Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aleksa »

Re Tirit
Jako nowy gracz nosilam duuuzo paczuszek. I mysle ze sa upierdliwe npc, ale na pewno nie te zwiazane z paczkami. Nie ma npc? trudno, idziesz i zwracasz paczke. Jest jak w zyciu, nie zawsze mozesz znalezc adresata.
A propo tego ze nowy gracz nie wie gdzie co jest....
Mam na to prosty sposob.
Za kazdym razem zanim wezme paczke upewniam sie czy znam danego npc i czy wiem gdzie on jest, a jak nie wiem otwieram !!UWAGA!! magiczna strone z mapa na wakahiko, gdzie jak najedziesz myszka na lokacje opisane jest jaki npc tam stoi.
Sa tez npc, ktore sa niewskazane w wakahiku, ale uwierz ze po jakims czasie spotykam ich i spisuje sobie w pliku tekstowym, gdzie ich znalazlam. A nastepnym razem po prostu juz wiem gdzie sa. Poza tym wakahiko aktualizuje mape co jakis czas i dodawane sa nowe npc.
Niedawno z tego co wiem bylo dodanych kilka nowych paczek npc, wiec poczekaj az beda zaktualizowane.

Osobiscie wole oddac paczke i zaniesc w tym czasie inne, niz czekac bezsensownie 3h jak wspomniales.

A z tymi imonami... pozwol ze nie skomentuje. Na Arce nie ma 10 npc, tylko pewnie kolo 1000....
Kazdy ma esetyke imion jakie ma, mnie nie przeszkadza ze jeden ma Mercuccio, a drugi Meacenigo czy jak mu tam. JEDEN BUREK! Powiedzialabym ze zajbiscie pasuja do klimatu miejsc w ktorych zamieszkuja.
Czy imiona sa kreatywne? hmm... dla jednych tak, dla innych nie. Inni mogli by sie klocic czy np. Tirit jest kreatywne... wszystko zalezy od gustu.

Co do upierdliwych npc... ciesz sie ze nie ma paczki do elfow z Ulthuanu.... :D
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Cyzel »

Aleksa:
Profil -> Preferencje forum -> Edytuj globalne ustawienia -> Uwzgledniaj czas letni (Tak)
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aleksa »

ooo dziekuje!:)
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Einholt »

Cragh to samo haslo masz i do konta i na postac.
Awatar użytkownika
Cragh
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2009 15:42

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Cragh »

O, faktycznie, dzięki. Kiedyś było inaczej, z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Einholt »

Bylo bylo. Sam niedawno bylem bardzo zaskoczony.
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Silkathas »

Dziekuje za odpowiedz Rafgarcie ! Juz tracilem wiare (myslalem, ze sie zamknales w sobie ;) )
Corief
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2013 17:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Corief »

Ad. Gryzak
Wydawać tonę mithryla by przez około 10h (tyle mniej więcej zajmuj spadek umiejętności) pocieszyć się tym co opisujesz? Mało realne aby ktoś się na to porywał ;)
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Gumrak »

Bleh pomyłka.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Werbat »

E tam, mało realne, Corief. To takie... polskie (sorry, patrioci, ale nie znalazłem lepszego określenia), żeby przycwaniaczyć i 'oszukać system bo mogę'. Nieważne, że na 10 godzin. Ważne, że przez te godziny jest lans i kumple na ircach piszą 'hyhyhy'.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ