Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Thaer

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Thaer »

Cześć Ethel!:D
Urisiel

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Urisiel »

Skoro wyrzuciliśmy mądrość, zastępując ją intelektem. To wywalmy jeszcze wytrzymałość i zróbmy z niej siłę :) Będzie 4 podcechy do wybru i każdy będzie happy :D
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ellax »

Ja myślę, że chodziło o stworzenie możliwości dla postaci wybierających albo cechy bojowe albo mentalne na do robienie sobie jeszcze innych atrybutów. Zawsze ktoś stawiający na mentale tracił, bo w boju był jak słomiana kukła. Teraz można cisnąć w mentale i być wytrzymałym lub zręcznym jak kto woli. Albo być mądrym tragarzem :)
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Leskap

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Leskap »

@Herenvarno

Czytam dwa razy, trzy razy i nie rozumiem.
W czym tkwi Twój problem? Że nie możesz dopasowanych butów znaleźć? To raczej nie błąd, gnomem też jest praktycznie niemożliwe znaleźć z miejsca dopasowane ubranie.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ralandil »

Friili

Frustrujące to było rozwiązanie, że za samo dotknięcie niektórych figurek miało się już z górki.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Khristoff »

Herenvarno to jest pytanie do działu dla początkujących a nie do wizów.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Friili
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2009 22:15

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Friili »

Ralandil pisze:Friili

Frustrujące to było rozwiązanie, że za samo dotknięcie niektórych figurek miało się już z górki.
Poniekąd zgadzam się z Tobą, natomiast nijak ma się to do mojej postaci.
Nie będę tego tłumaczył publicznie, bo ktoś opacznie zrozumie to jako płacz, a do płaczek mi daleko.
Jeśli masz ochotę to podbij na PW - wyjaśnię. Jeśli nie... to nie... ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Khristoff pisze:Herenvarno to jest pytanie do działu dla początkujących a nie do wizów.
Kristoff
Skoro np zdejmowalem buty z dowolnego zbuja w ciemnym borze, i kazdy egzemplarz pasowal na stopy mojej postaci, skoro nie bylo wiekszego problemu ze znalezieniem butow w sklepie o pasujacym rozmiarze, a w chwili obecnej zadne buty w ishtar nie sa na stope tej postaci, to uwazasz ze to pytanie w dziale dla poczatkujacych?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Xion »

Sam jesteś "zbuj".

Może Ci postać urosła ;]
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Khristoff »

Herenvarno pisze:
Khristoff pisze:Herenvarno to jest pytanie do działu dla początkujących a nie do wizów.
Kristoff
Skoro np zdejmowalem buty z dowolnego zbuja w ciemnym borze, i kazdy egzemplarz pasowal na stopy mojej postaci, skoro nie bylo wiekszego problemu ze znalezieniem butow w sklepie o pasujacym rozmiarze, a w chwili obecnej zadne buty w ishtar nie sa na stope tej postaci, to uwazasz ze to pytanie w dziale dla poczatkujacych?
Ja kiedyś, bez problemu z Carbon do Novigradu szedłem traktem 14 lokacji.
Idz do krawca, dopasuj rozmiar i przestań wypisywać na forum w pytania do wizów takie pierdy.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
ODPOWIEDZ