Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Maltar
Posty: 23
Rejestracja: 31 gru 2011 05:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Maltar »

Tercoral pisze:Czy ja wiem czy takim niecnym? Potyral to niech ma.
Zawsze moze wrocic i zrobic ukrywanie tytulu i itema.
Otóż nie, nie i jeszcze raz nie. Właśnie dzięki takiemu podejściu stowarzyszenia stają się niepotrzebne. A nie tędy droga. Osobiście gram w tę grę dla ludzi, z którymi przyszło mi związać losy swej postaci głownie przez stowarzyszenie. Gildie nadają światu ten niepowtarzalny klimat. Każda jest inna, specyficzna, niepowtarzalna. Nie rozpatrujemy gry w aspekcie cyferek ukrytych pod tekstem a właśnie pod względem klimatu. Znam całą masę postaci, które tworzyły bądź tworzą niepowtarzalny klimat w stowarzyszeniu. Postaci, które po masie zgonów dalej grały i grają. I dla nich właśnie warto było poświęcać swój czas na grę w literki.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Tercoral »

W sumie po glebszym zastanowieniu calkiem sensownie mowisz. Tylko nie wiem jakos mam tak, ze gra powinna byc na zasadzie "potyral" niech ma. Hmm ale to moze nie ten obszar w ktorym to sie sprawdza. Mi zawsze na arce brakowalo singla. Tzn singiel dla krasnali juz jest typu gornictwo. Co z pozostalymi ciekawostkami?
Tęczowe serce... :oops:
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

re Berrin
No chyba wlasnie po to byly te zmiany nie? Czy myslales ze bedzie: "Zmiany mi sie podobaja ale czy moglyby one nie dotyczyc mnie?".
Mikkel

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Mikkel »

Potyrałem, wykupiłem dla jednej postaci szkolenie bez zobowiązań, nie narzekam na spadek umów, wiedząc, że mogę sobie stworzyć kolejną postać i bez większych problemów przetestować 3/4 DOWOLNEGO zawodu masowego. :)

A jak się spodoba - dołączyć do stowarzyszenia.

Pewnie, kwiczałbym ze szczęścia jakby zmiany "dotknęły wszystkich, ale nie mnie", ale podoba mi się obecna równość i ogólnodostępność.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Faktycznie, prawo nie dziala wstecz. Przeciez w momencie w ktorym weszly zmiany masz pelny zawod, jest ta postac traktowana jak wszystkie inne, prawo od dzis mowi: Kto nie jest w gildii, ten nie moze utrzymac "pelnego zawodu". Kozystalas w pelni z zawodu kiedy prawo bylo inne, masz czas na "nagrode za bycie czlonkiem gildii" bez strat. Czy skorzystasz z tej mozliwosci?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

re Aranea
Ale przeciez do odgrywania postaci i do rpga wcale nie sa Ci potrzebne umy. Cala arka tak twierdzi. Wiec skoro nie chcesz byc w zadnym stowarzyszeniu rpguj bez umow. Da sie.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Dhorw »

Torgen to jest wlasnie to, kazdy jest madry dopoki mu sie czegos nie zabierze...
Taki mamy narod :) a moze to ogolnoludzka tendencja?
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Alicia »

Tercoral pisze:Wreszcie starsze postacie beda mogly zalozyc cos na siebie nie bojac sie o utrate tych rzeczy. Moze ludzie zaczna naprawde nosic ubrania na arce.
Przecież mało kto nie nosi odzieży, a już na pewno mało kto spośród starszych postaci i jeszcze mniej z obawy przed śmiercią.

Aleś wymyślił...
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Dhorw »

Tercoralu przeciez po to jest handel, CKN czy ktokolwiek, zeby po smierci Twojej postaci mieli zajecie?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

A ja myslalem ze sprawa zajmowania sie kims po smierci spocznie na nieistniejacej (dotychczas) gildii "Grabarzy". :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
ODPOWIEDZ