Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Akali »

Można by zrobić questa od trenera w momencie 75% zawodu, który daje jakiś tytuł.
np myśliwy musiałby ściągnąć skóre z wyverny lub przynieść po 5 najtrudniejszych do znalezienia ziółek,
odkrywca nauczyć się x języków, kupiec zrobić x mithryli obrotu
skoro już mamy takie dodatkowe tytuły, to przydałoby się dodać jakieś nowe za różnego rodzaju "achievmenty".
a nie tylko kluby.

P.S
i jeszcze jakiś jeden za zabicie smoka. chaosu.
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Rotkiv »

Pogromca Smoka.
Jak najbardziej!
Narmaniel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Narmaniel »

Niecierpliwie czekam na paczkę do CMUDa. Nowe GMCP, nowe skryptowe wyzwanie. Zazwyczaj do napisania skryptów od nowa motywuje mnie przypadkowe skasowanie starych, a tu proszę - niespodzianka! Dziękuję. :D
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

Tak czytam ostatnie wieści, czytam: moduły, obiekty, automaty kasacje za to itd.
Wchodzę na arkę... gram... w pewnym momencie wykorzystuje składający się z kilkunastu komend alias
a w odpowiedzi dostaje wykonanie jednej komendy a później "Slucham?"
Zastosowanie opóźnień pozwala uniknąć takiej odpowiedzi przy powtarzalnej komendzie w aliasie.

Nasuwa się pytanie: Czy kasacja grozi za używanie aliasów składających się z wielu komend?
Czy można przy niektórych czynnościach zmniejszyć ilość komend aby ich
nie powtarzać zamiast sztucznego blokowania komend?
Czy za wieloletni wyrobiony już nawyk klepania pewnych klawiszy nie dostane przypadkiem pioruna?


Z(abij) poważaniem Blob
Asha

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Asha »

Czy doczekamy się kiedyś przetrwalności mięs?

Asha
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Werbat »

Blob,
ja nie wiem, skąd w Was (bo absolutnie nie jesteś jedyny, zwłaszcza jak się chwilę #arkadia poczyta) ta panika, że przyjdo i skasujo. Tam jest jasno napisane, że karane będą automaty. Chodzi o 'zmianę nawyków' tych wszystkich pr0 pkillerów, co wchodzą na lokację z wrogami i napierdalają z binda skrypt, który wszystkich odmienia, ocenia, sprawdza kondycję, długość penisa i ilość kolczyków, a następnie dopiero ustawia F1 ZABIJ F2 DZIDA.
To, że (prawie) każdy z nas klepie co dwie sekundy 'kondycja wszystkich' jest całkowicie normalne i nigdzie nie powiedziano, żeby ktokolwiek miał za to karać. Udostępniono narzędzie, które pozwala zrobić sobie magiczne okienko z 'zawsze świeżą' listą osób na lokacji i ich kondycją, przez co może za trzy lata oduczymy się klepania kw jak maniak - i to będzie realne odciążenie dla Arkadii.
Tylko tyle i aż tyle.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gleanevall »

Jeszcze było f4 goń ch**a.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Werbat »

To ja nie mam, gwiazdki mi się nie parsują :(
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

Werbat: Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Przeczytaj moją notkę może uda ci się wysnuć wniosek skąd to pytanie.

Nie bez powodu pojawia się blokowanie powtarzalnych komend których nie można używać w walce.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Werbat »

Ile masz tych komend, że Ci nie działa? Ja właśnie stestowałem:
/alias ddd podobadz broni z temblaka%; podobadz broni z drugiego temblaka%; powsun bron do temblaka%; powsun bron do drugiego temblaka%; sp%; zerknij%; kto%; kondycja%; podobadz broni z temblaka%; podobadz broni z drugiego temblaka%; powsun bron do temblaka%; powsun bron do drugiego temblaka%; sp%; zerknij%; kto%; kondycja%; podobadz broni z temblaka%; podobadz broni z drugiego temblaka%; powsun bron do temblaka%; powsun bron do drugiego temblaka
i działa doskonale. I nie pisz mi tu o 'czytaniu ze zrozumieniem', bo nie podajesz żadnych konkretów, przykładów i dowodów, tylko piszesz, że 'nie działa'.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany