Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Jeralt
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2016 02:26

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Jeralt »

I ja czekam :(
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Denea »

Arkadia, znajac jej humory, pewnie wstanie nie wczesniej jak popoludniu. Mozecie isc spac albo sie czyms innym zajac.
Ble... Ble? Ble!
Jeralt
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2016 02:26

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Jeralt »

Nie ma bata. Czekam dalej :D
Ewentualnie polecam Durkest Dungeon w oknie obok.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Numeron »

Jak ktos tez czeka niech da znac jak chce mi dotrzymac towarzystwa w Diablo 3, Sezon 5;)
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Vandarel »

A ja tak z innej b eczki zapytam a szczegolnie pytanie do szanownego Rafgarta :

co u was nazywacie wysokim "priorytetem " ? :?:

o co by sie nie poprosilo, to ciagle odpowiedz jest negatywna.
zmiany w gildiach itp nawet glupie naprawianie bledow idzie wam jak krew z nosa szczegolnie chodzi mi o domene imperium
nie zebym sie czepial rafgarta ale na milosc boska bez nas nie ma was ! zamiast pomogac graczom ulepszac wszystko to szanowny rafgarcie odmawiasz wszystkiego, moze ty juz nie lubisz tej gry albo nas ?
Drachen
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2015 05:40

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Drachen »

Podpowiem Ci chorągwia. Wysoki priorytet ma balans sprzętu, expowisk czy lokacji z bossami. Nie mam żadnych informacji ze środka ale to najbardziej logiczne i zrozumiałe. Zresztą czy można mowić o priorytecie. kiedy tworzenie arkadii jest dla nich tylko hobby? Nie oszukujmy się, mogłoby się nic nie zmienić przez następne 10 lat. Ważne żeby serwer stał i dało się zalogować. Zmiany ktorę dotyczą tylko wąskiej, bardzo wąskiej grupy graczy. Na pewno maja mały priorytet. Błędy są poprawiane na bieżąco. Sam zgłosilem ich chyba z 20 przez pół roku grania, wszystkie naprawione najpóźniej następnego dnia.

Edit: Co do błędów, czasem ciężko ocenić ze strony gracza co tak naprawdę nim jest. Potem wizowie słyszą o jakichś "złych apsach" i ich krew zalewa. Nie dziwię im się.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Arkadia juz dziala.
Vandarel pisze:A ja tak z innej b eczki zapytam a szczegolnie pytanie do szanownego Rafgarta :

co u was nazywacie wysokim "priorytetem " ? :?:

o co by sie nie poprosilo, to ciagle odpowiedz jest negatywna.
zmiany w gildiach itp nawet glupie naprawianie bledow idzie wam jak krew z nosa szczegolnie chodzi mi o domene imperium
nie zebym sie czepial rafgarta ale na milosc boska bez nas nie ma was ! zamiast pomogac graczom ulepszac wszystko to szanowny rafgarcie odmawiasz wszystkiego, moze ty juz nie lubisz tej gry albo nas ?
A za co mialbym was lubic?
Bianik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2014 16:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Bianik »

Dziękuję wizom za szybką reakcję na prośbę w sprawie usprawnienia Straży Krain :D
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Vandarel pisze:nie zebym sie czepial rafgarta ale na milosc boska bez nas nie ma was !
O tak, bo wizowanie na mudzie to z pewnością życiowy cel i spełnienie wszystkich marzeń. Więcej patosu jeszcze :D
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Ithil
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2015 18:01

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ithil »

Arkadia znow padla? Niezapowiedziane apokalipsy, cos sie dzieje?
Obrazek
Zablokowany