Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Khristoff »

Rafael pisze:Nie róbcie idioty z Elandera, trochę już się tym zajmuje i bez bycia pewnym na pewno by nie skasowal nikogo, a co do tego piszą sami zainteresowani? Thaer się uderzył w pierś i chwała im za to, ale oczywiście czesc zawsze będzie mówić że wyprowadza psa obierajac ziemniaki na obiedzie :D
I naprawdę sądzicie ze w miarę ogarnięty prowadzący nie zauważy ze prowadzi bota? Przez kilka czy kilkanaście minut pewnie nie, ale przy dłuższym expie widać jak na dłoni, nie mówiąc o tym ze chłopaki z jednej gildii, pewnie na kanałach, tsach itd. IMHO na pewno wiedzieli o botowaniu. A jak nie jest w stanie to niech rpguje trochę skoro się boi :)
I nie pisze ze jestem święty, żeby nie było :)

Pzdr
Ponieważ jesteś jedną z osób która doskonale wie że w tej sprawie nie chodziło o żadne boty, zwyczajnie trollujesz forum. Jesteś z cała pewnością szczęśliwy z takiego obrotu sprawy bo jesteś jej strona.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Urisiel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

Inna sprawa, że kara sroga. Tylko skoro ukarani sami przyznają, że zjebali, to po co adwokaci?
Ja nic nie przyznaje.
Według mnie zostałem skasowany nawet za zasadę, której nie ma, z powodu antypatii wiza do mojej osoby :)
A po 10 min prowadzenia i 3 lokacjach to rzeczywiście można stwierdzić :)
Ja wiem jaki jest powód kasacji - i to nie chodzi o boty itp.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ulav »

W sumie, to cholera wie z jakiego okresu czasu materiał was skazał. Może za ostatnie pół roku?
Urisiel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

Nie chce mi się tu pisać z jakiego powodu i robić syfu, wyciągać swoich prywatnych spraw, ale powodem nie jest botowanie, to tylko pretekst, który ukazuje, że wizowie nie są bezstronni i jak będą chcieli kogoś ujebać to znajdą sposób, albo lepiej "wyczarują" go sobie ;)
Mist
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2015 01:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Mist »

rafael twoje podejscie jest bardzo intereesujace, a moze pochwalisz sie jaki jestes zly ze urisiel cie wygryzl z wks, wcale sie nie zdziwie jak kasacja urisiela jest twoja sprawka a takze szanownej corri. chcesz nam cos o tym powiedziec ?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Paulie »

Urisiel pisze:(...) powodem nie jest botowanie, to tylko pretekst, który ukazuje, że wizowie nie są bezstronni i jak będą chcieli kogoś ujebać to znajdą sposób, albo lepiej "wyczarują" go sobie ;)
Pozwol Urisielu, ze udziele Ci rady, z czystej sympatii.
Mezczyzna, kiedy popelni blad, to sie do niego przyznaje, naprawia go, a jezeli jest to niemozliwe - to przynajmniej nie powtarza.
Chlopczyk bedzie do konca szedl w zaparte, ze w sumie to przeciez nic sie nie stalo, a to caly swiat sie uwzial przeciwko niemu.
Zdecydowanie polecam te pierwsza postawe.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aida »

Cytujac klasyka "nie podoba sie to nie graj". Thaer szacun za odwage cywilna i czekamy na powrot :) <3 nowy czas, nowe mozliwosci, polecam elfa!
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Urisiel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

Pozwol Urisielu, ze udziele Ci rady, z czystej sympatii.
Mezczyzna, kiedy popelni blad, to sie do niego przyznaje, naprawia go, a jezeli jest to niemozliwe - to przynajmniej nie powtarza.
Chlopczyk bedzie do konca szedl w zaparte, ze w sumie to przeciez nic sie nie stalo, a to caly swiat sie uwzial przeciwko niemu.
Zdecydowanie polecam te pierwsza postawe.
Nie będę się przyznawał do czegoś, czego nawet nie ma ujętego z zasadach :)
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Khristoff »

Hehe, Aida: Thaer jest powszechnie znanym miłośnikiem elfów. Na pewno już błądzi po lesie szukając czegoś do jedzenia.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Asael
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2015 12:08

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Asael »

No cóż... za bycie szują też widać są kasacje. Pozdrowionka i miłego dzionka. :*
Zablokowany