Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Auglenn »

A ja podziękuję tylko w imieniu Tancerzy Wojny, za najpierw zamknięcie gildii bez słowa wyjaśnienia, co spowodowało normalne w tej sytuacji (gdy w gildii był ustawiony niewielki limit członków) wymieranie gildii, z uwagi na brak świeżej krwi. A teraz skopanie dup tym kilku graczom, którzy przez kilka lat tworzyli tę gildię, bez dania szansy na chociaż próbę odbudowy (bez zawodów, żeby nie było wątpliwości) gildii otwierając możliwości przyjęć i dając po prostu zawód fanatyka. Dobrze wiedzieć, jak wizowie podchodzą do ludzi, którzy dla jakiejś gildii poświęcili swój czas i energię. I nie Rafgarcie, nie jestem uzależnionym narkomanem, po prostu jest mi cholernie przykro, że w taki sposób podchodzi się do graczy.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Terenes pisze:Masowa standaryzacja wszystkiego w grze RPG to blad.
Spoliczkowaliscie wlasnie graczy ktorych postacie (takie jak Torgen) mialy naprawde unikalnego RPGa. Domyslam sie ze odejda i jakos nie widze jak "balans" wypelni po nich luke.

Gra RPG powinna byc ciekawa i roznorodna. Powinno moc sie spotkac rzeczy unikalne, dostepne raz na 1000 zalogowan. Znam osoby ktore marzyly by kiedys zobaczyc w walce TW. To juz im sie nie spelni.
Różnorodność i RPG, które opierają się na wyższych umach oraz mnożniku speca zupełnie do mnie nie przemawiają. Niech sobie mają fajne emoty, unikalnego longa, nawet zmienione opisy w walce. Jedno z drugim zupełnie się nie wyklucza.

Ale podział na równych i równiejszych, gdzie Ferd ściągał innych swoją starą miazgą z dobrej do złej, to dla mnie nie jest synonim RPG.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Miris »

Rycerze, Zabójcy i Tancerze, dla mnie to była magia tej gry. Dla mnie. Nikt nie musi podzielać tego zdania. Po czymś takim żałuję, że zmarnowałam tutaj tyle lat.
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Taloris »

Za usunięcie szarży: dziękujemy!

(Nie ma to nic wspólnego z tym, że Konrad zabił mnie szarżą ze 30 razy, gdy jako totalny żółtek z bronią na ledwo próbowałem zdobywać złoto z kurtyzan w Bissingen. Nic a nic!)

Re up: I nie podziela, obawiam się.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Larius »

Usunięcie TW chyba na samej arce nic nie zmieniło. Przez całe 6 lat mojej gry tancerza spotkałem raz i to tylko na PA. Pozdrawiam Auglenn i współczuję ci całym sercem. :(
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Bo grasz w nie tej domenie. Ja widywałem do 3 tw w drużynie razem z leśnymi.

edit: Auglenn - od dawna było wiadomo, że w elitarkach to elitarne są tylko umy, więc można było się spodziewać, że wizowie w końcu zrobią z tym porządek.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015 18:13 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Ale Ty już w ogóle nie grasz, to cichaj :P

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Nadia

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Nadia »

Galatea pisze:
Terenes pisze:Masowa standaryzacja wszystkiego w grze RPG to blad.
Spoliczkowaliscie wlasnie graczy ktorych postacie (takie jak Torgen) mialy naprawde unikalnego RPGa. Domyslam sie ze odejda i jakos nie widze jak "balans" wypelni po nich luke.

Gra RPG powinna byc ciekawa i roznorodna. Powinno moc sie spotkac rzeczy unikalne, dostepne raz na 1000 zalogowan. Znam osoby ktore marzyly by kiedys zobaczyc w walce TW. To juz im sie nie spelni.
Różnorodność i RPG, które opierają się na wyższych umach oraz mnożniku speca zupełnie do mnie nie przemawiają. Niech sobie mają fajne emoty, unikalnego longa, nawet zmienione opisy w walce. Jedno z drugim zupełnie się nie wyklucza.

Ale podział na równych i równiejszych, gdzie Ferd ściągał innych swoją starą miazgą z dobrej do złej, to dla mnie nie jest synonim RPG.
Podpinam się pod tym postem wszystkimi możliwymi kończynami i jeszcze kilkoma wyimaginowanymi. Jest wiele świetnie erpegujących postaci w świecie Arkadii, wiele z nich nie miało szansy dostać "zabawek" zawodów elitarnych. Z drugiej strony, duża część osób z ex-elitarek po prostu na te "zabawki" nie zasługiwała.

Jeszcze raz dzięki za zmiany :)
Urisiel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

Elitarność wyznaczają umiejętności gracza(rpg, skille pvp, etc), a nie to jaki zawód ma na arce :) Ot nie ma co płakać nad TW(Ci i tak nigdy z lasu prawie nie wyłazili) :) Jedynie co mi szkoda to Torgena bo on rzeczywiście fajnie rpgował ZTka, chociaż myślę, że na fanatyku też da radę :) W końcu granicą jest tylko wyobraźnia, a nie UMy :)
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ennyen »

Widać nadciąga kolejna zmiana pokoleniowa. Trudno niech tak będzie.
I tak najfajniejsi killerzy już dawno odeszli, a garstka która została już się nie liczy.

No country for old men :/

PS
Skoro moja gildia już nie istnieje, nie widzę sensu trzymania się tajemnic i dyskrecji,
pozdrawiam wszystkich dawnych i świeższych przyjaciół i znajomych z Arkadii od początku jej istnienia
jako, że każda moja postać była odgrywana zupełnie indywidualnie i być może garstka ludzi
kojarzyła powiązania lub nie, pozdrowienia przesyłam tym, z którymi spędziłem setki dni grając postaciami
i być może spotkałem ich w przeróżnych wcieleniach sam o tym nie wiedząc, traktując sprawy dyskrecji
i niemieszania postaci bardzo, bardzo serio: Amithiel, Aleev, Ennyen, Cathal, Raell
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015 18:49 przez Ennyen, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany