Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zetu »

Witam.
A mi osobiscie nie podoba sie znow "rozjechany" system expa.

Wczorajsza zmiana spowodowala na niektorych expowiskach dopakowanie czasu do licznika 6-10 minut na 75% solo expa.
czesc expowisk zostala podpakowana przy pelnych zawodach o 100%
a jednoczesnie opustoszeja WSZYSTKIE expowiska gdzie przeciwnik nie ma uzbrojenia (zombi topielce, utopce, kiki itd), bo na tych expo zostaly obciete i to mocno czasy.
Baccalla wczoraj nie nadazala z exodusem expiarzy.


Przed zmiana bylo wiadomo - jak nie tu, pojdziesz sobie gdzies indziej - roznica czasu z 10 min max.

Teraz mamy rozrzut 10 minut na dobrych expowiskach i godzine na zlych :>



EDYCJA:
male : czas 10:40 : zabici 5/11
nieduze : czas 11:16 : zabici 4/5

troche przegiecie - 5 mobow i postep :>
6 minut odpoczywania bo pocieli 3 minuty lania i odcisk:>:>


GRATULACJE ;/

na haskich tez tak jest ?

GRATULUJE :>

wracamy do czasow Behemota :>
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Miril »

Popieram Zetu w 100%.

Nie wiem czy drodzy wizowie zdaja sobie z tego sprawę, ale ta zmiana paskudnie uderza w młode postacie, które przecież expić zaczynają od szczurów w Quen, później biją kolejno gremliny, jaszczurki, ghule, choboldy. Same moby bez broni.

Moby z broniami są zazwyczaj stanowczo za silne dla młodej postaci, takie snotlingi występują w grupach, a młodziak goblina rozwali może jednego na 15 minut, bo będzie musiał kondycję regać po każdej walce.

Przez "młodziaka" rozumiem postać bez wyoranego zawodu i z poziomem poniżej "doświadczonego".
Isley
Posty: 14
Rejestracja: 09 sie 2014 12:35

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Isley »

Snotlingi nieopodal pewnego dużego imperialnego miasta nie są wcale takie silne, młoda postać może na nich rosnąć praktycznie bez umów. Podobnie gobliny - kilka umów na pobieżnie, ciężka zbroja i można expić praktycznie do "Zwiedził". O ile oczywiście exp pozostał taki sam, bo co prawda te gobliny mają jakiś sprzęt, ale jego jakość jest raczej śmieciowa.

Edit: Czy zmieniło się cokolwiek w expie grupowym?
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zetu »

chyba zmienilo.
3 osoby - 9:24
szybciej sie nie udalo
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Svala »

Ale to chyba wynika z przegiętości niektórych expowisk, a nie ze zmiany w sposobie naliczania expa w drużynie.
Abubur
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2017 10:27

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Abubur »

2 godziny ( 1h druzyna, 1h solo ) - postępów brak. Tam gdzie przed zmianami były co 20 minut, więc coś jest źle po zmianach w zawodzie strażnika albo expie.
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ysar »

więc coś jest źle po zmianach w zawodzie strażnika
Potworki bezbronne po prostu expa nie dają. Expienie strażnika dotychczas było nudną katorgą, jeśli sytuacja ze stworami bez broni i ich expodajnością się nie zmieni to teraz stanie się to zabawą już nie dla zwykłych poczciwych masochistów, ale dla ultra masochistów.

edit re down
Ysar: 12 min na postęp idlując to katorga? Tak było przed zmianami.
Miewałam i 8 i 4 minuty. Pisałam o samotnym expie i o tym, ze teraz tych stworów ubić trzeba 2 razy więcej. Wiadomo, że jak się doczepić pod mocne expo z kimś kto ma lepszy zawód do expa to to leci. Ale samotnie w porównaniu z innym zawodem... Tylko o to mi chodziło. No chyba, że to bezbronne stworki w Impie tylko takie kiepawe. Ishtarowych nie sprawdzałam.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2017 22:09 przez Ysar, łącznie zmieniany 2 razy.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Deli »

Ysar:
Nie jest prawdą, to co piszesz o expieniu strażnikiem, zwłaszcza po ostatnich zmianach.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gromgol
Posty: 33
Rejestracja: 07 lis 2011 18:35

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gromgol »

Ysar: 12 min na postęp idlując to katorga? Tak było przed zmianami.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ilane »

We 2 osoby (strażnik i myśliwy) czas na postęp 7 minut, przed apoką. Już nie daję rady tym zawodem, istna katorga :(
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Zablokowany