Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Zargumentujesz jakos tepote?
Czy tylko poplakac chesz (nie wiem, litosci oczekujesz)?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Ja jestem. Przyznaję się.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Pokonales mnie Hejfarano, ty tez Coroniusie. Macie racje, Decoral tez ma racje. Inni tez maja racje. Racji tylko nie mamy my z zt, za bardzo przyzwyczailismy sie do zabijania z rannego, ciezko to z naszych trzewi wyrac. Moze za dziesiec lat jak arka jeszcze bedzie funkcjonowac przestaniemy plakac. Teraz niestety dalej tkwic bedziemy w naszych bledach i naszych zalach. Nie miejcie nam tego za zle. Dobrze ze arkadia posiada takich dobrych graczy jak wy. Trzymajcie jej poziom wysoko, a bedzie dobrze.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Jak dziecie we mgle z odebranym lizakiem.
Spodziewasz sie ze chce z toba wygrywac? To jest Forum, gdzie nie ma Tancerzy Wojny, nie ma Zabojcy Trolli, nie ma Elfow, Krasnoludow i Mutantow.
Sa ponoc dorosli ludzie (chociaz czytajac dziecinna probe zirytowania kogokolwiek samym przekreceniem nicku, uwazam ze wlasciwe byloby przekreslenie slowa "doroslosc/dojrzalosc")
Uwazasz ze swoimi wypowiedziami atakuje Gildie?
Albo ze atakuje Ciebie?
No to wytlumacze Ci jak 'krowie na ruskiej granicy' : Nie masz do przekazania nic, poza emocjami, emocje zostaw na gre (to dobre do odgrywania postaci, i tym wlasnie jest RPG)
Tu zachowuj sie jak czlowiek kultury, uzywaj argumentow.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Przeciez przynalem sie do bledu, i przyznalem ze masz racje. Coz jeszcze mam powiedziec?

A jakbys nie zauwazyl to to forum dotyczy gry w ktorea gramy. Zmiany na niej zachodzace dotycza gry w ktora gramy. Nie rozmawiamy tu o niczym innym tylko o grze w ktora gramy. O postaciach ktorymi gramy. Czyli o elfach krasnoludach ograch i halflingach. Jezeli chcesz pogadac o czyms innym idziesz na inne forum. Dlatego to sa fora tematyczne. Ja swoje arumenty dotyczace gry moja postacia wyczerpalem. Ty zadnych argumentow dotyczacych gry moja postacia o ktorej sie czesto i gesto wypowiadasz nie przytoczyles zadnych. Oprocz slowa klucz 'rpg'. Poza tymi drobiazgami masz we wszystkim racje.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Zacytuj chociaz jeden moj argument dotyczacy Twojego grania postacia.
(clue moich wypowiedzi nie mialo nigdy na celu negowania//wspierania czyjejkolwiek 'kondycji odgrywania postaci')
(pamietaj ze sugestia nie jest argumentem, tylko wskazowka).
Nie oczekuje od Ciebie przyznania sie do wyimaginowanego bledu.
Forum faktycznie dotyczy gry, jednak personalnie nie jestesmy na tym forum swoimi postaciami.
Marze o tym, by w koncu doczytac czego bys w swej wizji gry oczekiwal, z uzasadnieniem innym niz emocjonalne podejscie.
Byc moze zgodze sie z Toba w kilku przypadkach, a w innych moze bede mial odmienne zdanie.
Nie odnosze sie do spraw typowo wewnetrznych dotyczacych gildii, tylko do tematow ogolnych. Staram sie znalezc jakies wspolne, w miare dobre rozwiazanie dla ogolu.
Swiadomie zas nie popieram akcji gloryfikujacych, lub dajacych "bonus" pojedynczym osobom kosztem innych.
Czy mam cos przeciw ZT?
Nie, nie mam!
Czy mam cos przeciw ZT w formie jaka byla prezentowana na Arce?
Tak. Sa z mojej strony zastrzerzenia i nie dotycza one odgrywania postaci.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015 23:16 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Masz racje. W 100% masz racje.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Uspokójcie się z tymi osobistymi wycieczkami, bo przyjdzie zły admin i zrobi z Wami porządek.
Netykieta obowiązuje.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Ty Zurwenie tez masz racje.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

Coronius pisze:Brygu: jak tylko mój niestandardowy opis będzie zabijał dwuręcznym toporem z rannego to sam zgłoszę, żeby go zabrać.
Ale wiesz, ze topor o ktorym piszesz, zabijal swoim wlasnym specem, a nie byl to spec ztteka? Czy moze uslyszales cos, gdzies, kiedys i tak sobie teraz przypomniales?
Zablokowany