Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Egvene »

Może i tak, ale ja to odebrałam jako całkiem serio pisane ;) Ci nowi gracze, którzy czytają to forum, na podstawie takich wypowiedzi wyrabiają sobie opinię.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aleksa »

Hurio popieram Cie jak najbardziej, uwazam nozownika za obecnie najbardziej poszkodowana klase pod wzgledem zbednych umiejetnosci, a poza tym niemoznosci ich wykorzystania. Otwieranie zamkow - zbedne, ocena przeciwnika - zbedne, inne postaci maja tropienia chociaz albo cos, co mozna w jakis sposob wykorzystac. Do tego ukrywanie sie praktycznie jest nieoosiagalne. Chodze zawsze ze statusem zerowego obciazenia, restrykcyjnie wydzielam zbroje, a mimo to i tak nie moge sie ukryc. Jedyne co mnie nie widzi, to chyba snotlingi... Na reszte nie narzekam.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ilane »

Dobre dobranie ekwipunku (nie tylko zbroi) na nożowniku zostawia jeszcze miejsce na zapasowe sztylety i woreczki z ziołami. Nie przesadzajcie. Natomiast 75% zawodu dowolnego ukrywacza będzie raczej kiepskie ;) No i jedynym zbędnym umem u nożownika jest faktycznie otwieranie zamków.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hurio »

Oczywiscie ze jest wazne dobieranie kazdej czesci ekwipunku, ale tutaj chodzi mi konkretnie o fakt, ze z biegiem czasu nagle, wieksza ilosc monet zaczyna doskwierac bardziej niz kiedys.

@Ilane: czemu zakladasz ze mowa o 75% zawodu?
Fuego
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2012 02:38

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Fuego »

@Ilane

To nie chodzi o dobieranie ekwipunku bo to nie bylo problemem dotychczas dla nozownika ktory chcial korzystac w pelni z um ukrywania.
Chodzi o to ze z dnia na dzien ten sam ekwipunek uniemozliwia ukrywanie na max.
Czemu?
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Khristoff »

Bo zupa była za słona. :-)
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ilane »

Może wizowie zaczynają w końcu naprawiać błędy, typu średnie i ciężkie zbroje wadzące mniej niż lekkie(@fuego, hurio - zmiany z dnia na dzień, czy zmniejszenie limitu)? Kilka tygodni temu moja postać miała zerowe obciążenie (sprawdzane komendą zawodu) w mieszance średniego i ciężkiego uzbrojenia, co chyba nie powinno mieć miejsca. Wysoka dostępność lekkich zbroi z max statami (okolice doswa i cierpliwość lub 1,5mth), to też "mały" plusik dla tego zawodu.

Imo, ostatnie zmiany sprowadziły nozownika z poziomu ostro przepakowanego zawodu w okolice pozostałych dostępnych ;-) Tylko to otwieranie zamków.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ellax »

A może w tym problem, że jest kilka pozamykanych drzwi do miejsc, w których jeszcze nic nie ma. Gdyby nożownik już teraz mógł zamki otwierać, mogłoby się to okazać dziwne, gdyby wszedł gdzieś gdzie nie powinien.
Swoją drogą ciekawe na czym będzie polegała ta umiejętność. Potrzebny będzie wytrych, a taki trzeba będzie najpierw sporządzić z czegoś. A może sklepy z nielegalnymi towarami? :)
Haha, już sobie wyobrażam zamówienie do SGW na 'zdobiony srebrny wytrych' :D
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Rafgart »

Zamiast zadawac w kolko to samo 'pytanie' niech ktos zglosi blad i poda z jakim dokladnie ekwipunkiem mogl sie ukryc, a teraz nie moze. Wtedy przynajmniej mozna bedzie to merytorycznie zweryfikowac.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

Nie moglem sobie odpuscic :D Po odpowiedzi Rafgarta dalej uwazasz ze to ty czytasz ze zrozumieniem a ja nie?
Ethel pisze:Torgenie,
naprawde potrafie czytac ze zrozumieniem i bardzo bym prosila, zebys rowniez sie do tego zastosowal. Zwlaszcza komentujac, calkiem blednie, post, w ktorym jestem cytowana. W dodatku w nieodpowiednim do tego temacie. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ