Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Gruul
Posty: 29
Rejestracja: 30 kwie 2014 17:19

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Gruul »

Czy w związku ze zmianami dotyczącymi masowego dostępu do zawodów została zwiększona siła npców? (chodzi mi i o zwykłe "szeregowe mobki na expie" jak i te wyżej postawione w hierarchii) Odnoszę wrażenie że coś z czym sobie do tej pory spokojnie radziłem zaczyna sobie radzić ze mną... Czy to tylko wszechmocny random?
obstawialbym niedawny 'rebalance' cech
Mloro
Posty: 23
Rejestracja: 09 lis 2014 16:34

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Mloro »

@Herenvarno: Chyba nie doczytałeś tego, co pisałem. Patologią nazwałem stwierdzenie "skoro uciekł a nie stał i wyjaśniał oznacza, iż jest winny".
Awatar użytkownika
Kherith
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2015 11:31
Lokalizacja: Karond Kar

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Kherith »

@Mloro: Ty nie doczytałeś.
Chodziło o uciekanie przed atakiem, a po próbie interakcji. Dosyć powszechne.
Mloro
Posty: 23
Rejestracja: 09 lis 2014 16:34

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Mloro »

@Kherith: Rzeczywiście, nie doczytałem. Zrozumiałem (i w tym kierunku się wypowiadałem, nie tak jak mi tu się imputuje), iż piszecie o ucieczce PO ataku, co jak doświadczenie niestety pokazuje na arce, jest najpopularniejszym "wyjaśnianiem" podejrzeń dotyczących jakowejś postaci o przynależność do wrogiego stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Tercoral »

Wezcie se zalozcie drugi topic.. Bo oczy bola.
Tęczowe serce... :oops:
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ellax »

A dla mnie uciekanie jest jak najbardziej w porządku. Ktoś, komu od żółtka kładą do głowy, że jak zobaczysz mutanta to wiej gdzie pieprz rośnie nie będzie stał i czekał, tylko unikał kontaktu z mutantami i podobnymi mu zagrożeniami i to jest NORMALNE.

Moim zdaniem gdyby kodowo Arkadia bardziej sprzyjała możliwości ucieczki i ukrycia się gdzieś nieopodal, a nie na drugim końcu świata postaci by nie zakańczały, tylko właśnie kryły się.
Prawda jest taka, że nie da się nigdzie ukryć, bo gracze mają mapy niemal całego świata i ogromny zapas kondycji i mogę przebiec miasto w pare sekund. Jak tu się schować i ukryć? Nie ma możliwości, choć jest się nie raz i zawodowcem i doświadczonym graczem. Po prostu to całe ćwiczenie umiejętności i wydawanie wielu mithryli na trening nie daje nic poza tym, że jesteś w miarę na równi z innymi jeśli chodzi o skille, ale jak nie masz ziół to na nic Ci one - wszędzie Cię znajdą.
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aleksa »

Dobra, ogolnie chodzilo o to ze nie fajne jest to ze cala arka domyslnie cie uwaza za kogos tam kim nie jestes i to jest glupie. Amen.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Daleylia »

Ja tez uwazam, ze to idiotyczne. Szczegolnie, ze moja postac, jest nie dosc, ze gp to jeszcze i niebojowa, a ganiaja ja za.... szwendanie sie z MC.
I w tym miejscu nastepuja serdeczne pozdrowienia dla mojej 'blizniaczki' i wszystkich graczy, ktorzy leja nieznane osoby za sam opis. :)

Ps. I prosze mi wierzyc, wiekszosc nie chce sluchac rpgowego tlumaczenia tylko zwyczajnie zaczyna mnie lac.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Tercoral »

Na innym mudzie Vatthgern (?) był dynamiczny opis postaci i nie było problemu z biciem za opis.

Na innym mudzie Warlock mozna sobie opisac twarz.

_________________________________________________
A u nas od 15 lat ta sama grzybnia :D Chociaż juz sie ludzie pouzaleniali to nie ma co zmieniać :)
Tęczowe serce... :oops:
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Coronius »

Dahed: poziom upicia?
ODPOWIEDZ