Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

Abuan pisze:
Postacie młode, poniżej dośwa, które tłuką zwykle gremy snoty i choboldy, nie są w stanie zmienić expowiska i nie są w stanie tłuc mocnych npców z bronią bo same z siebie są młode słabe etc.
Widocznie musisz byc bardzo ograniczonym graczem skoro niczego nie potrafisz. Znam bardzo wiele przypadkow gdzie gracze od zalozenia postaci wbijali zwiedzil caly swiat w 2-3 tygodnie. Secondy, nowi gracze kierowani przez innych, starzy gracze wracajacy po ilus latach do gry - bez roznicy. To nie jest zadna abstrakcja tylko realia. Ty pewnie z uporem maniaka tluczesz szczury pod Nuln bo w 99 roku dawalo to expa postaci na kazdym poziomie i nie pomyslisz ze teraz moze byc inaczej. Kazda postac ma exp na kazdym lvlu i kazdym zawodzie ale nie na kazdym expowisku. Wystarczy wyjsc z terenu, ktory masz narysowany na kartce z 99 roku i odszukac cos dla siebie. Ale zaraz, przeciez lepiej jojczec na wiesciach jak to wam jest zle i jak to wizowie tylko wam robia na zlosc zwalniajac WSZYSTKIM czas expa.
Szczurów w Nuln nie tłukłem od poczatku obecnego stulecia. Widze także mój drogi, że Tobie nikt ryja nie wyparzył zapewne równie długo. Przepychanki słowne nie są mi obce, stanowią one moją codzienność. Przyjmij zatem moje ostrzeżenie za dobra monetę, zastanów sie prosze co do kogo i komu przystoi.
Abuan
Posty: 102
Rejestracja: 05 sty 2017 13:06

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Abuan »

Grozisz mi w internecie? Na forum? Serio?
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

Abuan pisze:Grozisz mi w internecie? Na forum? Serio?
Nie zaledwie informuje, i prosze byś się zastanowił co do kogo piszesz, twoje zaczepki stoją na dość niskim poziomie i zaczynają mnie irytować. Nie wnosisz nic do dyskusji, a ludzi którzy przyjmują pozycje, której nie akceptujesz starasz sie zakrzyczeć, stosując małowybredne określenia. Zwróce się do Ciebie po raz kolejny, zanim zirytujesz mnie do tego stopnia, że poczuje się zmuszony zejść do twojego poziomu, by werbalnie utrzeć Ci gile z nosa, zastanów się co komu wolno i do kogo.
Awatar użytkownika
Gianna
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2015 11:23
Lokalizacja: Luccini

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gianna »

Adventicus, na tym etapie musiałbyś się chyba jednak wspinać do tego poziomu, a nie schodzić... Naprawdę, nisko się zrobiło.

A na zmiany nie widzę za bardzo po co płakać, skoro i tak wszystkich to dotyka i najwyraźniej jest w tym jakiś wyższy cel. Zresztą, wreszcie jest powód, żeby zmienić trochę swoje przyzwyczajenia od tysiąca lat.
Maly zezowaty kurczak piszczy: Zostawilem Giannie dobre auto, ale zgubila.

"Najlepsza Gianna to martwa Gianna." Werbat

Obrazki
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

Gianna - znaczy sie powinienem pozwolic obrzucić się inwektywami, tylko dlatego, że mam inna opinię niż osoba, która mnie owymi inwektywami obrzuca? Jeśli tak ma być, pozwole sobie zamilknąć, w związku z bezcelowością tej dyskusji.
Awatar użytkownika
Gianna
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2015 11:23
Lokalizacja: Luccini

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gianna »

Raczej mam na myśli, że jeśli uznajesz, że ktoś obrzuca cię inwektywami to jeszcze nie powód, żeby odpłacać mu się potrójną dawką tego samego. Zwłaszcza twierdząc przy okazji, że jest się na wyższym szczeblu kultury osobistej.

Chyba że chodzi zwyczajnie o trollowanie dla samego aktu trollowania, w takim razie kontynuujcie i nie marudzę (aczkolwiek w tej roli znacznie lepiej sprawdza sie bilans).
Maly zezowaty kurczak piszczy: Zostawilem Giannie dobre auto, ale zgubila.

"Najlepsza Gianna to martwa Gianna." Werbat

Obrazki
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

Oddaje racje, dziekuje za sprowadzenie na ziemię. Pozwoliłem się wyprowadzić z równowagi.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

Czy mi się wydaje czy zmiana statów zbroi pod wpływem niszczenia się jej została wycięta i mamy startowe parametry przy ocenie. Błąd czy małe odejście od realizmu?
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Akali »

Akali pisze:Witam,
Możnaby coś w końcu zrobić z tym?

Kod: Zaznacz cały

-------------------------------------------------------------
Twoje relacje w swiecie ulegly zmianie.
-------------------------------------------------------------
Wyświetla się codziennie, a nic nie wnosi, bo nie wiadomo co konkretnie się zmieniło.
Rafgart pisze:Powiadomienia o zmianie relacji postaci beda od teraz duzo bardziej dokladne.
Dzięki za wysłuchanie próśb, zmiany i poinformowanie o nich! Super!
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Bam »

Blob pisze:Czy mi się wydaje czy zmiana statów zbroi pod wpływem niszczenia się jej została wycięta i mamy startowe parametry przy ocenie. Błąd czy małe odejście od realizmu?
Też się podpinam pod to pytanie.
Endless learning the basics...
Obrazek
Zablokowany