trzeci argument moga wybrac tylko postaci
          nalezace do jakiegos stowarzyszenia.


No i obstawiam ze przy ciele to nie bedzie STRICTE przy ciele bo tak mozna zgonic bez konca tylko w startowce najblizej miejsca zgonu.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Werbat »

No oczywiście, że na istniejącej startówce. Po pierwsze, to durne na logike, spawnować się po śmierci ciężko rannym na lokacji z blokującymi/ogłuszającymi NPC-ami, po drugie żeby się gdzieś dało zalogować, lokacja musi mieć ustawione, że jest startówką. Jeśli nawet jakimś cudem ktoś przerobiłby _wszystkie_ lokacje arkadii na takie, na których da się zalogować, to bezgildiowcy po każdym 'zakoncz' logowaliby się w miejscu zakończenia - a tak nie jest.
Trochę pomyślunku, Ralandil. Spock i Seven of Nine nie byliby z Ciebie dumni.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ralandil »

Co ma piernik do wiatraka? Zakańczanie a możliwy respawn postaci przy ciele, jak sugeruje nowa opcja to zupełnie odmienne sprawy.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Godar »

Werbat pisze:No oczywiście, że na istniejącej startówce. Po pierwsze, to durne na logike, spawnować się po śmierci ciężko rannym na lokacji z blokującymi/ogłuszającymi NPC-ami
Nie byłaby to pierwsza rzecz na Arkadii durna na logikę, więc to akurat o niczym nie przesądza ;)
Zresztą tak samo durne jest spawnować się po śmierci w ciężko rannym bez sprzętu kilka lokacji od drużyny kilku wrogich postaci, które przed chwilą Cię sfragowały, a wygląda na to, że do tego sprowadza się ta "genialna" zmiana. Chyba, że to jakieś pierwsze kroki do wprowadzenia na Arkadii PVP z prawdziwego zdarzenia, czego wszyscy by pragnęli.
ODPOWIEDZ