Placze na wszystko inne

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Enefghar »

Za autologowanie i za ticki. Bylo. Ale czy kasacja czy tylko piorun na otrzezwienie to juz nie pamietam.

Brode kiedys jakims krasiem idlowalem i mnie trzy razy wizowie nawiedzali w chmurze dymu..

Pozdrawiam! ;)
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Nodren
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2011 18:00

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Nodren »

W zasadzie nie udzielam na forum, jednak ponieważ jestem bezpodstawnie oskarżany nie mogę tego zostawić bez reakcji.
Kilka lat temu Nodren został ukarany za idylowanie na ticku, na początku dosyć bezwzględnie bo kasacją. Od tamtej pory nie korzystam z żadnych niedozwolonych automatów nawet tak prozaicznych jak podnoszenie monet z ciała czy ticki. Jakiś czas temu byłem przesłuchiwany przez czarodzieja w związku z donosami że ktoś inny gra z mojego konta. Teraz widzę nagonki część dalszy, skoro moje automaty były zgłaszane milion razy i nie ma reakcji Administracji to trzeba zacząć opluwać na forum?

Nie traktuje tego jako apel bo mogłeś mi wysłać PW lub apelować przed tymi zgłoszeniami do Administracji. Zresztą apele powinieneś raczej kierować do swoich botujących kolegów. Zgłaszać moje automaty możesz i jeszcze 5 mln razy, może za którymś razem Ci się uda, podobno powtarzane w kółko kłamstwo w końcu staje się prawdą.

Jeżeli używam automatów to powinienem zostać ukarany jednak w przeciwnym wypadku Trfog powinien ponieść konsekwencje za przenoszenie konfliktów z arki i bezpodstawne oskarżenia. Dla mnie jasnym jest że tutaj chodzi tylko o to że mam postać w zakonie, która ma elitarny zawód – czyli zwykła ,małostkowa zawiść. Dziwie się że takie tematy są w ogóle dopuszczane na forum bo prowadzą jedynie do eskalacji konfliktów. Wydaję mi się że od oceny tego typu spraw i wydawania wyroków jest Administracja a nie Pan Trfog (w ramach publicznego mieszania kogoś lub części gildii z błotem).
Dla mnie jest to koniec dyskusji, jak ktoś chce sobie coś wyjaśnić zapraszam na PW.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Trfog »

Widzisz, wyszedles ze zlego zalozenia. Ja jestem jedna z najbardziej wychillowanych osob na Arce, nie przenosze konfliktow z muda do swiata realnego. Nie mam Ci zupelnie nic za zle, jako osobie i jak bedziesz na zlocie we Wroclawiu w ten piatek, to chetnie sie piwka napije z kazdym.

Jednak odnosze sie do automatow i skryptow, ktorych uzywacie. Mozemy prowadzic ta dyskusje na forum, mozemy sie obrzucac blotem, ale nie chodzi mi o to, zeby tutaj prowadzic jakas zawila polemike na ten temat. Po prostu wydaje mi sie, ze nie mielibyscie az takiego parcia na 'jak najszybszy atak z szarza', gdyby tej szarzy nie bylo. Bo co za roznica czy zaatakujesz w 0.1-0.2 sekundy, czy w sekunde. A przy szarzy jest tak roznica... Bo lepiej, zeby lezal po poltorej sekundy, niz po dwoch i pol.

Nigdy nie spotkalem sie z tym, zeby mnie tak atakowali czlonkowie ZT, czy TW. Zawsze jestes to Ty, badz Makus, badz inne osoby z twojej gildii, Einholta wylaczajac (wiadomo dlaczego).

Wyszedlem z ta notka na forum, oskarzylem Cie publicznie, dlatego, ze moze to sprawi, ze wyluzujesz troche w grze. Moze przestaniesz ty i reszta, ktorzy lamia zasady nielegalnymi skryptami i przy nastepnej okazji nie bedziecie ich uzywac, bo poczujecie, ze oczy wszystkich na was patrza. Nie zalezy mi na twojej kasacji. Moze troche na obcieciu umow. Ale najbardziej zalezy mi na tym, zebyscie przystopowali z tymi automatami.

Ile razy ostatnio walczylismy? Malo, i jest to spowodowane nasza niechecia do walk z wami. Juz abstrachujac od zawodow elitarnych, nawet jakbyscie mieli masowe zawody, a mialoby to tak wygladac, to bylaby ta sama niechec. Z KG, LE, czy innymi wrogimi gildiami zawsze walczy sie normalnie. A wy jestescie takimi dinozaurami, przezytkiem Arki za czasow, gdy walki toczyly sie po 40 osob i tylko ten kto mial lepsze skrypty wygrywal.

Teraz juz nie ma takiego parcia na fragi, przynajmniej w otoczeniu moich znajomych. Oczywiscie chodzi sie na PK, ale czasem fajna walka jest lepsza, niz zabicie kogos w dupny sposob.

Pzdr.


EDIT.
Pogrubilem najwazniejsze.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Aiwazz »

Może to kolejny sygnał do tego, żeby zastanowić się nad istotą bytu "zawodu elitarnego" Zablokowano jakiś czas temu możliwość ich podejmowania, może czas na całkowite zakończenie egzystencji takowego. Na tą chwilę jest tak, że trzech czy czterech gości z szarżą może terroryzować pół arkadii i być żandarmem świata - będzie tak jak chcemy bo jak nie to szarża. Dyskusja na temat tego że "Zakon jest przepakowany" ;) toczyła się od zawsze. Z umami elitarnymi jest tak jak z bombom atomową, w nieodpowiednich rękach może być bardzo niebezpieczna. To już nie czasy Arvida (pozdro gdziekolwiek jesteś ;) ), gdzie Elita była naprawdę Elitą, i to bynajmniej nie za sprawą siły speca.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Trfog »

Ja tylko dodam, ze dla nowych graczy fakt, ze "juz nigdy nie bedziesz mogl byc taki fajny jak gracze, ktorzy zaczeli przed toba, bo sie spozniles z zalozeniem postaci o kilka lat" moze byc dosyc odpychajace. Sporo osob odeszlo przez elitarki, bo uwazaly je za nierowne traktowanie, ale moze administracja dojrzala wreszcie do podjecia jakiejs decyzji w tej kwestii. Sporo dzieki nim jeszcze gra, ze wzgledu na ich 'protekcje'.

Ale prawda jest taka, ze gdy gracze zaczeli uciekac od WoW'a, a pozniej byli zniecheceni milionem dodatkow, wladze Blizzarda ulatwily im powrot przyspieszajac exp, szybsze uzywanie mountow, czy na mase innych sposobow. Jesli Arka chce wrocic, to moze faktycznie czas na jakies zmiany.

A jezeli nie, to przynajmniej na litosc boska, nie uzywajcie tych automatow. :P
Grushus
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2009 14:24

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Grushus »

Może tak dla porównania do czasów wcześniejszych przywrócić zakonnikom stara szarże i miazgę? <3
Na groźbę Rafgarta sygnarturka usunięta.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Aiwazz »

No to korsarzom wypadałoby też stare spece oddać :]
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Davith »

Trfog pisze:
Nie zalezy mi na twojej kasacji. Moze troche na obcieciu umow. Ale najbardziej zalezy mi na tym, zebyscie przystopowali z tymi automatami.
Przynajmiej jestes szczery i nie ukrywasz na czym Ci zalezy nawet jesli ostatnie zdanie o 'automatach' ma tyle wspolnego z rzeczywistoscia co pojecie Aiwazza o elitarnosci.

Generalnie podziwiam Was za pasje z jakas starcie sie co jakis czas pokazac wszystkim jakie to wielkie zlo panuje na Arkadii i jak wielce odbiega ono od wymarzonego przez Was 'socjalizmu'.
Finmor

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Finmor »

A czy to problem wyłączyć atak_auto i problem sam zniknie?
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Placze na wszystko inne

Post autor: Aiwazz »

Finmor pisze:A czy to problem wyłączyć atak_auto i problem sam zniknie?

Szach mat :)
Zablokowany