Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Daggerro »

Torgen:

Zdejme templarke i bede namawial innych do tego tylko prosze nie pisz juz nic wiecej.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Nic z tego Daggerro! Teraz jestem masowcem i moge pisac tak jak i inni masowcy!
Azok
Posty: 26
Rejestracja: 18 lis 2014 20:56

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Azok »

Przede wszystkim jesteś dorosłym facetem zachowującym się jak rozgoryczone dziecko. Proszę Cię już żebyś przestał bo to już nie jest nawet śmieszne. Rozumiem twoją stratę ale już przeszedłem nad nią do porządku dziennego a nie będę teraz po wszystkich wytykał. Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz. Od balansu na arkadii są wizowie a nie gracze :) Co ma być to będzie.

Ja zapytam Torgen ostatni raz i wprost i niezłośliwie. Czy ty będziesz grał?

Bo się już pogubiłem. Czu posty dot. tego iż przestajesz grać były pod wpływem emocji?


Pozdrawiam
Thaer

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Thaer »

re up

Uważasz, że ktoś, kto stara się bronić swojego "dobytku", zachowuje się "dziecko"? Bo moim zdaniem zachowuje się, jak osoba, która ma "jaja" bronić swojej ziemi, praw, przywilejów...
I proponuję, poczytać o "przecinkach"...w mądrych książkach, bo to obraża.
Gratuluję podejścia. (Sic!)

Mówi ono, samo za siebie.

Edit:
:lol:
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Trfog »

Spoko, jak cos napiszemy kolejna petycje dla torgena, zeby nadal mogl byc burakiem na forum. :P
Azok
Posty: 26
Rejestracja: 18 lis 2014 20:56

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Azok »

Bronić swojego dobytku kolego Thaerze to oznacza przedstawiać argumenty dot. czysto swojej postaci np. Pan Torgen przyjął strategię iż wszyscy którzy go otaczają czyt. inne gildie są do balansu. To już nie jest bronienie swojego terenu tylko wchodzenie na sąsiedni i tam robienie rozróby.

Nie używam przecinków i nie będę! zbędne znaczki w zdaniach jako fanaberia języka Polskiego! :)


Pozdrawiam
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re trfog
Lepiej byc burakiem na forum niz burakiem w zyciu.

re azok
Opowiedz mi szerzej o tej strategi bo nic o niej nie wiem.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

Azok pisze:Bronić swojego dobytku kolego Thaerze to oznacza przedstawiać argumenty dot. czysto swojej postaci np. Pan Torgen przyjął strategię iż wszyscy którzy go otaczają czyt. inne gildie są do balansu. To już nie jest bronienie swojego terenu tylko wchodzenie na sąsiedni i tam robienie rozróby.
Czyli to wlasnie wiele osob robilo od dawna w temacie elitarek :P

kaktusik o hejt nie oskarzalem Ciebie. Mialem na mysli ogolna sytuacje jaka byla, ktora moze teraz sie zakonczy.
Thaer

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Thaer »

Moja postać Torgena nie zna, ani w RL, ani na Arkadii.

Forum to podobno strefa wyrażania poglądów graczy - przynajmniej tak WIZOWIE dali o tym znać.

Zawód starego berka, był obiecany osobom, zostającym przy tym zawodzie, w chwili zamykania gildii. Znaczna część graczy, wzięła inny zawód (Tułacz, Marcinson - ich błąd). Ale osoby zostające, przy starym zawodzie, mogły go zachować na zawsze - bez umów dowodzenia, bez innych drużynowych umów oprócz poziomu GP. ( ja je nazywam "pedalskimi" - mam do tego prawo)

Przypominam wszystkim, że gra RPG polega ma tym, iż ten, kto gra dłużej, więcej, ma lepszą postać, niż inny nowy lub okazjonalny gracz lub elf.

ALBO CO PÓŁ ROKU ROBIMY RESTET POZIOMÓW i KAŻDY ZACZYNA Z TEGO SAMEGO!!



Ps (Żeby nie mówić, że "plączący-nad-swoją-dupowatością-elf")
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Grrid »

Kod: Zaznacz cały

> zapros wszystkich poszodowanych
Ok.
> ' do druzyny Idziemy zlac tylki, celem ten ktorzy bardziej szczerzy zeby po zmianach. Ku chwale Arkadii!
Zablokowany