Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Ulias
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2015 07:13

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ulias »

Co do zmian ostatnich:

1. Wszystkim po równo to nie znaczy sprawiedliwie.

Bilansować nie biorąc pod uwagę oczywistych faktów ( na bilansie zgonów-pk w ścisłej czołówce jest SC i MC nie ma tam TW ,ZS, ZT).



2. Praw nabytych nie powinno się odbierać.

Rozumiał bym ze gra 20 ZS, TW, ZT chodzą i tłuką wszystkich GP ,MC. OK.
Zrobienie zmian i skasować umy kilku starym graczom, którzy wytrwali w tej grze nacie lat jest delikatnie mówiąc "nie teges".

3. Pewnym grupom daje się większe prawa by nie następowała degeneracja.

Wizowie - sędziowie= prawo
ZS, TW, ZT - np Policja, Straznicy= straszaki na złych

4. Zmiany idą mocno w kierunku PK ( planowane otworzenie gildi)

Posumowujac:

" Dobry gracz to martwy gracz".

Wskazówki
Zlikwidujcie kare za zgona.
Czy zmiany maja iść tylko w kierunku obcinania, zabierania, dopakowywania mobow itp?
Thaer

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Thaer »

No to pograne... ;]
Będę miał więcej czasu na inne rzeczy.

Podziękowania dla wizów... :lol:
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Trfog »

Ja sie zastanawiam, czy ktorys z graczy posiadajacych elitarna postac na arkadii podziekuje wizom, zamiast ich cisnac za usuniecie im zabawek. Przez tyle lat dawali wam fory i mozliwosc 'odgrywania' swoich postaci kosztem arkadii. Tak, arkadia tracila na elitarkach, a nie zyskiwala.

To, ze dodawaly smaczku nie mialo sie nijak do fali graczy, ktorzy po uslyszeniu, ze czesc graczy ma super dobre umy juz niedostepne dla reszty od arkadii odchodzilo. Ze wzgledu na to, ze kojarzy sie to z grami 'pay2win', w ktorych jest ewidentne rozdzielenie na graczy zwyklych i tych co placa. Z tym, ze u nas bylo rozdzielenie na tych, ktorzy dostali cos lata temu, a tych, ktorzy zaczeli dopiero co grac.

Ale to tyklo kwestia gustu. Teraz mozecie sie czuc wielce pokrzywdzi i plakac na forum, jak robi to Torgen, ale prawda jest taka, ze wyglada to po prostu smiesznie w oczach osob majacych masowe zawody od lat.

Wreszcie usunelismy ten relikt kolesiostwa.

Elo.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ulav »

Świetne zmiany! Nie dlatego, że któraś mi pasuje pod postać(usuniecie elitarek, czy blokowanie mnie na bramach). Zwyczajnie widać, że zmiany zostały przemyślane i czymś uzasadnione. W poprzednich decyzjach czasami ten element kulał, więc gratuluje progresu.

Re Up: Pan który mówi, że zmiany idą w strone PK... Chyba od dawna w to się nie bawiłeś, albo masz zaćmienie.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

do fali graczy, ktorzy po uslyszeniu, ze czesc graczy ma super dobre umy juz niedostepne dla reszty od arkadii odchodzilo
Hehe, ciekawe ile ich bylo, mnie sie zdaje ze nie wiecej jak 5 :P


Jak dlamnie elitarki mogly, by byc dostepne dla kazdego co to komu szkodzi. W koncu 10% wiecej umow to piechota nie chodzi. Ale o przyjeciu decydowal by suchy kod. Typu zabij 100000000000 goblinow, zarob 999999999 mithryli. Albo cos podobnie spektakularnego.


A co do kolesiostwa sie zgadzam, jednak zaluje "prawdziwej" elity. Ktora zaczela jeszcze przed zakodowaniem elitarek.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Trfog »

re up.

Zdziwilbys sie. Z 10 osob, ktore ja namowilem na gre przestalo grac mniejwiecej z tego powodu (nie wszyscy). A graczy, ktorzy odchodzili z innych polskich mudow, typu barsawia, wlasnie elitarki najbardziej razily. Wiem, bo wiele z tych osob znalem.

Oczywiscie nie mowie, ze wszyscy odchodzili z tego powodu, ale bylo ich znacznie wiecej niz mogloby sie wam wydawac. :)
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

Dobrze ze pisales ze namowiles je do gry...
A jesli namowiles to znaczy ze mialy motywacje ZEWNETRZNA do gry :P
Bez ciaglego mulenia tej motywacji, samoistnie zanika.
I kazdy powod jest dobry zeby przestac grac :P

Nie sadze zeby ktos kto sam zacza grac (motywacja WEWNETRZNA) i po pol roku dowiedzial sie o elitarkach rzucil to bo nie mogl byc TW czy ZS. :P


re: down:

O RYLY?

NO WAI!!
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015 10:01 przez Tercoral, łącznie zmieniany 1 raz.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

"Prawdziwa elita" to nie "Elitarny zawod". Nie mylcie jednego z drugim.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Kallian
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2009 15:52
Lokalizacja: Kaer Trolde

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Kallian »

Ogólnie to nie chce psioczyć bo zmiany wydaja się być pozytywne.
Ale z drugiej strony jakiś smutek na zawsze pozostanie w człowieku.

Wydaje się że będzie ciekawie.
Poprawcie mi tylko postać, bo straciłem wszystko co istotne :P

PS. Trafiliście w porę, w dniu urodzin nie myślę o niczym innym tak bardzo jak o swojej biednej postaci i tym, że coś się dla nas obu skończyło :(
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Po przespaniu sie ze zmianami, stwierdzam, ze nie sa one jednak takie super.
Postac z 75% zawodu to jednak mocna postac, juz widze te tabuny graczy bez stowarzyszen chodzacych po magiki, PKujacych itd.
Podejrzewam, ze taki fanatyk bez stowa w pelni wytrenowany na wielce/widzial i doswiadczyl poradzi sobie z moja w pelni wyszkolona postacia fanatyka na obecnym poziomie. (nie chce porownywac innych zawodow z fanatykiem...)
Kwestia secondow bedzie od dzis najgorszym utrapieniem arki, pierwszy gnojowaty second zanotowany. Tylko czekac na wiecej, zgloszenia do wizow o kasacje mojej postaci "bo napyskowalem ale on nie moze mnie zabic!"
W sumie do tej pory nie wiem gdzie sa granice bezczelnych zachowan bez konsekwencji...
Zablokowany