Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Kherith
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2015 11:31
Lokalizacja: Karond Kar

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Kherith »

Nie do końca prawda z tym, że każdy mógł postarać się o elitarne umy, bo tylko ci, którzy mieli ochotę odgrywać przedstawiciela jednej z dosyć specyficznych i wyalienowanych społeczności i to tylko dla 3 z 6 ras. Plus nie każdy miał znajomości (czy nie za to zamknęli Wam przyjmowanie nowych członków kilka lat temu?) i ochotę na powergaming za wszelką cenę.
Błędem było tylko to, że te 'elitarki' istniały tak długo.

Jeśli ktokolwiek przestanie bawić się w literki tylko z powodu naprawy niesprawiedliwego systemu zawodów, to nie był wartościowy dla gry, tylko woził się na niezasłużonej przewadze.

To zaskakujące, że to stwierdzę po Waszych ostatnich manianach, Panowie Czarodziejowie, ale świetna robota z tą reformą. Przemyślana. Mi odpowiada każdy jej element.


@Galatea: więc nie wchodźmy w te miejsca nieprzygotowani ;)
Wrogowie publiczni nie powinni czuć się beztrosko w miejscach, gdzie rządzi prawo.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015 23:32 przez Kherith, łącznie zmieniany 2 razy.
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urs »

Z wiekszosci wyjdziesz...wyjedziesz...wyplyniesz...albo Cie wyprowadza.
Jesli zostalo cos "zamknietego" to znajac zycie z czasem zostanie dokodowany sposob na ominiecie bramy.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Kherith pisze: @Galatea: więc nie wchodźmy w te miejsca nieprzygotowani ;)
Wrogowie publiczni nie powinni czuć się beztrosko w miejscach, gdzie rządzi prawo.
Po prostu daję znać, że bycie mckiem, to nie tylko tony expa i gonienie w templarce. A na argument z byciem nieprzygotowanym - na tej samej zasadzie Falik powinien wiedzieć, że ktoś na delce dogoni kogoś bez delki. A nie zrzucać winę na templarkę, którą posiada tylko część MC.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Wyscie sa kuzwa zajebisci. Z ta wasza sprawiedliwoscia dziejowa. A teraz juz widze ze znowu sie na arce robi niesprawiedliwie bo jeden zawod ma wiecej broni do wyboru a drugi mniej. Hahahahaha. Powinienem zapytac wizow czy moze dla takich jak wy nie lepiej by bylo zrobic jeden zawod na arce. Niech bedzie np tylko ten fanatyk. Tylko na mieczach. I tylko dostepny bedac w gildi. I zadnych mieczy magicznych. I koniec. Czy wtedy bedzie dla was sprawiedliwie?

re Galatea
Tez zadam od dzisiaj sprawiedliwosci! Chce zeby nie bylo burz na zc. Chce zebyscie sie meczyli dwa razy mocniej poza zc. Bo wy wpadacie na expa do innych ludzi, na expa ktory jest poza miastami, poza bramami. Nie macie z tego powodu zadnych minusow. My wpadamy wam na expa mamy wasze burze, mamy npce ktore nas tam atakuja. Gdzie tu sprawiedliwosc? Juz jestem masowcem wiec element elitarnych umow nie wchodzi w dyskusje.
Azok
Posty: 26
Rejestracja: 18 lis 2014 20:56

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Azok »

Falik. Powiem tak. Grałem po twojej i gram po tej stronie mocy. Fajnie to wygląda z drugiej strony.. kompletnie jednak inaczej już z tej. Wprowadzona zmiana to najlepsza jaka mogła być na arce. Jestem za przycięciem procentowym zawodu na GP do poziomu ok . 65% ale to inna sprawa.

Jeżeli chodzi o wsparcie które otrzymałeś to może warto się nad nim zastanowić. Wzmocniono znacząco zawód twojej gildii. Dodano wsparcie NPCy w domenie.. A ty mówisz że jeszcze Ci mało. Proponuje pograć po stronie MC i zobaczysz i się przekonasz jak się gra :) Jak na razie to chyba tylko błędne wyobrażenie.


Pozdrawiam serdecznie i proponuję wizom jeszcze raz zastanowić się nad % zawodu na GP.

Re up.

Widzę że Torgen jeszcze nie ochłonął. Rozumiem ze Faza Negacji masz już za sobą .. :) Teraz złość i żal.. :] Szkoda że dopiero teraz a nie wcześniej jak biłeś dwie postacie na swoim marnym wiele.. czy tam kawał świata.

Dystans Torgen.. dystans do gry.! Tylko to cie uratuje.
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Wilibald »

Torgenie zjedz snikersa.
Awatar użytkownika
Kherith
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2015 11:31
Lokalizacja: Karond Kar

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Kherith »

@Galatea:
mi nie musisz tłumaczyć, a do nich i tak nie dotrze :mrgreen:

@Torgen:
mam nadzieję, że dotrzymasz słowa tym razem.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Torgen pisze: Tez zadam od dzisiaj sprawiedliwosci! Chce zeby nie bylo burz na zc. Chce zebyscie sie meczyli dwa razy mocniej poza zc. Bo wy wpadacie na expa do innych ludzi, na expa ktory jest poza miastami, poza bramami. Nie macie z tego powodu zadnych minusow. My wpadamy wam na expa mamy wasze burze, mamy npce ktore nas tam atakuja. Gdzie tu sprawiedliwosc? Juz jestem masowcem wiec element elitarnych umow nie wchodzi w dyskusje.
Nie będę się wypowiadać w imieniu gildii, ale swoim własnym - śmiało zamienię burzę na jakąś gwardię, która będzie nas wspierać. Osobiście nigdy nie widziałem zgona, który wynikałby z zagubienia w burzy, biorąc pod uwagę, że dookoła jest sto lokacji do ucieczki, w całkowicie dowolnym kierunku.

Wspominasz coś o tym, że wpadamy wam na expa, ale chyba nie masz pojęcia ile gości z całego świata siedzi u nas regularnie na hasiach. I jak łatwo jest się na nich ukryć, o czym mogą świadczyć liczne zgony na bilansie. Piszesz o tym, że atakują was tam podłe npce - tutaj zaskoczenie - atakują również i nas.

Naprawdę, jestem pod wrażeniem tego zamiłowania do sprawiedliwości, podczas gdy przez tyle lat byliście zwyczajnie przegięci.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Galatea
Ja nigdy nie bylem zwolennikiem sprawiedliwosci. Po prostu pisze ze swojej strony. Nie pisze w imieniu ZS, nie pisze w imieniu TW. Pisze w swoim imieniu. Jezeli odnoscie sie do moich wypowiedzi to odnoscie sie do mojej postaci. Roznica mieczy zc a np naszymi gorami jest taka ze jak ja kogos w forcie przylapalem to jak mi uciekl to albo byl gdziesz na zc, albo byla burza. Gdy wpadaliscie do nas na expa to drogi ucieczki byly latwe do przewidzenia. Wiec niech bedzie po rowno, jeden zawod, te same tereny, takie same gildie.

Nie dosc ze sami sprawiedliwi tutaj to do tego jeszcze wszyscy po psychologi. Azok, dlaczego nie piszesz konkretow? Bo pisanie 'na wiele czy tam na kawale' to tak jakbys zaslyszal z drugiej reki. Slabe jak na wasz profesjonalizm.
Talos
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2010 20:40

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Talos »

Dziękuję za naprawienie błędu w postaci. Tylko nie wiem komu ale dziękuję. :D
Zablokowany