Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Alicia »

Dhopen pisze: myslalem ze dziala na zasadzie ze przychodzi postac A z ogolnym zarysem projektu ( np przedmiotu)
pracownicy SGW tworza dokladny opis przekazuja go postaci i postac A to akceptuje albo zglasza swoje uwagi
Tak właśnie działa i ja na przykład się nie zawiodłam jeszcze.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Isil »

Dhopen pisze: - mam pewne zastrzezenia co do SGW
niech mi ktos wyjasni na jakiej zasadzie dziala SGW?
myslalem ze dziala na zasadzie ze przychodzi postac A z ogolnym zarysem projektu ( np przedmiotu)
pracownicy SGW tworza dokladny opis przekazuja go postaci i postac A to akceptuje albo zglasza swoje uwagi
A jakie zastrzezenia masz co do SGW?

Owszem, moze dzialac na takiej zasadzie, a mozna tez samemu taki dokladny opis stworzyc i przekazac go gnomom (opracuja go i doszlifuja jak trzeba) - jak kogos poniesie ulanska fantazja, to albo utemperuja ja gnomy wlasnie, albo wizowie, ktorzy ostatecznie dopuszczaja przedmiot do stworzenia.

No i stworzenie takiego przedmiotu trwa troche i wymaga czyjegos czasu i pracy jesli sie chce bajeranckiego opisu ulozonego przez kogos, a nie przez siebie, na co krecic nosem ani nie mozna, ani nie wypada - i trzeba zawczasu zglosic sie z projektem, zeby moc go miec we wlasciwym momencie - tak jak truwerzy zglosili sie do SGW z projektem statuetki na Konkurs Piesni i byla na czas.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Dhopen

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dhopen »

Isil pisze: A jakie zastrzezenia masz co do SGW?

znaczy moze nie tyle co do SGW co do stanowiska jednej postaci ze sie zaparla i powiedziala paszol won :o
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Isil »

Zakladam ze musiales miec albo jakies kosmiczne wymagania albo kontrowersyjny sposob komunikacji, bo w SGW to nikt nie powie zeby spadac na drzewo bez powodu.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Dhopen

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dhopen »

Isil pisze:Zakladam ze musiales miec albo jakies kosmiczne wymagania albo kontrowersyjny sposob komunikacji, bo w SGW to nikt nie powie zeby spadac na drzewo bez powodu.
raczej to drugie :D
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Isil »

To skad, do wuja Venzlava, zastrzezenia? :shock: Well... EOT.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ulik »

Kiedyś było tak, że braliśmy 'wszystko' nawet jeśli było zakreślone jednym, ogólnym zdaniem. Wówczas było nas aktywnych-tworzących-wynalazki ponad dwa razy więcej. Obecnie siły mamy mocno ograniczone i "wydałem polecenie" (bo równie dobrze można polecenia wydawac kotom co gnomom z SGW) by akceptować tylko projekty "gotowe" - z shortem, opisem, emotami, które nalezy tylko ewentualnie doszlifować, a poza tym można od razu brać na warsztat. No i wiadomo, że jak ktoś zbytnio nawymyśla to też zostanie odesłany z kwitkiem, bo potem to wszystko musi jezscze zaakceptować Góra, a już mamy pewne 'wyczucie' co może przejść a co nie.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Vidris »

Dhopen pisze: -brakuje mi rożnych ( comiesięcznych) eventów np turniej gry w kości i z racji tego próbowałem coś zorganizować
zabraklo mi czegos na zasadzie ej koles ma dobry pomysl zaangazujmy w to swoje postacie/gildie
Proste rozwiązanie nr 1: Dołącz do takiej gildii i realizuj swoje pomysły w jej ramach i dzięki jej zasobom.
Proste rozwiązanie nr 2: Jeśli nie chcesz dołączyć do tej gildii - zaprzyjaźnij się z nią, a reszta według punktu pierwszego.
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Jabocka
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2013 08:42

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Jabocka »

A ja dziemkujem za szybkie reakcje.
Flig
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018 10:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Flig »

A ja też chciałbym podziękować za szybką reakcję ale niestety jest tak wolna że jakaś masakra
Zablokowany