Pytania do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Rafgart »

Etat jest przypisany do stowarzyszenia. Jesli sie w nim nie jest, to trener nie bedzie szkolil.
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Berrin »

To jeszcze jedno krótkie pytanko :)
Etat jest przypisany do konkretnego stowarzyszenia? Czy po prostu trzeba być w jakims stowarzyszeniu żeby moc korzystać z nauk trenera?
W sensie jak np. dostane zawod w stowarzyszeniu A, skoncze go, po jakims czasie zmienie stowarzyszenie to czy w stowarzyszeniu B będę miał możliwość zmieny broni w ty już skończonym wcześniej zawodzie?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Rafgart »

Do tego, ktore polecilo/wykupilo.
Thus
Posty: 14
Rejestracja: 13 paź 2014 09:14

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Thus »

Planujecie/rozwazacie umożliwienie zmiany broni i jej trenowania dla osób poza stowarzyszeniami, które do danego zawodu poleciły (oczywiście do poziomu dostępnego w chwili odejścia ze stowarzyszenia polecającego)?
Jeśli nie - to możecie podać powód?
Ew. wykasowanie mylącej linijki o możliwości dokonaniu zmiany broni w gzpomocy?
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Larius »

Ja mam pytanie, które być może się już kiedyś pojawiło, ale jako, że założyliście ładny temat to zapytam.

Czy jest jakakolwiek, minimalna, znikoma szansa na zakodowanie nowej gildii przy dobrym pomyśle i stworzeniu całego jej "schematu", który byłby zgodny z obecną sytuacją na arkadii?
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Gunnar »

To ja się podłączę do powyższych pytaŃ:

Czy istnieje szansa na otwarcie elitarek? Jeśli nie to czy czarodzieje mają pomysł na przyszłość dwóch z nich? Zakon moze normalnie przyjmowac, wiec to nie jest problem, co z pozostalymi? Klimat maja niesamowity, prawdopodobnie bez umow na maxa, dalej bylby niesamowity.
Prosilbym o wypowiedzi serio i nie smiecenie, nie jest to prowokacja.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Zurwen »

Larius pisze:Ja mam pytanie, które być może się już kiedyś pojawiło, ale jako, że założyliście ładny temat to zapytam.

Czy jest jakakolwiek, minimalna, znikoma szansa na zakodowanie nowej gildii przy dobrym pomyśle i stworzeniu całego jej "schematu", który byłby zgodny z obecną sytuacją na arkadii?
Mogę chyba dość spokojnie powtórzyć, że w chwili obecnej raczej nie ma na to szans.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Gryzak »

Nie wiem czy to blad, bardziej to podejrzenie bledu i dlatego pisze tutaj:
Zaobserwowalem iz zamiana broni/zbroi ktore sa juz bardzo zuzyte i bliskie zniszczenia, na zupelnie nowe, bez przelogowania drastycznie zmniejsza zywotnosc tych "nowych" broni/zbroi. Troche to podejrzane kiedy podniszczona mahakamska plytowka zamieniona na zupelnie nowa plyte peka po pierwszym ciosie, dzisaj mialem to samo z toporem w stanie "liczne walki wyryly pietno" zamieniony na zupelnie nowy topor i ten nowy - pekl po dwoch ciosach.
Czyzby czyzby sprzet dziedziczyl stan po poprzednim, i to sie nie zmienialo przy sciaganiu/zakladaniu lub dobyciu nowego? wzglednie jakis licznik "do pekniecia" nie byl zrowany? Jak pisze to tylko podejrzenie ale zbyt duzo takich przypadkow zaobserwowalem zeby sie nie zaczac zastanawiac.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Haern »

Nie istnieje żaden taki mechanizm.
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Crer »

Czy umiejetnosc "ocena przeciwnika" ma jeszcze jakies inne zastosowanie niz porownywanie cech z graczami i npc? Np. jest uwzgledniana przy trafieniu czy obrazeniach?

I jeszcze jedno pytanie:

Ile czasu kowal trzyma w pamieci nasze zamowienie?
Zablokowany