Placze na wszystko inne

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Einholt »

Trfog pisze:Sporo dzieki nim jeszcze gra, ze wzgledu na ich 'protekcje'.
:shock:
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Davith »

Aiwazz pisze:Na tą chwilę jest tak, że trzech czy czterech gości z szarżą może terroryzować pół arkadii i być żandarmem świata - będzie tak jak chcemy bo jak nie to szarża.
Z tego miejsca pragne przeprosic w imieniu calego Zakonu pol arkadii za to ze czuja sie trroryzowani przez zandarmow! W szczegolnosci przepraszam te wesole i pokojowe manifestacje w Nuln ktore czasem nikczemnie rozganiamy niepozwalajac na szerzenie milosci i pokoju w najwiekszym z imperialnych miast.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Trfog »

Widze, ze Davith wychodzisz zalozenia, ze niewazne ile w twojej piaskownicy sie bawi osob, najwazniejsze, zebys mial najwieksza lopatke. :)
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Aiwazz »

Davith: No. I zeby mi to bylo ostatni raz.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Davith »

Trfog pisze:Widze, ze Davith wychodzisz zalozenia, ze niewazne ile w twojej piaskownicy sie bawi osob, najwazniejsze, zebys mial najwieksza lopatke. :)

No i dochodzimy do zasadniczego pytania. Uzywajac twojej analogii...Lepiej byc i bawic sie w piaskownicy z wieksza czy mniejsza lopatka? Czy stac z boku i placzem wymuszac na rodzicach standaryzacje lopatkowa w osiedlowych piaskownicach bo nie umiesz zaakceptowac tego ze ktos ma ladniejsza, bardziej kolorowa czy wieksza lopatke. No ale ty juz chyba wybrales.

Tutaj nie chodzi juz o sam Zakon bo dla niektorych problem pojawia sie przy byle okazji z byle powodu. A to inna gildia ma lepszego expa przy sobie...a to inni maja magiki blizej a inni dalej a to a tamto... Ciagle tylko jeczycie ze ktos cos ma a Wy nie...Z jednej strony chcecie wszystko a jak sie nie da to zeby zabrali innym...

Powiedz mi Trfog czemu bawiac sie w arkadie i grajac inna postacia czlowieka, Ajota. Czemu nie jecze na forum ze niedobre Komando mnie terroryzuje i nie pozwala bawic sie w Daevon i okolicach? Czemu potrafie znalesc sobie miejsce i nadal dobrze sie bawic unikajac klopotow skoro ich niechce? Czemu ja umiem dostosowac swoja postac do realilow a nie wymagac zeby realia dostosowaly sie do mnie? Czy to naprawde takie trudne skoro to tylko gra?
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Aiwazz »

Davith pisze:
Trfog pisze:Widze, ze Davith wychodzisz zalozenia, ze niewazne ile w twojej piaskownicy sie bawi osob, najwazniejsze, zebys mial najwieksza lopatke. :)

No i dochodzimy do zasadniczego pytania. Uzywajac twojej analogii...Lepiej byc i bawic sie w piaskownicy z wieksza czy mniejsza lopatka? Czy stac z boku i placzem wymuszac na rodzicach standaryzacje lopatkowa w osiedlowych piaskownicach bo nie umiesz zaakceptowac tego ze ktos ma ladniejsza, bardziej kolorowa czy wieksza lopatke. No ale ty juz chyba wybrales.

Powiedz mi Trfog czemu bawiac sie w arkadie i grajac inna postacia czlowieka, Ajota. Czemu nie jecze na forum ze niedobre Komando mnie terroryzuje i nie pozwala bawic sie w Daevon i okolicach?
1. Jednocześnie ten kto ma większą łopatkę, ładniejszą itp. może pod groźbą zniszczenia budowli/obsypania piaskiem decydować, kto jak i z czego ma budować? :]

2. Bo Komando tak po prostu nie robi :)
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Brombur »

Skasować wszystkie postacie i gildie i zacząć jeszcze raz od zera. Wszyscy od żółtodzioba.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Davith »

Aiwazz zwykle to dziecko ktoremu nie podoba sie ze ktos ma ladniejsza lopatke wpada i niszczy jego budowle a nie na odwrot ;) ale rozumiem nagla potrzeba naginania rzeczywistosci przewazyla.

A co do nr2 to jak wspomnialem nie czuje potrzeby debatowania na ten temat i plakania ze sie mnie wyprasza za morze. Ktos kiedys storzyl taka gildie z taka ideologia i moge sie dostosowac do tego albo plakac. Coz wybieram opcje pierwsza.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Aiwazz »

Davith pisze:Aiwazz zwykle to dziecko ktoremu nie podoba sie ze ktos ma ladniejsza lopatke wpada i niszczy jego budowle a nie na odwrot ;) ale rozumiem nagla potrzeba naginania rzeczywistosci przewazyla.

A co do nr2 to jak wspomnialem nie czuje potrzeby debatowania na ten temat i plakania ze sie mnie wyprasza za morze. Ktos kiedys storzyl taka gildie z taka ideologia i moge sie dostosowac do tego albo plakac. Coz wybieram opcje pierwsza.
I nikt nie przekona Cię, że czarne jest czarne a białe jest białe :)
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Cyzel »

Dobrze, ze sobie porownujecie wielkosci lopatek, a nie na przyklad... samochodow, bo bysmy musieli sluchac duzo bardziej wymyslnych analogii. :twisted:


A ja sobie poplacze nad tym, ze mi straznikow w swiatyni Farnaga wywialo i nikt mi sie nie klania jak sie przychodze pomodlic... ;(
Zgloszone na arce, ale na dobra sprawe nawet nie wiem, czy to blad czy nowy standard swiatyn.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Zablokowany