Pytania do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Ralandil »

Pojawiła się nowa opcja Lokacja STARTowa po smierci. Czy można prosić, żeby dla członków stowarzyszeń domyślnie zamiast przy ciele była ustawiona na w siedzibie stowarzyszenia? Do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić więc po co to zmieniać?
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Rafgart »

Tu jest opis dzialania opcji: viewtopic.php?p=41203#p41203.
Lagow na Arkadii dzisiaj nie stwierdzono, radze poszukac innego powodu, np z obciazeniem lacza internetowego.
Luin
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2010 17:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Luin »

Jakiś czas temu w ramach dziwnego błędu zniknęło mi trochę rzeczy z ekwipunku. Błąd zgłosiłam, loga z całym zajściem mam, ale odzewu jakoś brakło. Czy jest szansa na odzyskanie zguby, albo chociaż - a właściwie przede wszystkim - naprawienie błędu z jakąś krótką informacją o tym? Teraz odczuwam ciągły niepokój, że nagle coś mi zniknie z ekwipunku i już tego nigdy nie zobaczę.
"His eyes were cold. As cold as the bitter winter snow that was falling outside. Yes, cold and therefore difficult to chew..."
Awatar użytkownika
Aran
Posty: 34
Rejestracja: 07 lut 2009 02:14

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Aran »

Mają miejsce spore porządki w kodzie i takie sytuacje są niemożliwe do uniknięcia, jeżeli zmiany mają się kiedyś skończyć.

Jak już było mówione - jeżeli problem dotyczy rzeczy naprawdę cennych lub bardzo trudnych do samodzielnego odzyskania przez gracza, należy to zgłaszać.

W przeciwnym przypadku najlepiej przejść nad tym do porządku. Ogólna sytuacja jest pod kontrolą.
Mikkel

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Mikkel »

Jest jakaś szansa na dowiedzenie się, kiedy przeprowadzane zmiany dobiegną końca i przedmioty przestaną znikać?

Ciągle coś znika. Nie są to bardzo trudne do zdobycia przedmioty, ale za każdym razem koszt tego to godzinka czy dwie gry...
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Haern »

Te zmiany zostały już zakończone jakiś czas temu. Jeśli znika coś, co "wczoraj" jeszcze było w ekwipunku postaci, lub zostało włożone do depozytu niedawno (tzn. w ciągu ostatniego tygodnia), albo też faktycznie ciągle znika, należy to zgłosić. Jeśli natomiast logujesz tę konkretną postać pierwszy raz od miesiąca, lub też nie zaglądałeś do tego konkretnego depozytu, z którego czegoś brakuje, miesiąc, to jest to wynik porządków w kodzie, a wtedy <patrz kilka notek wyżej>.
Mloro
Posty: 23
Rejestracja: 09 lis 2014 16:34

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Mloro »

W nawiązaniu do najnowszych zmian - kiedyś była informacja, że siła bojowa zależy od maksymalnego poziomu dostępnych umiejętności, a od tej siły bojowej zależy exp...

Czy w przypadku specjalizacji w kilku broniach, siła bojowa wzrośnie (przez co exp spadnie) czy też liczyć się będzie tylko jedna broń?

P.S. Kawał dobrej roboty z tymi zmianami.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Zurwen »

Mloro pisze:W nawiązaniu do najnowszych zmian - kiedyś była informacja, że siła bojowa zależy od maksymalnego poziomu dostępnych umiejętności, a od tej siły bojowej zależy exp...

Czy w przypadku specjalizacji w kilku broniach, siła bojowa wzrośnie (przez co exp spadnie) czy też liczyć się będzie tylko jedna broń?

P.S. Kawał dobrej roboty z tymi zmianami.
Liczy się najwyżej wytrenowana broń.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Auglenn »

Mam pytanie co ze sprzętem, monetami, kamieniami, które TW mieli w skrzyni? Dziękuję.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Khristoff »

Chciałbym zapytać, czemu gildia CKN dostała jako "swoj teren" całą Redanie, notabene stanowiąca poł ishtar. Wydaje mi się, że CKN jako sponsor Novigradu powinien mieć to ograniczone tylko do właśnie tego miasta.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Zablokowany